Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

noangel
10. srp 2008

super tema 😀

vcera sem u nakupniho kosiku hledala brzdu 🙂 pozoroval me jeden pan co nechapal proc porad smatram dole nohou ve vzduchu

a bezne malymu rikam ze ho ulozim do pelisku a psovi at jde do postylky

mame fenu ktere rikam nekdy hneda holcicka tudiz z tadyska je nekdy hnedej chlapecek 😀

lennis
10. srp 2008

tak koukám, že nemagořím sama 😀 , taky mám nějakou tu příhodku, moje mamka držela Honzíka a já že ho budu krmit, šla jsem pro bryndák a při hovoru s mamkou jsem jí ho automaticky nandávala kolem krku a ještě se divila proč to nejde dopnout .... nebo jsem homeopatika, který jsme dávali malýmu na spaní v době růstu zoubků, tak jsme s manželem taky něco řešili a on držel prcka na klíně a já mu je nacpala do pusy a on cucal a Honzík na nás koukal s otevřenou pusou a koukal, že jemu tam bonbonky nepřistály, manželovi jsem jima ucpala pusu, aby už nereptal atd, atd, atd. Ale hlavně poslední dobou mi nějak dochází slovní zásoba a brzy zapomínám co vlastně chci říct, taky máte někdo ten problém??? 😉

elis.1
10. srp 2008

😀 😀 😀 super diskuse, jen tak dál, holky 😀 já jsem dala holek věci na praní do myčky 😅 😕 a vůbec mi to nepřišlo divný 🙂
lennis - s tou slovní zásobou - nebývalo to u mě nikdy zvykem, ale stává se mi to a ten můj mi říká, že to jsem už asi na tom fakt zle 😀 , za 14 dní máme svatbu a já jsem fakt šťastná, že tam budou mluvit jiný a to ANO snad zvládnu říct 😀 😀 😀

aknela75
10. srp 2008

JO taky jsem dávala tabletky pro malého Lucince. Jsou ale přírodní a jedna dávka nijak nuškodí, tak dobrý. Naštěstí. 😀

petruna
10. srp 2008

uz jsem to psala breznackam, ale ja kdyz poprve vyrazila ven bez ditete (vecer do kina), tak jsem mavala na autobus 😅 (uvedomiloa jsem si to, kdyz byla ruka napul cesty, tak snad me ridic nevidel.... 😅

a do toho kina jsem na netu hledala nizkopodlazni autobus...

bobisek
10. srp 2008

Když jdu ven se psem, tak jsem fakt mimo. Říkám: Roníku to nepapej, to se do pusinky nedává.... a podívej se co to tam je, pipinka ......
Nemusim říkat, že sousedi na mě koukaj jako na debila. Lidi se ale střídaj (velký sídliště) takže se mi snad nepřihodilo, že mě potkal jeden člověk víckrát a nebo se mi rači vyhýbá 😀

Minule jsem krájela zeleninu do polívky. Pečlivě jsem jí umyla a oloupala a pak jsem si tak dala záležet, aby byl jeden kousek jako druhej.... no a pak to nožem z prkýnka krásně všechno postupně hážu do toho odpadkovýho koše, kde se povalujou jetý plíny.......co z toho vyplývá? Ten den jsme byli bez polívky!

kozimura
11. srp 2008

Perfektní téma k té naší mamademenci 😀
Já jsem zas nádobí místo do myčky,dávala do trouby...
O slovní zásobě ani nemluvím... ☹ Neumím se vyjádřit,v polovičce hovoru nevím,o čem jsem vlastně mluvila...

liviky
11. srp 2008

já dnes yla s malou venku vyvenčit psa a kamarádka si malou vytáhla z kočáru a já ten kočár pořád vozila jak o duši 😀 a došlo mi to až se na mě pár lidí kolem divně koukalo 😅

helcah
11. srp 2008

No tak to se děsím co mě čeká. Já jsem zatím jenom těhotná a občas vůbec nepřemýšlím. Před barákem nám zametali silnici a dali popelnici stranou. Já jdu do auta, obcházím ho zezadu a kroutím hlavou jak mi tu popelnici ty blbci postavili za auto. Nasednu, nastartuju a couvám... 😀 😀 😀

eraserhead
11. srp 2008

Helcah 😀 . Nám už od 4.8 neteče teplá voda, takže na koupání ohřejváme v hrncích. Zrovna teď ohřívám, abych se vykoupal. Když je voda v hrnci horká, odnesu ho ze sporáku do koupelny, vyleju horkou vodu do vany a hned jeste v koupelne ho hned napustim studenou vodou a dám na sporák. No a ted jsem donesl hrnec s teplou vodou, vylil do vany, napustil jeste v koupelne studenou vodou, donesl do kuchyně a místo abych to postavil na sporák, tak jsem zazátkoval drez a tu studenou vodu vylil do drezu. Ze bych chtěl mýt nádobí 😀 😀 😀 😀

ina.b
11. srp 2008

😀 😀 😀

ina.b
11. srp 2008

Jinak, co jsem doma a nechodím do práce, tak jsem úplně mimo 🙄 A to jsem si říkala, že jsou to jen pověry, že se na mateřský blbne... Nejsou! Dřív jsem byla bystrá, aktivní, inteligentní... a teď jsem nesoustředěná, pořád duchem nepřítomná, nedokážu se ani vyžvejknout, když chci něco říct... 😨 Jsem zvědavá, až se vrátím do práce, jestli budu umět alespoň mluvit 😀

haluskacz
11. srp 2008

jasne ze budes umet mluvit, neco ti spadne na zem a reknes "baaac!"

petrolejka
11. srp 2008

Já se u toho řežu jak blázen. Výborný.
Já mám takové běžné blbnutí, jakože Týnku položím na puzle, jdu něco dělat a procházím kolem lehátka a úplně vyděšeně zjišťuju, že tam Týnka není ... no bodejť, když jsem ji dala jinam. To se mi děje celkem často.
Nebo hledám dudlík a mám ho celou dobu v puse.
V noci po koju automaticky jdu na wecko a říkám si v rozespání, na raz spláchnu, na dva si umyju ruce, na tři zhasnu a jdu do postele. Pak na raz spláchnu, na dva myju ruce, na tři zase spláchnu, dojdu do postele, lehnu si, koukám přes byt a říkám si, kterej idiot zas nazhasnul na záchodě.
Zapomenutá plínka po kojení na veřejnosti, kterou si zastrkuju do druhého košíčku, aby mi nenasákla mlíkem podprda, s takovým vlajícím praporem se vyskytuju často.
Že si ráno po vyčištění zubů nedokážu vzpomenout, jestli jse to už udělala nebo ne a jdu si je raději čistit znovu ...

elize
11. srp 2008

😀 😀 😀

ja bezne "kocikujem" nakupny vozik. Na mieste s nim vozim dopredu - dozadu, dopredu - dozadu ... a manzel sa smeje ci mam v plane z mlieka spravit smotanu 😀

No a slovna zasoba je des. A vsade pouzivam zdrobneliny ...

ina.b
11. srp 2008

😀 😀 😀 To že někam položim malou a pak ji hledam jinde po bytě se mi taky stává dost často 😀 😀 😀 To v člověku úplně trhne, když ji nevidim tam, kde si myslím, že jsem jí nechala 😝 😅

radoslava
13. srp 2008

Som sa pobavila v dobrom.
Elize ja tiez všetko čo ma kolieska kočikujem, najčastejšie to robievam s kočikom ked v nom mala nieje alebo sa hojdam aj ked malu nemam na rukach teda to som robila ked bola mensia uz je dost tažka 😀 😀 😀
A zdrobneliny tak to som na tom uplne rovnako , manzel ma uz opravuje ze sa to da povedat aj normalne nemusim aj jemu hovorit v cudzom jazyku 😀

anta
13. srp 2008

Holky, tak to je přesně téma, které se mi líbí. Včera jsem totiž zjistila, že mám pocit, že mi snad taky ten mozek vypíná, koukám, že v tom nejsem sama 🙂 Nevím ani pomalu, co je za den, kolíkátýho je a tak. Musím se vždy hluboce zamyslet anebo raději nosím mobila u sebe v kapse, abych aspoň zjistila, co je za datum. Malýho jsem ještě v ponožkách nevykoupala, ale myslím, že do toho tedy taky nemám občas daleko 😀 😀 😀

bihan
14. srp 2008

Keď sme pri tom blbnutí.. aj vy máte pocit, že stále v bruchu cítite pohyby mimča, alebo som len ja tak postihnutá? 😅

noangel
14. srp 2008

bihan ja je citim jen zvenku ty poradny kopance jak do me synator kope u kojeni 🙂

maruschka
14. srp 2008

bihan,aj ja mám občas ten pocit,ako keby ma bábätko koplo..a nie som tehotná 🙂 😅 tak neviem,z čoho to je,ale je tu o tom téma,ale bola tu tak pred 2 mesiacmi,takže sa musíš v témach pohrabať. 😉

bihan
14. srp 2008

Aha.. to som nejako ani nepostrehla 😀 (tú tému), ja som si kvôli tomu minule kupovala test 😀

nikka.vo
14. srp 2008

jj o tom tu už bylo téma, jak píše maruschka ... po porodu to cítí snad většina holek, je to zažívání a máme ty břicha nějaký extra citlivý... i já to cítim a dokonce když si koiktár dám ruku na břicho a zatlačim, tak tam cítím bouli, která se pohybuje. Holt jsme holky uprděný 😀 😀 😀

maruschka
14. srp 2008

nikka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ina.b
14. srp 2008

Začínají se nám navíc hromadit starosti se stěhováním (balíme), takže nevím kde mám hlavu (a hlavně mozek 😝 ). Ráno jsem si šla dělat kafe: naleju do konvice vodu a uvařím, vezmu hrníček, dám do něj vrchovatou lžičku kávy, pustím vodu z kohoutku, nechám jí hooodně odtéct, aby byla co nejstudenější a naliji ji do hrníčku 🙄
Takový boty mám teď několikrát denně. O víkendu jsem dělala sobě kafe, manželovi čaj. Do jeho hrníčku s čajem jsem přisypala ještě lžičku kafe (místo cukru)... 😅

nikka.vo
14. srp 2008

No u mě je nejhorší, že dost čast dělám takovýhle kixy před mojí mámou, ta mě musí mít za totálního tukana. 😅 Jenže mě přijde že já před ní jakoby zmatkuju. Ona mě pořád tak pozoruje co dělám a všechno ví nejlíp, že prostě dělám kravny, ikdyž je mi putna co říká a dělám si to podle svého. Ale podvědmě dělám chyby kvůli ní. Ale samozřejmě že nejen kvůli ní 😉 když jsem sama doma 😅

kitty68
14. srp 2008

no tak to je tema o me a pro me 😀 😀 😀 😀 😀 poznala js se ve vsech prispevcich

nas tatinek s oblibou bere ellousovi umelohmotne lzicky a ji s nima jogurt a jednou ji hlavu umyl head & shoulder

ja jen furt cekam kdy ta tehotenska demence prejde, ale furt se nic nekona

womenne
15. srp 2008

ja som dnes rano obliekala Sebastianka a zabudla som mu vyzliect pyžamko a tak som mu obliekla nan dalšie veci a on chuda chodil ako panačik a stale ma tahal za nohu a volal mama ny a ja ved čo stale chceš?a kukam čo mu to trči spod teplakov a to pyžamko 😀 chuda moje

jonatanka
15. srp 2008

dnes v noci som vstala k malej,ze ju nakrmim, nachystala som flasku a hybaj k nej. no nemohla som pochopit preco stale place a place. tak som poriadne pozrela co je vo veci, ja hlupa som jej tu flasku pchala opacne 😖 , bezne sa snazim hupat nakupny vozik, a v zapale chystania stravy som k jablcku postruhala aj cesnak, tak neviem asi nebudem prave najvzornejsia mamicka 😅

georgine
15. srp 2008

já jsem jednou v noci odnesla aniž bych o tom vedela starsiho syna k malemu do postýlky.. dpak jsem se vzbudila kdyz ml.syn mrčela a pohmatem hledám dudlik, kdyz naráz zjistím ze tam jeste neco je..porádne jsem se podívala a vidím st.syna jak lezi vedle kubika jak housenka.. no pak jsem uvazovala jak se tam dostala zjisitla jsem ze jsem neco nesla rikala si za je kubik nejak tezky. me normálne hrabe.. 😅