Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

majdula
26. dub 2009

Jeje, ikeacky krysky Ratta mame doma hned tri, bilou, cernou a sedou 🙂 jsou roztomily.

Jinak me mozek neposloucha uz ted, nevim co bude po porodu... to ze zapominam co jsem udelala bezprostredne po vykonani dane cinnosti, je normalni. Nedavno jsem treba zoufale hledala jabko, ktery mi manzel donesl do postele asi pul hodky pred tim, prehazeli jsme celou postel, ja slzy na krajicku... pak se teda muz zeptal "A nesnedla jsi ho?" a teprve v ten moment jsem si vzpomnela, ze uz ho mam fakt daaaavno snezeny ☹
Horsi je, ze se mit to stava v praci 😠 zvednu telefon, poresim problem, polozim sluchatko, minutu delam neco jinyho a pak mi dojde (nekdy nedojde) ze nekdo volal. Ale kdo? A co chtel? To uz nevim... Nebo neco udelam, zapomenu na to a po chvili to jdu udelat cely znovu.. Utesuju se, ze na materske uz takovy seky vadit nebudou, v nejhorsim zapomenu ze jsem prebalila a pujdu prebalovat podruhe 😀
V praci taky fasujeme mineralky v ramci pitnyho rezimu a popisujem si je jmenama. Uz jsem si je misto Majda popsala ruzne, naposledy OKM1774 (cislo polozky kterou jsem prave resila), predtim REF (jakozto referencni vzorek, jejich archivaci tedka delam). Tady to vtipne nevypada, ale kolegove se valeli smichy po zemi. Proste konec ☹
Doma mame odpadak na zemi vedle lednice a pracky. Takze v poslednich tydnech bezne rvu odpadky do lednice, jidlo do pracky a prasek jsem nasypala do kose. Ach jo.
Chudak dite...

petruna
20. čer 2009

Dnes jsme byli u nasich.
MM si sel lehnout, protoze byl unavenej.
Asi za hodinu prijela i segra s pritelem a neteri a rika : kde je Frantisek ?
a ja rikam : byl unavenej, tak jsem ho dala spat....

😅 😅

tatolu
22. čer 2009

Ja som pred hodinou uložila deti do postielok, dala vypiť mliečko....
Aj som sa čudovala, čo tak nechcú piť. Teraz som sa išla čudovať, prečo ešte nespia a ja BLBÁ, dala som ich do postielok o hodinu skôr ako chodia 😔 😵

iwusska
22. čer 2009

tatolu nemáš sa náhodou učiť?????? 😀 😀 😀 😀

tatolu
22. čer 2009

mám, veď práve preto som ich dala spať 😀 a teraz čakám, čo bude 😀

iwusska
22. čer 2009

tak čakaj 😀 možno budeš prekvapená 😀

zuzanocka
22. čer 2009

tatolu,
mne sa tak zas podarilo rano o hodinu skorej vypravit dceru do skoly! 😅 😅 😅 chuda male... 😝

baby, ozaj ako sa hovori... vykojeny mozog... pred tym to bola tehotenska demencia... na co sa vyhovorime potom? 😔 😝

u nas su okrem mojho ocina a manzela same baby... dve svagrine, svokra, mamina, ja, dve dcerky, pes je fenka a macka je tiez baba 😝 takze babinec... len by ste mali pocut, ked niektorej z dcer neviem trafit meno 😅 obcas sa podari az na piaty-siesty pokus 😕

minule sme s MM pozerali film, ktory bol po cely cas aj "komentovany" , resp. popisovany jednou zenskou - kvazi rozpravackou... na konci sa MM pytam, ci sa ta baba neda vypnut, alebo ci to je tak nahrane... MM odpovedal, ze to je asi tak nahrane a ja na to: AHA! tak to asi budu TITULKY PRE NEPOCUJUCICH, ze???? no drahy sa skoro docural od smiechu 😀 😀

tatolu
22. čer 2009

Zuzi, ja som raz na jeseň odišla z roboty o hodinu skôr 😀 a to som bola ešte slobodná 😉
Jednoducho začalo sa zmrákať, tak som odišla z roboty podľa toho, že sa mi zdalo, že je už tma. Iba vedúca mi volala, že kde som, že veď mi ešte nepadla 😕

zuzanocka
22. čer 2009

tatolu 😀 😀 😀
vyprskla som na monitor caj, ako som to precitala!!!
to si sa fakt normalne zobrala a odisla??? 😀 😀 😀 😀

tatolu
22. čer 2009

noooo, však bola tma 😔

zuzanocka
22. čer 2009

ved hej... priroda je mocnejsia ako prac. doba 😉
deti uz zaspali? 😉

tatolu
22. čer 2009

No deti zaspali, dosť bolo rozkoše, idem sa do rána učiť 😉

zuzanocka
22. čer 2009

fu... tak nech sa dari

miaka
23. čer 2009

Moj ujo siel nakupovat, psa nechal pred obchodom,vysiel inym vychodom a to, ze ho tam zabudol zistil az ked mu doma vecer chcel dat zrat.
Sused si poobede zdriemol naraz sa strhol pozrel na hodiny skoro sedem, slnko akurat vychadza tak vyskocil a hybaj ho do roboty. To, ze to slnko zapadalo a bolo pol osmej vecer zistil az v robote...

andrealiskova
26. říj 2009

Teda já se bavím maximálně.
Já mám taky takový kixy, ale nejčastěji dávám do mikrovlnky nanuky nebo jogurty.

megi93
26. říj 2009

No mne sa počas tehotenstva podarilo tiež pár milých a úsmevných príhod a hlášok. Akosi mi nič nedochádzalo a nedopínalo, takže celá rodina sa na mne pravidelne bavila. Takto pred vianocami sme plánovali čo budeme piecť a chystať a keďže manžel nemá rád šalát s uhorkou, hovorili sme o tom, že mu musíme spraviť iný, teda taký istý ale bez tej uhorky. No a on hovorí, že no veď ja chcem taký k rybe šalát. Spodobovaním našej krásnej slovenčiny to znelo g rybe šalát a ja sa ho pýtam, že čo je to preboha ten grýbä šalát, že aký to je....že to zase nejaká novinka alebo čo, alebo nejaký jeho výraz na nejaký šalát. Celá rodina mala záchvat smiechu,, ja som nechápala, že čo sa smejú, až keď mi to teda vysvetlili.... Ale tak odvtedy vieme, že keď sa ide robiť vianočný šalát, tak je s uhorkou a keď grýbe šalát, tak bez uhorky 😉

miluska.h
26. říj 2009

ked manzel okupe maleho, ja ho potom na prebalovacom pulte susim, natieram, cistim uska, atd. uz dvakrat sa mi stalo, ze som mu obliekla pyzamko bez plienky... a ja ze co je taky chuducky 😀 no neviem, na co som myslela... 😉

ianitka
26. říj 2009

dobre......
mne sibe kontinualne a to ani deti este nemam...
ale prave mi napadlo, ze v juni vravim kolegyni, parada uz iba dva tyzdne a mam prazdniny a normalne som uvazovala, ze este toto to spravim a potom mam dva mesiace volno....
kolegyna pozera, pozera nechape ... to som uz pat rokov zamestnana ale neako mi to nedoslo