Bio maso. Kde ho koupím ve Frýdku-Místku?

viviana
12. únor 2009

Dobrý den,
chci se zeptat, zda-li mi někdo poradí, kde lze koupit bio kuřecí maso ? Jsem z Frýdku-Místku, tak nejlépe tam, ale tak třeba v supermarketech je sortiment všude stejný, tak je to jedno, kde supermarket leží. Nikde jsem kuřecí neviděla ?
Děkuji, pěkný den Vlaďka

marfushenka
12. únor 2009

No já bio kuře kupuji v InterSparu nebo v obchodě specializovaném na bio a zdravou výživu. 🙂

danae
15. únor 2009

Já jsem bio kuře kupovala v prodejně s bio potravinama (Albio). Naštěstí teď už jde docela sehnat bio maso i v normálních obchodech, ale s drubežím je to opravdu horší. Zkus obvolat prodejny se zdravou výživou. Některé dělají to, že si tam můžeš kuře k nim objednat.

Nevím, jak máš velké mimčo, ale nenech se zaskočit cenou. Mně kuře vyšlo tak kolem 500-600Kč, ale zas mi vydrželo na skoro měsíc (dělala jsem z něj malé porce do mrazáku), takže to pak v důsledku nebyla zas taková položka.

parybka
15. únor 2009

Viviano, jestli občas jezdíš do Ostravy, na Nádražní ul, u křižovatky s Českobratrskou je Zdravá výživa, kde prodávají bio maso - kuře, kuřecí prsa, krůtí prsa, kachnu... Půl kila krůtích prs stálo cca 100,- Kč.

samicka
15. únor 2009

myslím, ale nejsem si tím úplně jistá, že nějaké biomaso se dá koupit i v MAKRU, tak jestli máš nějaké známe, kteří mají kartu, poptej se, zda by ti nekoupili.