Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

monkula
15. srp 2008

georgine 😀 😀

martina46
15. srp 2008

ja ked som sama na nakupe - manzel je smalou doma, tak ked stojim v rade pri pokladni, knisem sa zlava doprava ako keby som mala malu na rukach 😀

monkula
15. srp 2008

martina, ja som sa pristihal, ako vozím košík hore-dolu... 😀 😀 😀 😕

liviky
15. srp 2008

tak já ted prásknu toho mého mužíčka 😅 ,já krmila Lili a on měl na starosti Viki,nechtěla papat,jen dělala blbosti jako vždy,tak jí po chvilce říká,White nechtoho a jez 😠 ,jenže Whitík je náš hafan 😅 ,já koukala a nic neříkala a když se k tomu mému pes přitočil div ho neshodil z židle,tak mu došlo s kým že vlastně mluvil 😀 😀

natalien
autor
17. srp 2008

Ahojky,
tak dnes se mi podařila další perla:/ S odpadky jsem si vyhodila peněženku s telefonem do šíleně smradlavýho kontejneru. Přišla jsem na to, když jsem hledala klíče od auta a chtěla si ho odemknout klíčem od baráku. Ještě že byl konťas narvanej a moje poklady nepropadly až kamsi....ale ten pocit hrabat se před panelákem, no ještě teď mi je na nic...co mě utěšuje, že bylo po poledni a nikdo snad nečuměl jak blbnu... 😝 😀

womenne
18. srp 2008

Ahojte tak ja som v piatok v noci kazala dat maleho na nočnik lebo mrnčal a on išiel ale nechal ho sameho a išiel sa napit som sa bala aby nespadol kedže spal išla som k nemu ale hned vedla nočnika bol hupaci konik a ja som si knemu čupla a hladkala ho a potom mi napadlo ž je to nejake chlpate a potom som začula ako sa moj drahy smeje a pyta sa že čo robim, 😀 a ja kukam na konika a synačik vedla nas 😀 no čo už to ta unava 😅

martina46
16. říj 2008

Minule som pratala hráčky po malej a máme takú hračku, kde sa do otvorov rôznych tvarov vkladá či už hviezdička, štvorčke a iné. No a ja som v zápale upratovania začala tlačiť hviezdičku do kruhového otvoru a čudovala som sa, prečo to nejde... manžel sa v prvej chvíli nezmohol na slovo, potom sa zacal strašne rehotať a ja som si uvedomila, čo robím 😀

norik1
16. říj 2008

V piatok sme boli na zmrzku a kavu s kamosmi a nasimi detvakmi. Muzik hovori chod mi este prosim kupit zmrzku dajak mi veeeelmo chuti...dobre a aku? Puncovu a pistaciovu. Tak som sa postavila, obisla stol, prisla k pultu...kukam na predavacku a okno. Mareeeeek aku si chcel? Puncovu a pistaciovu! Tak hovorim predavacke: Dobry, este vas poprosim jedno preso s mliekom, jedno bez mlieka a zmrzlinu....puncovu....a.....Mareeeeek? No, keby ste videli ten pohlad.... 😔

bora.b
16. říj 2008

ja blbnu urcite taky, akorat si nemuzu vzpomenout jak 😀

ale velice me pobavila historka z nasi svatebni party, kdy jsem se nechala unest a rocni niki zustal ve spolecnosti mistnich dam, ktere v zivote neslysely o latkovkach. kdyz jsem se vratila, mel na sobe svrchnaky bez plinky, misto kalhot tricko a misto tricka deku .... deset zen nezvladlo oblect dupacky 😀 😀

nevesta
16. říj 2008

V pohode, ja som si vcera isla obliect budu malej... dostala som dnu zapastie 😅

bora.b
16. říj 2008

nas tchan zije u belgickych hranic a privezl detem hadry na obleceni cca o 100 cisel vetsich 😀 co si myslel, ze bude pro malou, oblece velka, co pro velkou, oblecu ja 😎

jaja0110
16. říj 2008

tak ja v tescu uz zo zvyku vozik "tlacim" pred sebou ani keby som v nom niekoho uspavala (dopredu-dozadu) 😀 to na to ma upozornil manzel 😝 ale nedavno sa mi podaril kusok, rano som si urobila DVE KAVY 😀 (to uz je asi diagnoza- pozri do pasu) 😀 😀

nensy
17. říj 2008

tak já jsem takhle jednou mluvila s kámoškou a zrovna to bylo před obědem takže fofor obstarat děti tedkon oběd no a jak jsem tak toho měla hodně tak jsem byla tak zblblá že jsem dotelefonovala a aniž bych jsi to uvědomila šla a hodila mobil do odpadkovýho koše 😀

rozela
17. říj 2008

tedy takhle už jsem se dlouho nezasmála. 😀 poctivě jsem pročetla celou diskusi. jsem ráda, že v tom nejsem sama, protože taky blbnu nehorázným způsobem. v půlce věty nevim, co jsem chtěla říct, tuhle jsem v lednici našla toaleťák, slovní zásoba šílená a na psa řvu hačí místo sedni(ale poslechne 😀 ) ovšem na mou mámu nemám. u kasy v obchodě chtěla říct, že zaplatí stravenkama a vypadlo z ní: dám na to razítko. okolí mrtvý smíchy, ale co, smích je zdravý, ne? 😀 😀 😀

slnieckova
17. říj 2008

rozela tak to razitko ma dorazilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzac
25. lis 2008

tak tu sa človek docela s chuti zasmeje.nákupný košík húpem aj ja. alebo som si zobrala malého z kočáru na ruky a kočár stále húpala. priatel so švagrinou na mna dívajú, že koho tam hojdám, ked v nom nikto nie je.

trixi
25. lis 2008

ja uz som na tom asi tiez zle: chodime na plavanie a tam si balime uteraky, mydielko, a veci k bazenu do takeho plastoveho vedierka, aby som na nieco nezabudla, tak si to opakujem v hlave: krem, mydlo, Matkove plavky, Matkov uterak, moj uterak, Matkova plienka, moja plienka??? 😀 a na zlomok sekundy som strpla, ze som zabudla na svoju plienku 😀 😀 😀 .

slunicko552
25. lis 2008

Tak já jsem oblékala malého,že jdeme ven.Dám ho do kočárku a jdeme.Sraz jsem měla s kámoškou v parku.Dorazili jsme a já vytáhnu malého atˇse proběhne.Sice na mě koukal,ale šel.A od kámošky dcera se na mě podívala a říká nemá botičky.Nějak jsem mu je zapoměla dát 😅

vinka
25. lis 2008

Tak ja som zas malú chcela zavolat a povedala som.Vivien k nohe. 😀 No pomýlila som si ju z našim psom. 😀

natalien
autor
25. lis 2008

😀 😀 😀

Mě se nedávno podařil výborný kousek, přebalovala jsem Nellku, pže byla cítit a že se tedy ustrojíme a vyrazíme do města, tak jsem ji vyfika, sebe taky a do kabelky jsem naházela potřebný věci, jako peněženku, telefon, kapesníky, Nellce jsem taky sbalila tašku první pomoci a vyrazily jsme. Stavily jsme se v bance, kam jsem si zajela s kočárkem dovnitř - máme tu takovou malou rodinnou 😉 prostě paráda. Čekám, jsem asi třetí v pořadí, Nella bavila okolí jak se smála nahlas a já čekala... a něco cítila... Když na mě přišla řada a já u přepážky vytahovala z dokladů OP, tak jsem s hrůzou zjistila, že sebou táhnu v kabelce po.ranou plínu našeho zlatíčka.... 😀 😀 😀 Teď se směju, ale věřte mi, do smíchu mi fákt nebylo...

slnieckova
26. lis 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
26. lis 2008

Tak teda toto bolo super ani tema vtipy nie je taka zabavna precitala som to naraz a dobre sa pobavila
Moj manzel ked sme mali prve dieta vyvaral cumliky a kedze treba dodrziavat sterilitu cumlika sa ani rukou nedotkol, ale zato ho cely prepichol vidlickou, ked vyvaral flasky vyvaral ich v hrnci bez vody 😝 ten smrad po spalenom plaste

petrahy
26. lis 2008

mam doma dva pary ponoziek teniskovy tip: ale aby ste boli in ked si date tenisky je tam take male prisite zvieratko ktore akoby bolo na teniske proste vyzerato bombovo. Kupila som si to ked som bola veduca na tabore aby som zapadla, obcas ich doma vytiahnem a nosim a minule som isla na aerobic a ako tak cvicim nohy vo vzduchu kuka na mna to zvieratko kamoska vedla mna no nemohli sme sa prestat smiat a bolo docvicene esteze sme boli vzadu.

greta24
26. lis 2008

Nakupny vozik hupeme aj s muzom tiez 😀 😀 😀
Minule mal muz na rukach maleho. Nachystala som mu kasicku, vzala podbradnik a zacala viazat okolo krku - muzovi !

monkula
26. lis 2008

no ,aj som už dvakrát išla do mesta s vreckom použitých plienok pod kočíkom ,raz so mt ozistial až v Lidli ,keď som si tam chcela naháczať nákup..
no a minule, t oste ešte žiadna určite neurobial som dala variť drevené špajle namiesto špagiet 😀 😀 😀 😀

zuzac
26. lis 2008

monkula,tak to ste si pochutnali 😀 😀 😀

monkula
26. lis 2008

ani nie, zistial som to, keď sa mi nechceli ohýbať... 😀 😀

petusko
26. lis 2008

mon, práve som ti chcela napísať, že pravdepodobne nie a nie ich strčiť do hrnca 😀 😀

mimma
26. lis 2008

Svokra mi opatrovala malú. A keď som sa vrátila, tak sa akurá malá pokakala a svokra, že ju teda ešte prebalí a ja sa dívam a ona jej ritku utierala s mojimi navlhčenýi obrúskami na nábytok!!!! 😕
...a raz som išla namiesto malej nakojiť bábiku...bolo už pološero, od únavy som už nevidela, zbadala som sa v poslednej chvíli...
- moja mama raz uvarila polievku a krásne ju zliala cez sitko rovno do odpadu.... ☹ 😀

miluska.woolley
26. lis 2008

Monkula, taky byly al dente.

Holky ja tu ucuravam smichy. Ted si nemuzu na nic vzpomenout, ale bezne v pulce vety zapomenu co jsem vubec chtela rict. A pak ze na materske nemekkne mozek.

Mne tuhle dorazil mm, kdyz male oblikal pyzamko, ktere se pretahne pres hlavu a pak mezi nozickama zapne na patentky. Nasadil ji ho na nozicky a jal se zapinat patentky, pak celej zmatenej koukal, ze to nejak nestimuje... ja se smala jak blazen a on mi nakonec rekl, ze to je moje vina, kdyz ji kupuju pyzama s tolika dirama. 😀