Biologické hodiny bijí, ale není partner

hreska
15. říj 2009

Měla bych jeden dotaz. Bohužel zatím nemám partnera, ale už asi půl roku si intezivně přeji mít miminko. Přišlo to znenadání, ale je to velmi silné. Pořád bych o miminkách mluvila, na koníkovi si neustále prohlížím fotky, přemýšlím, co bych koupila, jak budu vše organizovat, co bude miminko jíst, přemýšlím o výchově, atd. Vše mě dojímá, celkově mě strašně zajímá téma děti a rodina. Problém je v tom, že nemám partnera a nevím, jak mám ty své hodiny utišit. Začala jsem více sportovat, mám náročnou práci, učím se další jazyk, chodím ven s kamarádkami, ale stejně na to musím pořád myslet. Že bych se spíš měla zabývat tím, jaké ho chci partnera a že bych ho měla hledat, to mě vůbec nenapadne a ani nijak netrapí. Tak si říkám, zda je to vůbec normální.

macka01
15. říj 2009

neviem,chcieť dieťa je normálne,nie je normálne rozmýšľať ako ty,najskôr potrebuješ partnera,ale nemala by si hľadať chlapa len preto,aby bol darcom spermii.Lebo sa mi nezdá že túžiš po partnerskom živote.A ty ani chlapa vlastne nehľadáš,tak neviem,adoptuj si.DD sú plné cigančatiek ktoré čakajú,že im ktosi poskytne dobry život.

kaleilah
15. říj 2009

macka adopce?! na to musí být dva, prověřuje se to, navíc snad každá máma chce zažít těhotenství, porod, péči od malička... a na adopci se čeká kolikrát i šest let a víc, myslím že tak dlouho hreska čekat nevydrží 😉

tatolu
15. říj 2009

Kaleilah, v SR už môže byť aj jeden rodič 😉
V súčasnosti sú u nás aj profirodičia (tiež vraj môže byť aj jeden), ktorí vychovávajú malé detičky, kým si ich niekto neadoptuje. Také niečo by Ťa nebavilo?

hreska
autor
15. říj 2009

Kaleilah, a myslíš, že je to až tak nenormální, jak já teď přemýšlím? Nejsou to jen prostě ty hodiny a hormony? Ráda bych měla partnera, ale nemohu ho najít. Nevím, jak se seznámit. Je mi už 28. Kamarádky jsou povdávané, na disco jsou samí mladí kluci, tak jsem už přemýšlela o seznamce. Ale prostě ta touha po partnerovi není tak velká jako po miminku. Občas už mám pocit, že se z toho zblázním

macka01
15. říj 2009

kaleilah myslela som to ironicky,pretože mi to príde zvláštne,stale myslieť na mimčo a nemá ani partnera,hlavne sa nesnaží ani hľadať 😕

beruska2x
15. říj 2009

hreska.. nenormalni nejsi, mam docela kamaradky ve stejne situaci, jenze ony chlapa i hledaji ale normalni pry dneska nejsou k ani 😉
je to asi tim jak to vidis kolem sebe a vekem, prijde mi to docela normalni.. je dobre ze mas jine aktivity, proste je potreba se obrnit trpelivosti ale taky zacit neco delat 😀 - hledat chlapa, nijak nasilne ale porozhlidnout se, nebo si alespon ujasnit v sobe jaky by asi mel byt, co od nej cekas atd...

macka01
15. říj 2009

daj si inzerát a pokušaj ten osud trošku,

kaleilah
15. říj 2009

hreska, mě to přijde absolutně normální 😀 Byla jsem stejná, ael já po dítěti opravdu toužila od 15. pořád jsem i sháněla brigády na hlídání dětí a pod., šla jsem na zdrávku, po škole na nocorozeneckou.RES-JIP, do Podolí, aly psychicky jsem to neunesla, ty děti tam. Tak jsem hledala chlapa a našla 😀 musela jsem teda hledat staršího, protoýe v mým věku mě poslali někam když jsem začala mluvit o dětech a dopodlo to tak že v 19 jsem se vdala a 4 dny před svatbou jsem zjistila, že jsem těhulka 😵 😵 😵 ( samozřejmě plánovaně) a po ročním snažení 🙂-vysadila jsem prášky před maturitou. Je mi 21 a hodiny tikají dál, ta chvilku bude druhý mimčo na světě a jestli ten budík někdo nevypne tak si MM asi hodí mašli, já bych chtěla děti 4 😀 😀 😀 Takže klidně zkus seznamku, změň podniky kam chodíš, a hlavně najdi pořádnýho tátu...nebylo by na škodu hledat i mezi už rozvedenýma nebo opuštěnýma tatínkama 😉

tatolu
15. říj 2009

Jéj, ja som vlastne odpisovala hreske 😉 , Kaleilah prepáč 😔

Hreska, nestresuj. Nasilu sa chlap náisť nedá 😉 . Keď sa ukľudníš a niečo zmeníš, práde ten správny čas na zoznámenie.
Ja osobne som v 30tke o chlapovi nechyrovala 😉

beruska2x
15. říj 2009

no ale pravda je ze najit normalniho spolehlivyho chlapa je polovicni zazrak 😅 😉

tatolu
15. říj 2009

ale to je zázrak aj keď je človek mladší 😀

beruska2x
15. říj 2009

ja jsem to nemyslela v zavislosti na veku.. ale maaalokterej kluk pod 25 si dneska porizuje dite..

tatolu
15. říj 2009

V podstate ide o to, že hreska nemá čo stresovať. Ten pravý sa iste nájde.

beruska2x
15. říj 2009

no ale sam ji domu asi nenakluse ze 😝 😀 a v 28 to uz bych se rozhlidla 😀

hreska
autor
15. říj 2009

Kaleilah, pěkné 😵

Máte pravdu, musím se rozhlédnout. Ale v práci jsou všichni zadaní, na disco jsou samí mladí kluci, se kterými si nemám, co říct. Na VŠ to také nevyšlo, když jedeme někam s kamarádkami a vezmou s sebou své známé, tak ti jsou buď už také v páru nebo mají drahou polovičku doma, tak mi zbývá už jen ten inzerát. Já jsem si i říkala, že na to nemám tlačit, že se někdo objeví až to budu nejméně čekat, ale přeci jen léta utíkají a teď se mi ještě takto zbláznily hormony, že se bojím, že až někoho najdu, tak budu jen mluvit o miminku a on se lekne a uteče 😉

A občas se k tomu ještě přidají řeči rodiny.... 🙄

beruska2x
15. říj 2009

hreska a co jit sam na brusle? na tenis? do bazenu?? 😉

petruna
15. říj 2009

radu nemam, ale prijde mi to naprosto normalni, ze je silnejsi touha po miminku nez po vztahu...

taky jsem to jeden cas mela, ze jsem vic chtela dite nez chlapa... 😉

me ty hodiny tikaly v etapach. Silny to bylo ve 22, pak chvili klid, pak kolem 25, pak zase klid a ve 28 jsem potkala manzela a do dvou let jsem se dockala vytouzeneho ditete 😵 😵 a bezva chlap je k tomu jako bonus 😀 😵

sisi.v
15. říj 2009

hreska - mně nepřijde, že by jsi nebyla normální 😉. souhlasím tedy s holkama, že chlap by ke kompletní rodině byl dobrý, ale upřímně asi ne úplně nezbytný...

boobinka
15. říj 2009

holciny, pridavam se... touhy po ditku mam obrovske, ale na rozdil od hresky mam uz jednoho prdolu.
Navic musim zachovat rozum, nemuzu uz kvuli tomu, ze v dome kde bydlim s rodici uz neni misto a bez partnera nejsem chopna sama utahnout najem.
Holky, jak ty touhy po ditku zajit? Vzhledem k memu zivemu synackovi jsme prevazne cely dny doma. Na dennich prochazkach nemam moznost se na vesnici seznamit s chlapem, ktery vi co chce a co je zodpovednost. A na dvere mi nezaklepe... vsechny aktivity mam v okoli 30km, ale problem je ve spatnem spojeni autobusu. Ridicak nemam.... zacinam byt z toho sklicena, chlapska ruka by se tu hodila... vzdy jsem si prala uplnou rodinu... a?... na vse jsem sama 😢

mamutka
15. říj 2009

no, k tej narocnej praci si budes musiet pridat nejaky ten kurz este, malovanie, dalsi jazyk a tak, no moje nervy.....ale clovek najde ked nehlada, mozno fesny plynar a tak 😉 cim nemyslim, ze si mas privodit dajake poruchy v domacnosti, nedajboze poziar, drzim palce, ale neboj, 28 je v pohode a dnes je v mode byt single, takych ako ty je viac, ale zase..... ti chlapi dnes sedia doma pripeceni na PC a hraju debilne hry. poznam to, mohol by robit modela, ale on riesi len tie hry, kokos, clovek by mu hned dakoho dohodil, ale na co, aby ju nechal sediet pri telke?.....

berenika39
15. říj 2009

hreska, jen jestli by to pak za normální považovalo to dítě 😉 😉 . Ta touha se pochopit dá, ale je to jen z tvého pohledu, víš, co to obnáší, mít dítě? To není jen kočárek a zavinovačka, láhev s mlíčkem.Krom nekonečný lásky to je i plno dalších zajímavostí: uživíte se? budeš mít práci i čas na výchovu? budeš zvládat v době nemoci? co puberta ? nebude mu chybět táta?
Já vím, že je plno maminek (i já to tak měla), co vychovají dítě samy,ale není to prvoplánové.
Trochu je to - podle mě sobecké - ty uspokojíš svoji touhu po miminku, ale to miminko vyroste, a co potom?

Ale pokud je to jen otázka - je ta tovje touha normální, pak ano. Jen bych ji v téhle situaci nenaplňovala, chlapů lítá všude plno, přistanou, když nehledáš.

Určo ti to vyjde, ale počkej si na pravýho tátu,držím palce.

jabber
15. říj 2009

hreska - a co jet na nějaký zájezd (třeba víkend) pro nezadané? Cestovky takové věci pořádají a člověk by tam mohl narazit na lidi podobného ražení jako je sám 🙂

A neboj, v 28 ještě neházej flintu do žita 😉 času dost 😎

mamutka
15. říj 2009

este ma napadol nejaky turisticky klub, chodia obcas na super vylety, nie je to kazdy tyzdne ako kurz, co moze byt zataz pri narocnej praci a aj by si si oddychla, aj nieco videla, teda ak mas rada hory.
mozes chodit niekomu vencit psa, teda, ked som chodila so psom von, stale niekto otravoval, vzdy nejaky stvornohy kolega dovliekol svojho majitela na voditku, alebo len tak sa dakto prihovoril, akoze o psovi, lame to bariery 😉

jabber
15. říj 2009

mamutka - ale s těmi psy, to máš teda pravdu 🙂 to se člověk seznámí s každým, i s kým nechce 😀

hreska
autor
15. říj 2009

Jee, holky, dík za tipy, jste zlaté. S tím psem a turistickým klubem je to dobrý nápad.

Bereniko, ano, myslím, že vím, co znamená mít miminko, starala jsem se často o malou sestřenici a rok jsem byla ve VB jako au-pair a měla 2 malé dětičky, i jsem u nich spala a chodila s nimi k Dr., protože rodiče byli pracovně strašně vytížení. Občas jsem mlela opravdu z posledního, ale i přesto vše tu ta touha je. Ale nechci svému děťátku brát tátu, nechci ani aby to bylo jen mé děťatko, ale naše. Spíš mě zajímalo, co mi řeknete na tu moji touhu a nebo nějaké rady, jak ji přebít.

mamutka
15. říj 2009

tuzba je v poriadku, srdcu a telu tazko vysvetlis, ze chlap sa tazko zhana. ono to bolo v niecom jednoduchsie, ked svadbu dohodli rodicia aby dali dokopy majetky a polia, potom to mohlo ist poporiadku, najskor muz, potom deti. teraz tazsie zozenies chlapa. a co poznam, tak maloktory do 30 je zenaty, nevesaj hlavu.
no co, tak pekne postupne, ziadna zoznamka, to moze aj nemusi byt OK, zozen nejakeho znudeneho psa, ten uz nejakeho fesaka poslinta, neboj 😀 drzim palce. a nehovor na rande o detoch a nepristavuj sa pred vykladom s detskymi vecickami, ked bude objekt zaujmu na blizku. zmizne ako gafor........sa ten pes nadrie, kym daco vybavi, tak nech to hned nestopnes 😉

vinifera
15. říj 2009

Hreska myslím, že si úplne normálna aj so svojimi pocitmi a túžbami. Pretože aj slovo normálny je relatívne. 😀 A čo je vlastne normálny? ...

Mamutka tebe dnes ideeee 😀 😀 😀 - hreska myslím, že keď sa budeš orientačne držať mamutkyých rád tak by to malo byť všetko v pohode. Mimochodom ak zháňaš psa na venčenie - mám doma troch. Rada požičiam🙂 (Je tu k dispozícii elegantný jazvečík vo výslužbe, hyperaktívny polomops a flegmatický pomalý francúzsky buldoček) A môžeš postrážiť aj mimiňáka a ja si skočím pokojne na kávičku do mesta alebo si konečne ožehlím tu kopu prádla, ktorá keď na mna spadne tak sa už spod nej nevyhrabem 😝

hreska
autor
16. říj 2009

😀 holky moc děkuju za povzbuzení a Vinifery za půjčení pejsků 😵 budu se držet vašich rad 😉

sylvka
16. říj 2009

ahojky hreska,je to normální já to měla úplně to samé,ale neumlčela jsem to 😎 umlčel to až můj syn 😀

sue
16. říj 2009

Asi by som nemala dieťatko takým štýlom,že si ho "nechať spraviť"...ale vážne by som sa zamyslela a svoju úplne prirodzenú túžbu po dieťati by som si utíšila pestúnskou starostlivosťou, prípadne adopciou...a ktovie, možno príde ten pravý... aj keď si myslím, že žena s malým dieťatom je chlapmi automaticky považovaná za šťastne vydatú 😀