Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

trixi
28. pro 2008

denisocka 😀 😀 😀

annag
28. pro 2008

denisocka 😅

ešte napíšem, ako blbla po pôrode moja prastará mama:

spávali každý vo svojej posteli, ona s bábetkom na jednej strane izby, prastarý otec sám naproti, v noci dojčila po sediačky, zadriemala a snívalo sa jej, že prehadzuje vrecia s obilím, prastarý otec len začul : "Chytaj starý" ... (bábo skončilo na zemi, našťastie bez ujmy na zdraví) 😕 😅

cairka
29. pro 2008

denisočka 😅 😀
ja som raz malej po ozaj ťažkom dni pochystala večeru, ale stále sa krútila a odbiehala, tak tiež už skoro krikom 😅 jej hovorím "ľahni si už konečne a spi" 😀 😀 😀 (namiesto sadni si a jedz) 😀

a raz som mala ísť dačo vybaviť, vonku pršalo, tak som chystala kávu, čaj, raňajky a veci, čo som potrebovala a dáždnik. K malej prišla sestra, tak som chcela ísť a nemohla som nikde nájsť dáždnik, tak mi sestra požičala svoj a ked som sa vrátila sa smeje, že mi našla dáždnik, či viem, kde bol. Tak že si šla spraviť kávu a dáždnik bol zapasovaný vzadu za pohárom s kávou 😅 😀 ale ako sa tam dostal netuším 😝

slnieckova
29. pro 2008

😀 😀 😀 toto je najlepsia tema vo volnej diskusii 😀

zofia1
29. pro 2008

Denisocka, Annag 😀 😀 😀

zabga88
29. pro 2008

dnes som si všimla že neblbnem len ja moj drahy si siel ohriat jedlo do chladnicky namiesto mikrovlkny 😀

adulikka
29. pro 2008

Som sa rozprávala so švagrinou o vianočnom zemiakovom šaláte...a potom sa ma spýtala čo varím asi dva dni pred vianocami ,tak som povedala ,že zemiakový syr .Vyprážaný syr-preloženie .

mikalove
30. pro 2008

včera som si všimla,že moja malá nemá na nohe jednu ponožku,hladala som všade,nikde nič.potom som obvinila mm,že čo robili lebo nemôžem najsť ponožku tak hladal aj on.neúspešne.a večer ked sme išli do pižamka som jej stiahla tú jednu ponožku a pod nou tá stratená 😅 ,chuda ,nech už hovorí aspom ma upozorní,aby som jej nenaťahovala na jednu nohu dve ponožky 😕 .ale vôbec nechápem prečo som ju pol dna nechala behať s jednou ponožkou,ved ked som nenašla tak som jej mohla stiahnuť tú jednu,a hned by som našla 😀

babi30
30. pro 2008

😀

slunicko552
30. pro 2008

mikalove 😀 😀

kacenqa
30. pro 2008

baby, ja vas tu citam citam, rehlim sa, a citim, ze nieco smrdi....no a uplne som zabudla, zemalej varim zemiaky 😠 totalka mi voda z nich vyvrela a perfisne sa pripalili do hrnca.....parada 😵

ale fakt som sa pobavila

slunicko552
30. pro 2008

kac tak to semi stává docela často,když se tady zapomenu 😠 😀

danulik
30. pro 2008

annag - asi by som nemala, ale smiala som sa tak, ze mi az slzy tiekli 😀 😅

denisocka - 😀

kacenqa
31. pro 2008

inac aby som aj ja prispela - dnes som sa pristihla, ako pri jedeni, ked mi mala ani za svet nechce pusu otvorit, a ja uz sa ju snazim presviedcat aj silou vole, a ked konecne otvori, tak ja ju otvaram spolu s nou 😀 😀 😀 a presne v tom tempe a tym istym stylom, ako ona 😀 😀 😀 😀

mikalove
31. pro 2008

nech ťa manžel krmi,aspon bude malej viac chutiť....horšie by bolo keby si dávala len sebe 😀 😀

tatolu
2. led 2009

Dievky, pridám príhodu mojej starej maminky.

Išla s jednou s dcér na prechádzku. Malú viezla na sánkach, iba za sebou počuje niekoho bežať. Nejaký mladý vojačik bežal smerom k nej a kričal: "Stratili ste dieťa..."

mikalove
3. led 2009

😀 😀 😀

slunicko552
5. led 2009

Tak dneska jsem slila polívku místo brambor 😠 .To už asi není normální 😅 😔

danulik
5. led 2009

ja som dnes vykladala nakup a vybrala som z tasky manzelov deodorant a isla som mu ho odniest do kupelne a tam som zbadala prazdny obal zo samponu, tak som ho isla vyhodit - deodorant stale v ruke, ten obal v druhej a hadajte co som vyhodila? 😀 fuj, potom som sa musela hrabat v kosi 😝

mikalove
5. led 2009

ja som raz prehrabavala vonku v kontajneri,večer ,v župane...hambila som sa ako pes 😅

vachovka
5. led 2009

Ja som si umyla hlavu miesto samponu s telovym mliekom 😝 potom som na to prisla ale stejne tie vlasy po tom no fuj 😝

tatolu
5. led 2009

Vachovka, to si mala ako biely gel...alebo bol inej arby 😀

zuza80
5. led 2009

ja som dnes išla prat, otvorím koš na prádlo a v nom som našla použitú plienku. ešte štastie, že len pocikanú.

vachovka
5. led 2009

Jaj ani mi to uz nepripominaj.Biele to bolo.

slunicko552
11. led 2009

Tak to se stalo sestřence.Přišla do obchodu a říká Vicerojky stříbrné a arwajsky .prodavačka jí dala cigarety a říká ty arwejsky jaké a ona modré.Prod.se dívá hledá a říká tak ty nemáme.Myslím,že takové cigarety jsme nikdy ani neměli 😀

hiha
11. led 2009

Babky,išli sme minule s malým von a ja som si chcela ešte zalakovať háro,nech vonku nejako vypadám.Na miesto laku na vlasy,som si nastriekala hajzľový osviežovač. 😀 😀 😀

tatolu
11. led 2009

Hiha, aspon ich dáš nabudúce oddelene 😀
Ale aká vôňa to bola? Aspon morská? 😵

amatula
11. led 2009

hiha aspon si vonala 😀 😀

hiha
11. led 2009

Tatolu,veď ich aj mám oddelenhe,ale blbnem,no a?Vôňa to bola borovicová a Amatula veru,konečne som voňala 😅 😀

evvva
11. led 2009

Ahojte, ja som raz pol dňa hľadala kľúče od domu. Bola som z toho celá nešťastná kde som ich dala, dokonca som sa vybrala ich hľadať a rozpomínala sa na miesta kadiaľ som v ten deň chodila a .....viete kde som ich našla?
Vchladničke spolu s paradajkami....