Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

nobody
5. srp 2008

jupíííí 😉

babalala
5. srp 2008

Jaképak blbnutí - Priessnitz přece.. 😉

neeve
5. srp 2008

Natyyyyyyyy..... to je tak krásný! Já zapomněla dát před třemi dny oběd 😀 😀 😀

nobody
5. srp 2008

někteří se dokonce sprchujou v tričku .... ten pocit absolutního promočení ... no radši jsem už potichu 😀 😝

natalien
autor
5. srp 2008

Neeve, nasadila jsi Nelince dietku?

Hm, ale když si vzpomenu, tak jsem minulý týden zavelela (Nelle a psovi), že jdeme ven, tak obě se hnaly ke dveřím a já místo abych dala obojek psovi, jsem ho chtěla nasadit na krk Nellince... A to má pes obojek se svým jménem...

No a koupel v ponožkách fakt nebyla umyslná, jen jsem se divila, proč se po mě strašně sápe...

nikka.vo
5. srp 2008

Holky 😀 😀 😀 , jedna jako druhá 😀

Já mám spíš nechutnej zážitek...sedíme si tak na zahradě s našima a já si řekla, že Domísovi provětrám prdel 😅 . U toho kecáme, mezi řečí na mě máma hučí, že je Dominik asi pos*anej, že něco cítíla. Já na ní něco zahudrovala, byla jsem zabraná do hovoru, přišla jsem k Dominikovi, rychlostí blesku jsem mu strhla plenu (ve stoje -jakože on stál) a ho*no se vykutálelo na zem, lízlo mu to paty 😀 , mému tátovi se rozjeli nosní dírky, jakože před poblitím 😀 a já dostala záchvat smíchu. Máma na mě koukala jak na dementku největší, že mi to přeci říkala, že je asi posranej 😅
Tak jsem trošičku zapomněla, nooooooooo 😅

nobody
5. srp 2008

nikka ... tak pravila nikka 😀
ahojte

aniska
5. srp 2008

😵 to je zlatee🙂)) ja som mala podobne stavy pred skuskami na medine- som sa raz brutalne ucila, myslim ze na anatomiu, popri tom uceni som si urobila oblozeny chlebik, strasne dobre vyzeral... tak sa ucim, a pozeram ze by som si ho dala ale- chlebik nikde! tak som prehladala celu izbu(na koleji boli super mini kamrliky tak to slo rychlo), a nic
no tak si vravim, zrejme som ho uz zjedla...
no a druhy den som si rano sla do skrine po triko.. a tam na triku tronil.. moj chlebik 😀
a raz som chlebik dala aj do suplika!

neeve
5. srp 2008

😀 😀 😀

Naty no ale neúmyslně 😀 A byla chudák taková protivná a já fakt nechápala co zas je 😀

Ale nejsem v tom sama, manža jí tuhle zapomněl dát na spaní plínku a uvědomil si to až když spala 😀

natalien
autor
5. srp 2008

Tak to je skvělýýýý 😀

😀 😀 😀 😀

natalien
autor
5. srp 2008

Jej, ono to je nakažlivý, Neev 😀

nikka.vo
5. srp 2008

čao nobody 😉 ... já ti dám, tak pravila Nikka - to bylo jen jednou a basta 😀

Nýví, tak Robert zapínal Dominikovi overal a nepřišlo mu divný, že mezi drukama na něj vykukuje Dominikův pinďour 😀 tak jsem se jakože jen zakuckala a smála jsem se a pak teda pochopil, že někde udělali soudruzi z NDR chybu 😝 😅

neeve
5. srp 2008

Hihi, tak u vás aspoň něco koukalo Nikky, u nás se nikdo nedivil. Večeřela, mazlila se se mnou, šla spinkat, furt dobrý... no v postýlce pak už byla loužička 😅

nikka.vo
5. srp 2008

jinak s jídlem jsem kdysi na Dominika taky zapomněla, ale tenkrát ještě pil mléko a vynechali jsme odpolední dávku. V podvečer byl nějakej plačtivej, jsem s říkala co se kua děje 😕 😅 😔 No a o byl hladný, chudísek 😔

kili
5. srp 2008

tak ja blbnu úplne, ja som uvýdný príspevok pochopila tak, že si malú okúpala tam, kde si mala namočené špinavé ponožky 😀

ivee
5. srp 2008

Tak u nás to taky začíná - manžel dneska mazal malou po koupání a lehce si popletl krémy, takže naše dítko nebude mít opruzenou hlavu 😀 (a klidně přiznal, že to nebylo poprvé) 😝 😀 😀

sstefi
5. srp 2008

my sa máme tak dobre, že som párky varila v Lucke 😅 😀 😀 😀

sstefi
5. srp 2008

a topánky obuté opačne to je tiež dosť bežné. to sa len začnem čudovať, čo tak to decko nejak čudne chodí pred dverami pred odchodom 😅 😀 😀

natalien
autor
5. srp 2008

Tak s botama se to stalo manželovi, nasadil Nelle opačně boty a já se divila, že má nějaký divný nožičky..., tak jsme na to přišli skoro až venku 😀

vojtisek2007
5. srp 2008

taky blbnu - úplně normálně a běžně nejsem schopná napoprvé trefit jméno - pletu k tomu i psí jméno - takže když někoho volám, honzo,vojto,eli,žolí - prostě než se trefím a pak zcela nepochopitelně všechny věci zaklízím automaticky do lednice - nevím proč - ale už tam skončili moje brýle, honzíka mobil, kafe (ne uvařený - koupený v sáčku) a včera jsem tam strčila i navlhčený ubrousky 😀 😀 😀 - ale všichni víme, kde to máme hledat...

ketyh
5. srp 2008

ahojky holky tak aj mam nieco
nasa Moni mala v nedelu rok,tak bola veelka paaarty,bola tu aj svokra (ja ju moc nemusim 😝 ) a drzala moniku na rukach.Moni len revala a ravala,tak som oplachla dudel a isla som jej ho dat.... neviem na co som myslela,ale rbadala som sa az vtedy ked svokra zacala na mna kricat ze co to akoze ma byt a ci som normalna......ja som jej ten dudel pchala do ust 😀 😀 😀

natalien
autor
5. srp 2008

Jé, tak všude to je stejný 😀 Náš pes se jmenuje Lea a malá Nella, tak mám taky občas problém a nejen já, i manžel, naši, sousedi 😅 Když komentují jak Leuška hezky chodí... A mojí mamině se dokonce stalo, když držela Nellinku (to byla hodně malinkatá), tak jí říká "ty můj malej pejsánku" 😅 😀 😀 😀

vojtisek2007
5. srp 2008

ketyh 😀 😀 😀 - to jsi určitě udělala schválně, viď 🙂 🙂 🙂

ketyh
5. srp 2008

vojtisek ale samozrejme ze ano 😀 😀 😀 len skoda ze som ho predtym nenamocila do nejakeho ekrazitu 😉 😉

vojtisek2007
5. srp 2008

ketyh....nebo do vteřinového lepidla 😉

ketyh
5. srp 2008

vojtisek.. 😀 😀 aspon by uz konecne drzala hubu 😉

.....vyskusam.... 😎

agness02
5. srp 2008

pěkné téma 🙂 taky přispěju, já jsem se zase přistihla, jak v supermarketu drndám nákupní vozík 😀 prostě si ty ruce nějak zvykly od kočáru 😀

minkak
5. srp 2008

agness tak to pozname aj s MM 😀

ketyh tak to fakt super,nam sa to tiez stavalo s MM ,ale svokre sa mi to teda nepodarilo 😀

inak vsetky prispevky uplne super 😀 fakt dobra tema 😵

ketyh
5. srp 2008

agnes 😀 a co kocik,pacilo sa mu????

aniska
5. srp 2008

agness to poznam 😀 😀