Bělení zubů. Máte zkušenost?

holly1
4. bře 2009

Ahoj. Chystám se, že udělám něco se svými žlutými zuby 😉, takže bych ráda nějaké účinné bělení. Uvažuju buď o tom, že nechám pracovat zubařku - dává nějaké "násady", které se asi 14 dní nosí v noci. Kdyby ale existovalo nějaké stejně účinné řešení, které bych mohla realizovat sama, zkusila bych to. Měla jsem dvakrát nějaké bělící pasty - rembrandt a už nevím co, ale ty teda nepomohly. Má někdo z vás zkušenosti?? díky, H.

ivee
4. bře 2009

Ahoj, já jsem si právě nechala vybělit zuby - od zubaře nechat udělat otisky, dostaneš takové měkké dlažky na noc, do kterých se dává gel a používá se to týden. Pak týden pauza a můžeš znova týden. A na zubech je to hodně znát 😀

ygreen
4. bře 2009

jen upozorňuju, že bělení není nic zdravýho - každý má svou přirozenou barvu. Tím bělení se mikroskopicky porušuje sklovina. A není to trvalé řešení. Kamarádka je dentální hygienička a tedy mi to doopravdy nedoporučila (zkoumala jsem to před svatbou). Tak nevím, no.

holly1
autor
4. bře 2009

no, mně je jasné, že to moc šetrné k zubům nebude, ale ta "moje" barva se mi fakt nelíbí 😀 . Ivee, a kolik tě to stálo?

ivee
5. bře 2009

Ygreen, můj manžel je zubař, takže jsem pod lékařským dohledem 😀 je pravda, že zuby byly během bělení citlivější, ale přešlo to hned po skončení bělení. Ale vzhledem k tomu, že tímhle gelem si bělí i hygienistky a zubaři, tak věřím tomu, že to není zase takový dryák. A rozhodně nenaleptává sklovinu, pouze opticky zesvětlí pigmenty na povrchu zubu. Ale zuby se zesvětli max o jeden odstín. Nevím, možná existuje i něco silnějšího, ale tohle mi stačilo, zuby mám bělejší a jsem spokojená.

holly1
autor
5. bře 2009

Ivee, a jaká je cena?

ivee
5. bře 2009

jáááj tak to netuším, ale zeptám se ti, až manža dorazí domů 😉

.danda.
5. bře 2009

Ahojky, taky jsem řešila tento problém před svadbou a má zubařka mi doporučila zubní pastu rembrandt a opravdu jsem po ní měla zuby bělejší, je sice malinko dražší, ale je dostupná, chutná a učinná! 😉
http://www.drmax-lekarna.cz/rembrandt-sensitive...

holly1
autor
5. bře 2009

ivee, díky. Rembrandt mi nepomohl vůůůbec ☹

berunka654
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klarkahany
3. lis 2021

Zdravím, ráda bych oživila diskuzi a zeptala se , jestli používáte bělící zubní pasty a popřípadě jakou? Poslední dobou se mi zdají zuby žluté, tak potřebuji něco účinného. Děkuji

fionkaa
4. lis 2021

@klarkahany kupuji si z krasnyusmev bělící pastu s přidaným zlatem, občas to střídám s pastou co obsahuje stříbro, je to o něco levnější. Používám je už dlouho, ale zuby mám opravdu krásně bílé.

klarkahany
22. lis 2021

@fionkaa Fakt? A na kolik to tak vyjde? Ty se zlatem budou určitě hodně drahé že.

fionkaa
9. pro 2021

Hele je tam stovka rozdíl, mrkni se na jejich stránky. Nebo tady ti dám odkaz na tu co si kupuji já https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-nanocare...

klarkahany
2. bře 2022

@fionkaa Moc ti děkuji, určitě vyzkouším. 🙂