Biologické hodiny bijí, ale není partner

hreska
15. říj 2009

Měla bych jeden dotaz. Bohužel zatím nemám partnera, ale už asi půl roku si intezivně přeji mít miminko. Přišlo to znenadání, ale je to velmi silné. Pořád bych o miminkách mluvila, na koníkovi si neustále prohlížím fotky, přemýšlím, co bych koupila, jak budu vše organizovat, co bude miminko jíst, přemýšlím o výchově, atd. Vše mě dojímá, celkově mě strašně zajímá téma děti a rodina. Problém je v tom, že nemám partnera a nevím, jak mám ty své hodiny utišit. Začala jsem více sportovat, mám náročnou práci, učím se další jazyk, chodím ven s kamarádkami, ale stejně na to musím pořád myslet. Že bych se spíš měla zabývat tím, jaké ho chci partnera a že bych ho měla hledat, to mě vůbec nenapadne a ani nijak netrapí. Tak si říkám, zda je to vůbec normální.

senja
16. říj 2009

hreska: A mohu se zeptat, kolik ti je? Protoze pokud je ti 20 je vazne dost brzo jit do miminka bez partnera 😉

raady
16. říj 2009

Senja, hreska psala už na začátku, že ji je 28 roků 😉

mywiel
16. říj 2009

Daj si zamrazit vajka ked bude ovulka aby si mala na horsie casy kym stretnes toho s kym budes chciet zalozit rodinu. 😉

sue
16. říj 2009

Myw,len zmrazené vajká nie sú zárukou...ale ak jej treba aspoň niečo,tak sa na to môže dať 🙂

senja
16. říj 2009

hreska Tak jsem sice mladsi, ale rekla bych, ze jeste mas dost casu na hledani toho praveho otce pro svoje deti 😉 Kdyz jsem pred 3 roky mela stejne pocity jako ty, zacala jsem nakupovat veci pro miminko 😉 Jen nejake drobnosti - nejake hezke bodycko, chrastitko apod. Ukaldala jsem si obrazky veci, ktere by se mi libily na mimco, udelala si jasno jaky jednou budu potrebovat kocarek, vypisovala si svoje oblibena jmena atd. Vcelku to pomahalo 😎

akejka
16. říj 2009

hreska, presne tak by som sa zachovala, keby mi bolo vyše 30 a žiadny partner na obzore...Nechala by som si urobiť dieťa...radím to aj svojej 32 ročnej kamoške, ktorá to už chce vzdať a zmieriť sa s tým, že bude bezdetná...
Takže na tvojich pocitoch nevidím nič nenormálne, naopak úplne chápem tvoju materinskú túžbu, ja by som kvôli dieťatku šla "cez mŕtvoly" (ako sa u nás hovorí...) 😉
Dokonca vidím vo svojom okolí, že ľahšie si nájde partnera mamička s dieťatkom, ako "stará dievka po 30-ke"
Oboch švagrov (mužových bratov) mám takých, že si našli partnerku s deťmi 😉

diddi
16. říj 2009

hlavne nechod do vztahu/vztahov,ze chces dieta.....vacsina chlapov zuteka...niekto po 5min.,niekto na druhy den,po noci plnej milovania....a niekto zostane....a to bude on!.....On sa nehlada,on pride sam a hlavne si ho na prvy pohlad ani nevsimnes,mozno ta nezaujme,mozno ti bude na smiech.....ale potom sa vsetko zmeni,zmeni sa tvoj postoj k nemu.....neutapaj sa v predstave,v niecom co momentalne nemozes mat...funguj dalej,mysli pozitivne,ver ze onedlho stretnes svojho manzela a otca svojich deti...mozes si ho v mysli vykreslit a myslienkami k sebe pritahovat /precitaj si knihu Tajomstvo/ - fakt to funguje 😉 ...tak vela peknych myslienok 😉

hreska
autor
16. říj 2009

Děkuju vám holky

kubaka
17. říj 2009

ještě existuje seznamovací CK pro svobodné a hledající. Další možnost je zájmový kroužek: sborový zpět, (jakýkoliv, čím větší těleso, tím více možností 😀 )divadelní ochotníci - (tam jsem poznala svého muže 😀 ) Vedoucí na dětských táborech - prostě aktivita, která se opakuje, tudíž se můžete setkávat opakovaně

lucie.krajcarova
18. říj 2009

Hreska, úplně tě chápu. ve 28 jsem byla ZASE SAMa.. to mi teda psychicky nepřidalo. ale nikdy jsem se nebránila internetovým seznamkám, kde si můžeš u partnera zadat požádavky, ze kterých neslevíš (nekuřák, cestovatel, určité zájmy, Vš, věk atd.) takhle jsem svého partnera našla těsně po 29. narozeninách. dnes jsme svoji, postavili spolu dům a vychováváme syna. nikdy na to není pozdě. ale hned na zač. jsme si řekli,co od vztahu očekáváme. nechtěla jsem ztrácet čas...

suki
18. říj 2009

Já to chápu, úplně jsem to nezažila jako ty, ale to bylo asi proto, že jsem měla malou už ve 25. 🙂Vůbec to není nenormální, že to tak cítíš 😉 Ale uvidíš, že se objeví někdo s kým to miminko budeš chtít a budeš ho mít ráda 😉 a on tebe 🙂

suki
18. říj 2009

Jen s tím, že by jsi otěhotněla a neměla partnera...do toho bych se nehnala...partnera člověk potřebuje a dítě potřebuje otce a myslím, že by ses ochudila o spoustu pěkných zážitků, které zažíváš ve třech 😉 tak ještě vydrž, on se někdo objeví 😉 🙂
Kdyby ti bylo 40, tak bych ti to schválila, takhle máš ještě času dost a ten pravý někde bude 🙂 😉