Bio kuřecí maso. Kde ho koupím ve Frýdku-Místku?

viviana
12. únor 2009

Dobrý den,
chci se zeptat, zda-li mi někdo poradí, kde lze koupit bio kuřecí maso ? Jsem z Frýdku-Místku, tak nejlépe tam, ale tak třeba v supermarketech je sortiment všude stejný, tak je to jedno, kde supermarket leží. Nikde jsem kuřecí neviděla ?
Děkuji, pěkný den Vlaďka

beruska2x
12. únor 2009

ja se na to ptala v kurecim raji v JBC a koukali na me jak na exota jestli pry vim kolik stoji kureci bio kilo masa 😝

elitera
12. únor 2009

Jistěže stojí hodně, ono jestli to kuře roste 3 týdny nebo 3 měsíce je trochu rozdíl 🙂
Viv, s bio kuřecím je to v ČR obecně problém, jediná farma, o který vím, že určitě biokuřata produkuje, je tuším někde u Prahy (ale jak říkam, je to jediná, o který vím, ne která existuje 😉). Biohovězí je tu a tam vidět v tesku.

beruska2x
12. únor 2009

to ja vim, me by to nevadilo, ale oni to do kramu nevezmou protoze se boji ze to neprodaji.. to je ten problem a to bude asi vsude stejny....

elitera
12. únor 2009

Jo, to máš bohužel pravdu.
Ještě by bylo možná možný se dohodnout s majitelem nějaký bioprodejny u vás, pokud není poptávka, nebude nabídka. Aspoň tam trochu prudit, jestli by to určitě nějak nešlo 🙂

beruska2x
12. únor 2009

tak o takovy tady vubec nevim a to jsem shanela hooodne... ☹

pavlina05
12. únor 2009

Holky a nakolik to vyjde? 😕

alunka78
20. bře 2009

Dobrý den,

mám kontakt na prodejce bio masa a potravin, je to ale z Prahy, ale možná nebude problém to někam k vám dovézt, KOntakt je: 777 342 642,pan Ibl. 🙂

chechta
11. dub 2009

ahojky holky je tu téma bio výrobky a tuším, že jsme se tam zrovna o kuřecím někde bavili a někdo tam psal kde se dá sehnat, ale tuším, že to bylo v praze zkusím se juknout

editah222
22. dub 2009

Bio maso teď mají v Tescu, ale na bio kuře jsem tam narazila jen 1x. Jinak jsem minule kupovala bio hovězí a bylo super, cena vysoká, ale my toho maso moc nepojíme takže to zas až tak nevadilo. šunku a salám už kupuju jen v bio kvalitě, stejně jako eidam. Největší výběr je v Intersparu.

pa.juska
22. dub 2009

Ahoj, občas něco koupím v Tescu, ale ne vždy se mi to povede, tak mám do zásoby nakoupeno biomaso od Holle http://www.promimino.cz/kategorie/bio-maso/ , ale bohužel jen krůtí a hovězí.

editah222
23. dub 2009

Pa.jusko - to je něco jako masová přenídávka? S masem to teda moc společného nemá, 50% z té lahvičky je voda a to teda dost drahá 😉

dacar
24. dub 2009

ahoj 🙂 když jsme jeli v neděli do ZOO, viděli jsme v Ostravě-Porubě obchod a jmenoval se Biokonzum, tak zkuste tam....je to na konci Hlavní třídy (pod aulou VŠB). Hodně štěstí 🙂

pa.juska
26. dub 2009

Ahoj, pro Editah222, vím, že to není ideální, většinou vařím, ale je to jen taková rezerva.

romcatko
26. dub 2009

neporadíte kde koupit biomaso v Praze?

petka80
27. dub 2009

Bio hovězí prodávají v Intersparu.

editah222
28. dub 2009

Romcatko - já nakupuju hovězí v Tescu (v Intersparu u nás bohužel nemají), ale kamarádka z Prahy mi objednala bio hovězí a hlavně kuřata v Bio zahradě, Belgická 33, Praha 2 -Vinohrady. Nevím jestli je to tam jen na objednávku nebo jestli něco mají i přímo v obchodě.

tanuki
2. kvě 2009

Ahoj, biokuře jsem objevila v bývalé hypernově, nyní albert hypermarket v Praze na Nových Butovicích. nakonec jsem ho nekoupila- stálo přes 350 ☹ jsem schopná akceptovat, že je ten biochov je drahý, ale mrzí mě, že to nějak nerozporcují a člověk nemá možnost koupit jen kus.. pro sebe to nechci, to by rodinný rozpočet neutáhl, a pro 6ti měsíční mimi je celé kuře poněkud 😅 a mrazit to nechci..
Obecně jsem momentálně z toho vaření zoufalá, teď kupuju, protože jsem měla pár blbých zkušeností ☹

zizalka1
8. kvě 2009

bio maso lze koupit v Bille, mají ho tam už běžně. Ale spíš hovězí nebo vepřové. Pro kuřecí buď v Hypernově nebo na farmách.

petka80
3. čer 2009

Ahoj, jen pro info, dnes jsem zaregistrovala bio kuře v Intersparu - kilo za 200,-

petrof
5. čer 2009

K těm biokuřatům - pár adres, i mimopražských, je na www.biokureci.cz

tanuki
12. čer 2009

petrofe díky moc! dnes jsem koupila půlku a nevím, zda někdy ještě koupím nebio. Stehno má úplně jiné proporce, opravdu velké a pevné kosti..

aponchie
13. čer 2009

sem koupila omylem v tesku bio hovezi..no chut stejna dle me nicmene me zarazilo,ze na prebalu nebylo zadne info o chovu mase atd..zvlastni..a melo to tu zelenou vanicku stim logem bio..sem myslela ,ze to musi vsichni uvadet z jakeho zdroje kde stari plemena druh misto atdatd maji uvadet a prd..

jinak ja radsi kupuju kruti prsa a stehna a krky na polevku spis nez kure aspon ,ale nadeje si vetsi nedelam moc,ze je lepsi

tvarohacek
13. čer 2009

bio maso nakupuju v Bille (hovězí) a kuře kupuji Vodňanské, sice není bio, ale je kvalitnější.

malac.f
6. črc 2009

tady jsem našel server o biopotravinach http://www.mebio.cz/

monulkab
21. zář 2009

on je často problém sehnat i samotná bio vejce, natož pak maso...bohužel, stále většině záleží na kvantitě, než na kvalitě a humálnosti v chovech čehokoliv.... ☹

martinamala
3. bře 2010

Manžel chová ekologicky kuřata , nechává je na jaktkách porazit a prodává .Je to bez certifikátu bio(nechce se zatěžovat předpisy EU), ale rozdíl je oproti kuřatům z prodejny značný. Prodej je po kartonech 5ks nebo 9ks.Lze objednat i kuřecí prsa nebo stehna. Vždy ,když je prodej tak cca 4 dny dopředu rozesíláme smsky.Odběr je osobní.Můžete si objednat. Objednávky na tel 777 244 266 nebo an emailu slecnabarena@ seznam.cz. Nyní se bude prodávat těsně před Velikonocemi. Cena je 58 Kč za 1 kg.
Místo odběru je Vyžlovka 39-je to poblíž Říčan u Prahy.

drago
5. bře 2010

🙂 Holky já beru biomaso z ekofarem. Jednou za čas nakoupíme a zamrazím si to. Je to určitě levnější než v obchodě. Farmy i obchody s biopotravinama jsem našla zde http://www.biospotrebitel.cz/. 🙂

baru7
11. bře 2010

Já jsem bio kuře našla v Globusu - cena 200,- Kč. Taky by se mi více líbilo jej nakupovat přímo od výrobce a tím podporovat české zemědělství. Stejně tak brambory a další zeleninu a ovoce.

kocicinka
15. bře 2010

U nás prodává bio maso Billa, ale kuřecí ne, jen hovězí. Koukni na www.biospotrebitel.cz
Nebo v nějakém obchodě se zdravou výživou na objednání. Já si takhle objednávám zeleninu a berou objednávky i na kuřata.
A nebo si sama pěstovat, já o tom vážně uvažuji, jenom nevím, kdo by to potom zabil, protože já určitě ne 😅
Jo, Globus je taky dobrej. Nebo třeba Makro, pokud máte v rodině podnikatele....

abecedka
29. bře 2010

bio kuřecí každu sředu v bille. Buď celé nebo i čtvrtky