Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

trixi
6. srp 2008

ja sa pridavam, uz som par krat zabudla malemu obliect plienku. A potom som sa cudovala, ako ta pamperska rychlo pretecie 😀 .

svoma
6. srp 2008

Ahojky,mě se zase běžně stává,že chovám malou a když pláče,tak jí na noze natřásám a několikrát se mi stalo,že jsem si říkala,že je malá nějaká lehčí a taky jsem si říkala,proč pořád ječí,když jí natřásám a já natřásala,jenže druhou nohou,na které neseděla. 😀

lienka26
6. srp 2008

Ahoj holky, sice ještě mimčo nemám, ale natalien: asi blbnu taky, stalo se mě něco podobného. Chystala jsem se do sprchy, slyším telefon, tak jsem vylítla ven. V průběhu hovoru mě začala být zima, tak jsem si dala aspoň ponožky. Pak jsem se šla normálně sprchovat, ale cítila jsem se při tom tak divně. V čem je zakopaný pes jsem zjistila až když jsem si chtěla namydlit nohy - ano, sprchovala jsem se v ponožkách 😀
Tak jsem si říkala, že až někdy budu mít málo času, můžu tak spojit praní oblečení se sprchou - prostě 2 v 1 😀 😀

binki
6. srp 2008

jednou jsem takhle chystala rodičům večeři a ptám se táty, co si dá k jídlu z toho, co jsem nachystala (2 druhy jídel), říkám mu jojo, jdu, nandávám mamce a sedám si s hrnkem a táta kouká, že jeho talíř nikde a já koukám, co jako chce? 😅

neeve
6. srp 2008

Naty náš pejsek se jmenuje Lynette a dcerka Nela a taky to věčně všichni pletou 😅

sasenka
6. srp 2008

to sme tiež na tom rovnako - pes bol (už nie je 😢 ) Axel a malý je Alex, tak tiež ho kolkokrát voláme Axééél

No a stáva sa mi, že niekam ideme bez malých a ja sa pravidelne v strese otočím dozadu do auta, že čo tam robia, ked je tam tak ticho .

womenne
6. srp 2008

Jeeee tak ja nie som sama? až mi odlahlo 😀 ja som v pondelok strčila tanier s jedlom do ladničky a čakala kym sa zohreje 😀 😀 😀 a potom kuknem do mikrovlnky a tam nič 🙂 a ked sme byvali u našich pokazila sa nam mikrovlnka a ja som si išla zohriat k sestre na prizemie a bola som ospala a namiesto kuchyne som šla do kupelne a tanier položila na pračku a spokojne čakala 😀 a tie opačne obute topanky som minule tiež prehliadla ked sme šli do obchodu sa pozeram že čo tak čudne ide a on chuda obuty opačne 😀

liviky
6. srp 2008

tak já se taky přidám 🙂
Malá pláče v postýlce,jdu pro ni,začnu kojit a jsem samozřejmě sestarší dcerou v jiném pokoji,po chvíli natahuju uši,jestli náhodou malá nebrečí a ona je přitom přilepená u prsu 😅
nebo.......
tak jako s kočárkem houpu i s nákupním vozíkem nebo i se starší dcerou na rukách 😅 😀 ,ale největší korunu tomu nasadila má mamka,chovala na rukách tu menší,uspala ji a položila do postýlky,já jí dala polívku a ona vesele pohupovala talířem a místo toho aby si polévku pofoukala,tak na ni šššš...šššš,chvíli jsem jí nechala a pak řekla jestli by nebylo lepší tu polívku pofoukat a sníst 😀 😀 😀

kajule
6. srp 2008

No tak u nas blbneme asi vsichni...taky uz sem jednou Patovi zapomnela dat svacinu, ale on se obesel i beze, sel, otevrel skrinku a vytahnul si z ni rohlik, sikula. 😵 Jinac jednou jsem po Petanovi chtela aby mu obleknul bodycko, on mu nejdriv dal puncochace a na to mu dal to bodycko, tak ze Pata vypadal jak peknej tydyt. 😀 No a tady je dukaz toho, kdyz Pata chtel jit se mnou na dovolene na nakup a chtel jsem po Petovi, aby mu obul boty. 😀 https://www.modrykonik.cz/_gallery/18002/18002_...

anmary
6. srp 2008

Ahojte.
Ja som si šla raz niekam vyraziť (oddýchnuť si od malej) a môj manžel dal malú spať aj v topánkach!!! - 😀

xsipm04
6. srp 2008

Teda holky 😀 😀 😀 jste mě všechny pobavily 😀 😀

My to připomněla, že já pravidelně na naší kočku, která se jmenuje Zuzana, tak když leze kam nemá, tak řvu, Nello, dělej, okamžitě slez a chudák Nella se na mě vždycky tak viděšeně koukne a já neee, to je na Zuzanu.

eva7780
7. srp 2008

dieta sice este nemam,ale blbnem takisto,bola som chora,brala som lieky,nechala som tabl.v obyvacke na stole,isla som po caj,pridem do izby tabl.nikde,ako dlho som ju hladala kde som ju dala,az neskor som pochopila ze ju asi zozral nas pes,lebo mal problem sa vobec zobudit

ina.b
7. srp 2008

Taky blbnu, manžel se mi už směje, jelikož dělám jednu koninu za druhou. Pravidelně vyhazuje oblečení do odpadkového koše (místo do prádelního) a další kraviny... 🤐

ramzesa
7. srp 2008

Juuuj, ja blbnem uz par rokov 😅 . Kupanie v ponozkach u mna bezna vec 😀 .Hlavne tie telovej farby :-P. A raz som dokonca kazala synovy vliezt do pracky namiesto vane 🤐 . A namiesto pudingu mal jest nieco nejedle, ale uz si presne nepamatam co, ale smial sa na mne este nejaky cas 😅 .

ramzesa
7. srp 2008

No a spomenula som si este,ako si odomna starsi trojrocny pytal banan a ja som mu ho popucila, tak sa na mna tak zlostil a ja som nechapala preco 😀 .

sharlotta
7. srp 2008

Z daleka nie si sama...je nas takych viac...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pikino
8. srp 2008

moja mala neterka je sara a nas pes sa vola lara, takze ked su tie dve spolu, neustale sa mi pletie jazyk, ale najlepsie na tom je ze aj chudak malu komanduje ako psa, sara zostan, sara fuj, sara nesmies, . alebo zarevam na psa ze sara co to je a chudak mala sara kuka na mna ako pako a nechape co po nej chcem. 😀

ja som minule strcila manzove kluce do pribornika a potom sme ich cely den hladali.
sem tam riady do spinaveho pradla, alebo ponozky do kosa na smeti. musim si proste davat bacha. 😀

alcatko.j
9. srp 2008

Chacháááááááááááá 😀 😀

ja neblbnu, ja jsem proste debil 😀

Par prikladu za vsechny..

Jednou jsem vzala nelus polivecku a vrazila jsem ji do mikrovlnky, ze ji ohreju, neli si hrala na zemi s kaminkama, mikrovlnka zapipala, jako ze uz to je, ja vytahla misku, vzala malou umelohmotnou nelincinu lzicku, sedla jsem si ke stolu a polivecku jsem sezrala 😅 Pri polsednim mlasknuti mi to doslo, chudera nelus na me cucela jak puk z nagana, smula byla, ze uz jsem dalsi porci nemela 😅 😅

Jindy jsme uz meli zamorenej celej byt od posranych plinek, manzel uz byl doma z prace, tak jsem nazula hnusny cupaky, ulizla si mastnou pesinku 😅 Nenalicena , v mastnych teplakach jsem vzala klice, smrdutej pytel a sla 😅 Bydlime v 8. patre, sla jsem pesky a po ceste dolu jsme si na pomyslny seznam psala vse, co musim sbalit na tyden k nasim, no a tento pomyslny seznam jsem dopsala, kdyz jsem v cele sve krase vchazela na nase krasne namesti 😅 Cca 10 min cesty od domu a od popelnic 😅 😅

Jindy jsem zase sbirala pradlo, Nelinka vzdy sedi u pootevrenych balkoniovych dveri a ja ji musim po kazdem kousku odevu kolicky podat ,ona umistuje do kosiku, no atentokrat jsem pradlo sbirala bez neli, ta byla u babicky, kdyz jsem 1. varku kolicku svihla ke dverim, usmala jsem se sama na sebe shovivave, ze jsem trdlo, ze prece tady Neli neni a pokracovala jsem v cinosti, teda ale ze kolicky budu davat primo do kosiku, po polovine sesbiraneho pradla mne doslo, ze kolicky hazu za sebe do prostoru z balkonu 😅

Ze veci z jede ruky hazu do odpadkoveho kose a ty veci tam nepatri, ale posmarkanej kapesnik mam porad v ruce, to ani nezminuju 😀 😀

alcatko.j
9. srp 2008

Jo a manzel taky blbne 😀 Vcera sjme sli na prochazku, po ceste krmil nelika kinder mlecnym rezem, vzdy se zastavili, on ji dal kousnout a pokracovalo se v chuzi, pak najednou jsme se zastavili zas, Jirka mi jemne chytnul bradicku, jemnym zatlacenim mi otevrel papulu, ja jsem jen opatrne pipla, ze nechci, ale stejne jsem dostala kounsout, jeste mi chtel hubu otrit papirovym ubrousekm, ale to uz jsem sla do kolen, tak mu to doslo 😀

janickabez
9. srp 2008

jojo...uplně se vidím

ne jednou jsem vezla pytel se smetím v koši kočárku až k obchodu,doktorovi a podobně 😀 😀 😀 😀 popelnice jsem minula víc jak o 10 minut

pes už se taky nejmenuje Dáša, ale JAnička...na psa řvu BAK mmísto FUJ a obráceně na dítě FUJ a taky už jsemm jí řekla ČEKEJ 😅

Manža dítěti namazal prcku PUPÍKEM(spletl si ho s krémem na prdel, nevím jak, když jsou oba jiný 😀 ), no ten pupík je docela mentolovej, ale Janině to evidentně nevadilo 😀

sylvie
9. srp 2008

ja som malemu, kratko po narodeni, namazala na tvar krem, ktory je na zadok.. 😀 a zdal sa mi nejaky tuhy.. 😉

mirka
9. srp 2008

no my máme tiež psa a keď som s malou von, hocikedy na ňu kričím povely na psa 😀 a tiež som jej včera skoro nasadila obojok 😀 a sestra má o rok mladšieho chlapčeka, keď mal asi 4 mesiace, tak som ho obliekala a chcela som ho posadiť, aby som mu obliekla body a minule som ho postavila na zem, že nech stojí 😀 čo ešte bez šance 😀

haluskacz
9. srp 2008

zensky, koukam, ze tu nechtene praktikujete bezplenkovku 😀

haluskacz
9. srp 2008

hele to ja jsem oblikala mimuso v porodnici a cekala jsem, za strci ruce do rukavu 😀

haluskacz
9. srp 2008

Jinak teda s koupanim v ponozkach mam taky bohaty zkusenosti.

A jak mam ty dve holky a tretiho kluka, tak on obcas po holkach podedi nejaky kus odevu, ktery je pro kluka unosny, nicmene jsem se tuhle pristihla, jak jsem vydelila z Kacencina satnilku nejaky maly saticky a nesla je do loznice s tim, ze uz je dam Vaskovi 😀

evaviki
9. srp 2008

Jej baby, to je super. 😀 Dobre sa bavim, ked to citam.
Mne sa zase stalo, ked som kamaratke prebalovala malu a ona sa na tom pulte hybala, tak som na nu zjacala zostan (navyk od psa). No a kamoska stala vo dverach a ja som nechapala, preco na mna tak divne kuka 🙂
Inak, to ze mojho psa oslovovali nasi mojim menom, tak to je bezne.. 🙂

janickabez
10. srp 2008

tak já dnes obohacuji toto téma...

dítě od rána od 5:30 v breku (rostou nám zuby asi 3-4 naráz) 😝 , v 11 odcházím s ní na hřiště a u výtahu koukám ... no já jdu v bačkorách 😀

odpoledne po 4 hodinách na písku, přijdu domu a chci dát malé salátovou okurku na ochlazení zubů a umývala jsem jí i s tím prezervativem v kterým to mají zabalený

no jestli to tak pujde dál 😀 😀 😀 😀 😀

binki
10. srp 2008

janickabez: opravdu jsem se od srdce zasmála, protože jsem si dneska chtěla dát na kartáček na zuby odličovací pastu na obličej, která je na druhém konci, než kelímek s pastou
včera jsem chtěla kočce nasypat granule, malý se začal vztekat a hádejte, co jsem jí nesla místo granulí, chleba 🙂 víte, jak na mne kočka koukala? jako na blbce

aknela75
10. srp 2008

Když chci oslovit dceru Lucinko, tak říkám Alešku a opačně. 😀 😀

janickabez
10. srp 2008

binki koukám, že jsme na tom všechny stejně a to já chodím do práce a MM je na MD (teda RD) a víknend s malou mě takhle odrovná 😀 😀 😀 😀