Bioprodejny v Brně. Poraďte, kde je hledat

martulin
9. únor 2009

Maminky, poradíte prodejnu s biopotravinama v Brně? Co nevidět začneme s příkrmy, takže mě zajímá, kde koupím biopříkrmy a případně i čerstvou bio zeleninu, abych to mohla malé uklohnit, což bych radši. Vím, že je jedna ve Vaňkovce, ale ta je šíleně drahá. 😒 Díky moc za tipy.

chechta
10. únor 2009

Martulin jj ve Vaňkovce je drahá
ještě jsem kdesi byla v bioprodejně na nějakým náměstí, ale nemůžu si vzpomenout - tak to jsem ti asi moc nepomohla, ale myslím, že když projedeš net tak najdeš 😉

chechta
10. únor 2009

martulin našla jsem http://bio-potraviny.sweb.cz/

misicka455
10. únor 2009

Holky já oběnavám s těhle stránek je tam rozvoz po Brně.

http://www.biosfera.cz/

elitera
11. únor 2009

biosféra je bohužel v poslední době značně nespolehlivá, přešla jsem na jinej bio eshop.
Z těch kamenných prodejen - Brána ke zdraví u Měnínský brány, Zdravá výživa kdesi v Židenicích, je to hned u zastávky šaliny 13 asi 3 zastávky od konečný, potom je další když se jede z Mendláku na Poříčí, tak po pravý straně, jak je křižovatka s Václavskou. A ještě na Lidický, zastávka Antonínská, prodejna je v pasáži.

misicka455
11. únor 2009

Ahojky můžeš napsat v čem je nespolehlivá?Abych si dávala bacha, já zatím sní mám jendobré zkušenosti 😉

elitera
11. únor 2009

Nechávají v eshopu věci, který ani nemíní už nikdy objednávat. Dají něco do akce, ale nemají to na skladě. Když to naskladní, mají to zase za původní cenu (tehdy rozdíl cca 370 vs. 320 Kč). Strašně dlouhý doby naskladnění, takže než ti naskladní něco, co chceš přihodit do objednávky, vyprodají něco dalšího. Zrušení možnosti osobního odběru. Nereagování na maily. Na můj vkus příliš vysoká částka pro minimální objednávku.

Na druhou stranu jim musim nechat, že i když jsem měla doručovací adresu domů, ochotně mi zboží přivezli do práce. Bohužel je to příliš malá výhoda...

misicka455
11. únor 2009

Aha, tak to jo 🙂

pavlina05
11. únor 2009

Holky, já objednávám z www.branakezdravi.cz
Jsou moc milí, objednávají a rozváží každé pondělí a čtvrtek. Jsou staršně ochotní!!!
Mají vše pěkné!
Měla jsem od nich mrkev, petržel, pastyňák, č.řepu, dyňi, jablka, hrušky, kedluben, cukety, fenykl.
Moc doporučuji 😉 😉 😉 😉

janula2008
11. únor 2009

Docela dobrá mi příjde u České ve městě na ulici Veselá (naproti OD Vágner), snad tam teda ještě je 😅

pavlina05
11. únor 2009

http://www.biosfera.cz/
\???? tam mají jako čerstvou zeleninu???
Jinak jsem byla ještě U Třech Sudiček na Peliccově (nad Pekandou)

pavlina05
11. únor 2009

..také na Mendláku, ale na zeleninu nic moc...

martulin
autor
11. únor 2009

Holky, moc dekuji za odezvu, ta brana ke zdravi me zaujala, tu zkusim!

pavlina05
11. únor 2009

martulin 😉 jsou opravdu dobří 😉 Já jsem naprosto spokojená!!!! TAk ať i ty 😉

misicka455
12. únor 2009

Tak koukám zběžně na ty stránky brány a fakt vypadají zajímavě, prostuduji a určitě něco obědnám 😉

elitera
12. únor 2009

Mysi, skoro bych i doporučila si do Brány zajít osobně, mají celkem slušnej prostor, příjemnou obsluhu a velkorysej výběr 🙂 Nicméně k objednávkám - dají se kumulovat s objednávkama z Brány k dětem, která je hned za rohem 😉
Na tu zdravou výživu na Veselý jsem zapomněla, jmenuje se to tuším Zahrada zdraví. Ale dlouho jsem tam nebyla, tak nevim, jestli ještě fungujou 🙂

pavlina05
12. únor 2009

Já nemám možnost s kočárkem tak cestovat (tedy nechci!!), tak objednávám a jsem spokojená 😉

elitera
12. únor 2009

No, je fakt, že vyhýbat se tam s kočárem by bylo poměrně náročný 🙂

misicka455
14. únor 2009

Tak jsme si dneska chtěla obědnát nějaké zboží z té brány, ale nějak mi to asi blbne zadám si zboží a pak zadám ůdaje o mě , ale nejde se mi dostat na konec stránky kde bych tu obědnávku mohla odeslat. Oni mají omezenej počet věcí co si člověk může obědnat ? Nebo to blbne jen mě?

elitera
19. únor 2009

To se mi nezdá, napiš jim maila, že ti ta objednávka nejde odeslat.

misicka455
19. únor 2009

No zkusím jim napsat 😉

a.n.d.
19. únor 2009

Holky a co BIO - kuřecí prsíčka v Brně ?? Nevím, kde je sehnat ... 😒 ☹

elitera
21. únor 2009

a.n.d., tak jestli je někde v Brně seženeš, tak sem dej vědět, myslím, že nebudu jediná, kdo po nich chňapne všema 10 😉 Brala bych klidně celý kuře, beztak to tak kupujem vždycky - rozporcujem si ho doma sami a cena za prsíčka je trochu jinde.

misicka455
21. únor 2009

No tak na to jsme ještě nepřišla kde mají bio kuřata 😒

elitera
21. únor 2009

v Intersparu jsem kdysi koupila Selské kuře, už to byl celkem rozdíl proti těm antibiotickým chcípáčkům, ale viděla jsem ho tam jen jednou ☹

misicka455
21. únor 2009

Elitera gratuluji k těhu máš termín akorát na můj svátek 😉

hankka
21. únor 2009

A co ostatní biomaso? Já brala zatím jen hovězí v té Vaňkovce, ale je to tam fakt drahý. A tomu Tesco-biomasu nějak neto, ehm...:(

hankka
21. únor 2009

Misi, Elitera má termín nejen na tvůj, ale i na svůj vlastní svátek🙂

misicka455
21. únor 2009

Já sem tam najdu dobré Bio maso v Lídlu, ale jen občas 🙂

misicka455
21. únor 2009

Tady mají -bio uherák a i maso , ale je to Jihlava takže trochu ruky 😒