Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

petruna
11. únor 2009

objednvala jsem neco pres net a zaskrtla : placeni prevodem. pak jsem zjistila, ze MM vybral vsechny penize a ze bych to nemela jak zaplatit, tak jsem meilem pozadala tu firmu, jestli by to neposlali na dobrirku. Za 14 dni jsem na to zapomnela, na ucet prislo par penez a ja si tak nejak rikala, co s tim balickem je, kouknu na meily o objednavce a rikam si : jejda, vzdyt ja to nezaplatila. Dala jsem predevcirem prikaz k uhrade a dnes nezavisle na tom balicek prisel a ja ho jeste jednou zaplatila na dobirku.

Musim tam ted napsat a udelat ze sebe deb....ze jednu vec platim dvakrat...
a kdyz mi na poste dali potvrzeni o zaplaceni dobirky, tak jsem ho podepsala....

a bude hur 😅

tak ted musi

petruna
11. únor 2009

tyhle moje ulety ani tak nesouvisi primo s ditetem, ale co jsem doma, tak jsem tak nejak podivne mimo....nejvic me stve, jak nemam prehled o case, zapominam na narozeniny, jednou jsem zapomnela i na kontrolu kycli....
nikdy nevim, co je za den, natoz datum....

petruna
11. únor 2009

i na chlapy to pusobi : kdyz byl Tonda cerstvy mimino, tak byl manzel v koupelne a hrozne kejchnul. A najednou se z koupelny misto jeho obvykleho "kur.a" ozvalo slovo "hebcik" , MM prisel celej vyjevenej do obyvaku a povida : slyselas me ? me uz taky z toho mimina hrabe 😀

sasanka78
11. únor 2009

astrane... 😀 😀 😀

bay
24. únor 2009

Tak nieco malo prihodim aj ja. Cez vikend som si na obed ohrievala polievku (to ze som ju rano pri vareni pripalila snad netreba zdoraznovat 😀 ) a nez som ju vypla, stiahla som plyn na najmensi, ze ochutnam teplotu. Teplota ok. Tak som polievku nalozila. No a po polievocke sup do postielky na poobedny spanok. Po dvoch hodinach som sa zobudila a nahodou som sla do kuchyne a pozeram, co je ten horak taky divny biely (standardna farba je predsa cierna 😒 )... No a plyn stale veselo a naplno hori 😠 😠 cca po mesiaci zacal horak opat ziskavat ciernu farbu 😀

martina46
24. únor 2009

bay 😀
tak si ho aspon pekne vybielila, mohla by si to aj s ostatnymi tak uroibit 😉 😀

bielanevesta
25. únor 2009

Tak dnes sme boli z manželom v meste a keďže on hneď potom mal ísť do práce tak mi dal kľúče od auta aby sa na to náhodou nezabudlo a išiel niečo vybavovať. Tak som si ich strčila do bundy a potom radšej do kabelky. Chvíľu som lietala po nák.centre, potom prišiel manžel a išli sme na obed. Kým som čakala v rade a manžel behal s malou, tak som hojdala kočík hore dole 😠 😀 až potom som sa zbadala...No a keď už bol najvyšší čas zaviezť manžu do práce tak som začala hľadať kľúče od auta. V bunde neboli, v kabelke neboli(!!!), u manži neboli...no obaja sme už nadávali ako špačkovia, malá bola už nervózna, manžel chcel volať otcovi pre odvoz, keď.......................... som náhodou nahliadla do bočnej kapsičky na kabelke a skúste hádať čo tam bolo???????? 😀 😀 😀

bay
25. únor 2009

Tak takto stracam kluce bezne 😀 😀 Minule som ich tak nasla vo vrecku v bunde, o ktorom som ani nevedela ze tam je 😅

bielanevesta
25. únor 2009

a to sa mi koľko krát stane aj doma, že niečo "stratím" a manža si iba ťuká na čelo a ukazuje mi že to mám pred nosom 😀 😀

bay
25. únor 2009

No doma to funguje naopak. Manza tvrdi ze to tricko v skrini proste nema!!!! Dojdem ja a hned ho najdem v kope ktoru prehrabal aj 5krat. Prip. treba hladat tricko medzi nohavicami alebo spodnym pradlom 😒

martule20
25. únor 2009

Teda holky, já se nachechtala jako už dlouho ne! 😀 Taky se hlásím do party, asi je to normálka.
Já když přišla z porodnice, tak mi upadl na zem obal od tatranky, já se pro něj sehnula a povídám
mu: "Šupinky..." (jako šup nahoru) . A manža když mi šel kupovat za malou dárek, vybral naušnice
a pak povídá prodavačce: " A ještě něco na krčíček " 😀 😀 😀

martule20
25. únor 2009

Jo a minule měl manža na klíně našeho morčáka, mazlil ho u telky a najednou ho slyším,
jak mu povídá: "Nepapej to, maminka Ti to umeje!" Já málem upadla 😀

zveron
26. únor 2009

ja som si vsimla, ze som zabudla gramatiku, preklepy by ma az tak nevytacali ale tvrdky!
a to som pred materskou robila s jazykom
pomoooc
😕 😕 😕

trixi
26. únor 2009

martule 😀 😀 😀 .

nikka.vo
26. únor 2009

Já jsem dneska chtěla vyndat pytle do odpadkáče ze skříňky nad digestroří a vlezla jsem místo toho do mikrovlnky 😔 😅 😅 😅 , ale bylo vidět, že mi mozek stál v tu chvíli, protože stejně jako jsem jí s ledovým klidem otevřela, tak jsem jí s uplně stejným klidem a tupým výrazem zavřela , jako by ten úkon byl v pořádku 😀 😀 😀 a až po pár vteřínách mi došlo, že jsem fakt debil 😀

skalnicka
26. únor 2009

nadherne prispevky teda!!! 😀 😀 😀

greta24
28. únor 2009

Ja som prala pradlo v avivazi 😝

astrane
28. únor 2009

Nic si z toho nedělejte-manžel šel do práce v pyžamu 😀 -teda ve spacím tričku...Všiml si toho až v práci,když si sundal bundu.Tak si ju zase oblíkl a celej den chodil v zapnuté bundě 😀 😀
Takže blbnou i chlapi...
já chtěla dýt včera uvařenou polívku do lednice-nebzlo tam místo,tak jsem ji postavila zpátky na linku tak šikovně,že spadla a většina se vylila na skříňku a na zem.... 😠 Tak jsem ještě umývala mastnou podlahu.Potěšilo to jenom psa... 😀

garfieldmail1
1. bře 2009

Jé,já jsem si teď vzpomněla,jak jsem jednou uklízela a šla jsem hodit nějaký bordel do koše. Otevřu koš, vysypu to, zavřu koš. Pak jsem se zamyslela,jestli to, co jsem v tom koši viděla se mi nezdálo... Tak znovu otevřu koš a nevěřícně koukám na dvoutisícovku, kterou jsem asi půl hodiny před tím chtěla dát do peněženky 😅 😅 😅

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
astrane
1. bře 2009

My takhle vyhodili do popelnice tidsícovku-byla pod obalem a v tom kafe a my to neviděli a vyhodoili i s obalem-ještě že máme popelnice na dvoře a vlastní 😀 😀

emamamamu
1. bře 2009

ja penize casto peru..ale nikomu to nerikejte..😀

astrane
1. bře 2009

Já taky,ale v malým množství,takže to asi finančák ani nezajímá... 😀

emamamamu
1. bře 2009

ja mam ted docela problem, ze si povidam sama se sebou a zkousim, jake vsechny zvuky umim vydat ze sve pusy..😀 nejhorsi je byt chvili sam doma..😀
ted rada zpivam ukacuka... 😅 a bojim se, ze po porodu na tom nebudu lip 😀 😀 😀

mikalove
1. bře 2009

po porode sa to rapídne zhorší,aj ja som bola kedysi normalna 😀

supina
2. bře 2009

To je pravda, taky jsem byla OK, teď komentuju každej úkon (bác, atd.). Trochu mám strach někam chodit bez dítěte - ale to moc často nedělám 😀

emily333
9. bře 2009

no dnes som isla na urad prace.polovicka ma vysadila pri bocnom vchode a tak som cupkala pomali k dveram este mali zatvorene tak som cakala asi 10 minut.po otvoreni som vosla dnu a na lavo na dverach pise ze vchod pre zamestnancov neslo mi to do hlavy ze odkedy tak som sa otocila i isla vo a hned mi doslo ze som vosla do zlej budovi asi o 30m je dalsia budova a uz spravna. ja sprosta vosla som na socialku, niekedy sme nadavali ze tie urady su od seba daleko teraz su na jednom dvore a aj tak netrafiim 😀 😀

bay
9. bře 2009

Tak mi este ani dieta nemame, ale uz na to domacnost poctivo pripravujem. Dnes som vymalovala kuchynu tomatovou omackou 😀 😀 😀 To budu potom tie pomalovane steny povazovane za umenie 😀 😀

mamutka
14. dub 2009

aka mila tema 🙂
nas maly sa hrava s plysovym potkanom z Ikei, ja viem ako to znie, ale ked on je taky makkucky 😀
som ho dala prat a ked som veci vyberala z pracky, skoro ma slak trafil, ked som tam zazrela potkana, mne to hned nedocvaklo, ze je to hracka, ze ozajstny sa tam nema ako dostat, proste ten moment co som ho zbadala stal zato. Odvtedy ked ho periem tak sa pri vyberani sustredim na to ze tam bude tento pan 😎
No a mali by ste vidiet tie pohlady ludi ked vidia tuto hracku na babatku v kociku, maly si ho tak roztomilo ozuzlava....asi som za najdebilnejsiu matku siroko daleko, mam v pazi 😀 ked on ho tak lubi. a maju teraz aj ine farby, pojdeme asi na nakupy 😵

mamutka
14. dub 2009

no a ze si zacnem spievat "A, Be, Ce, De......abecedu celu mam, zaspievam ju teraz vam"..to snad ani netreba spominat, pozname to vsetky. Aj "Old McDonald has a farm" fici celkom. S vozikom v tescu tiez jazdim dopredu dozadu, aby sa nerozculil, ze sme postali na chvilu, no a produkujem aj ine zvuky, napodobovanie maleho, ale opisat ich neviem, na to je abeceda moc nedokonala, ja neviem ako sa vratim potom do prace, tam to chce profesionalitu, to som uz stratila 😀