Bioprodejny v Brně. Poraďte, kde je hledat

martulin
9. únor 2009

Maminky, poradíte prodejnu s biopotravinama v Brně? Co nevidět začneme s příkrmy, takže mě zajímá, kde koupím biopříkrmy a případně i čerstvou bio zeleninu, abych to mohla malé uklohnit, což bych radši. Vím, že je jedna ve Vaňkovce, ale ta je šíleně drahá. 😒 Díky moc za tipy.

hankka
21. únor 2009

Jen mimo mísu, s tím svátkem jsem se přepsala, myslela jsem, že má E. termín 15. 10. 😝

a.n.d.
21. únor 2009

Tak - Bio kuře - vím o té Vaňkovce - tam je určitě.. V pondělí a čtvrtek dostávají zboží - takže je nejlepší tam vyrazit hned druhý den - např. v sobotu už tam není skoro vůbec nic ☹ !!! Jinak ceny jsou, ale staršný ! 🙂

misicka455
22. únor 2009

Hankka v pohodě 😉

misicka455
22. únor 2009

No ty ceny tedy ty jsou strašné zatím vařím jen pro dva tak toještě trochu jde , ale až nás bude víc to budou pálky 😲

elitera
23. únor 2009

Misi, já mam zatím termín jen podle utz, on se prcek stejně rozhodne podle svýho, kdy vyleze na svět 🙂
and, díky za tip!
Misi, ještě k tomu lidlu, těm nevěřim aninos mezi očima, zejména, jestli tvrdí, že mají něco bio 😅
Hankka - práskáááááááááč 😀

misicka455
2. bře 2009

Takže řikáš Lídl nebrat jo 😀 😀 😀

gomanek
16. dub 2009

Nabídku Bio výrobků, jenž se vyrábějí u nás (konkrétně na Vysočině) nabízí i prodejce Amylon. Mají i E-shop, kde se dá zboží jednoduše zakoupit 🙂
Info o jejich výrobcích nalezneš na jejich stránkách:
http://www.amylon.cz/vyrobky/spotrebitele/bio/

petas2
28. dub 2009

Ahoj.Nová prodejnička vyrostla i v Černovicích www.darkyzkuchyne.cz

misicka455
29. dub 2009

Dík za info 😉