Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

emyly
14. pro 2008

ahojte....pridam aj ja svoju príhodu...včera sme sa vybrali do Poľska na nákupy, išli sme ráno o šiestej, takže bola ešte velká tma. Išli sme dvoma autami za sebou. Z mesta Čadca sme vychádzali z jednej dedinky Milošová, smerom k hraniciam ČR. Šoferovalo sa veľmi zle, lebo bola hustá hmla, viditelnosť bola len tesne pred auto,ledva som videla svetlá auta pred sebou. Smerom k Jablunkovu je urobená nová dvojprúdovka,ktorú poznám už naspamäť... 😀 predomnou auto stratilo v tej tme orientáciu, preto nevedeli na ktorú cestu z kruhoveho objazdu sa napojiť...tak sme si urobili koliečko a pol po kruhaču 😀 ostatní vodiči nechápali...davali nam prednosť.. ale ked videli dve autá ako robia koliečka po kruhaču tak museli mať dosť... 😀 potom to auto predomnou zastavilo, a počkalo na mňa..ja som teda potom šla prvá, frajerka som to struhla na najbližší hlavný ťah...mysliac si že idem smerom do Jablunkova...ale ked som asi po dvoch kilometroch zbadala tabuľu Svrčinovec, vybuchli sme smiechom...je to totiž druhá dedina ktorá vedie smerom do Čadce...juj ešte teraz sa rehlím na tom 😀

petrahy
15. pro 2008

hiha to je fakt dobre vybozkavat osusku 😀 ja som robila grilazky a ked som to isla dat na oplatky bolo to akesik tekute a zrazu som si vsimla na stole orechy manzel sa ma pytal ci tam nemaju ist a ja ze nie 😝 a zrazu som si spomenula ze ano 😀

hiha
15. pro 2008

a ešte som zabudla,malý sa pokakal,išla som ho umyť k umývadlu.má fajnú tučnučkú ritku,že ho troška vykúšem a na miesto do voňavučkej pokožtičky,som kúsla do pokožtičky s kúskom hovienka 😀 😀 😅

norik1
15. pro 2008

Ja som vcera muzikovi naliala kavu do Aventky, pekne som mu ju priniesla a ste som sa spytala ci chce aj cukor... 😀 😀 😀

kocurik16
15. pro 2008

v sobotu som nakúpila na varenie,chcela som robiť perkelt a kašu ale mala som doma smotanu tak som dala chalanom na výber,perkelt,alebo na kyslo.Ostalo tak,že radšej na kyslo.Včera som postavila polievku,mäso a dumám že postavím vodu na nokedle,ked som zistila,že som dala variť za hrniec zemiakov. 😠 ☹

bielanevesta
15. pro 2008

Ja som sa cez víkend spýtala manžela či nechce NABUMBAŤ 😀

kocurik16
15. pro 2008

neviem ale ja budem musieť na kriminálke vyhlásiť pátranie po mojom zdravom rozume,lebo mám pocit, že som ho stratila nadobro! 😀

slunicko552
22. pro 2008

Tak jsem včera dávala koupat malého.Svlíknu ho dám do vany,on na mě kouká.Tak mu říkám copak je?Nechceš se koupat?On zvedne nohu a měl na nich ponožky 😅

marse
22. pro 2008

tak sa pridavam do klubu, idem umyvat riad, tak si najskor ulozim ten cisty a po chvilke zistim ze ukladam ten spinavy 😅

bay
22. pro 2008

Tak ja idem pochvalit mojho manzela. Vikend rano. Lezime v postielke a tak polospime. Do postele sa votrie pes a ako vzdy pritisne sa k cloveku k stehienkam a ohrieva. A manza zacal, ze nejaka som pritulna rano, ze je to moooc prijemne. Tak to ma prebralo (lezala som na druhej strane postele, dalej sa uz snad ani nedalo) a rozmyslam, co take super robim a potom som si vsimla tu chlpacinu pod jeho perinkov a uz ma lamalo ale vydrzala som a nastvane som sa opytala ci uz ma ani nedokaze rozlisit od psa. A on sa so mnou zacal hadat z eto som ja. A ked 'ma' teda isiel pohladkat, zisitl ze som akosi chlpata 😀 😀 😀 Tak to uz smiech nemal koniec 😅

slnieckova
22. pro 2008

bay 😀 😀 😀

bay
22. pro 2008

A este jedna na mna.... Sobota rano. Na desiatu som bola dohodnuta s viac ludmi ze pojdeme spolu vencit hafanov.. Tak som sa k tomu slubila, ze cestou naberiem aj mamu a pojdeme spolu. Manza bol mimo BA (lyzoval sa). A ako vzdy ked mozem dlho spat tak som najneskor o siedmej hore a full of energy. Tak som si aspon prichystala veci: Plasty do kosa do igelitky a zavesila som to na klucku od dveri nech to nezabudnem. A nachystala som si kopku co chcem zobrat mame. V ramci toho osemsto stranovu knihu (aby ste mali predstavu o jej malickosti 😀 ) A kedze som mala hodiny na to vymotat sa z domu, tak mi mama volala ze kde som ze uz som mal byt u nej 😅 njn.... Tak s telefonom v ruke som co to pobrala do ruk a hura k autu. Schody som si dala dvakrat, bo dole (nemame vytah) som zistila, ze mi chyba jedno voditko. Tak hore (som si uz riadne nadavala v duchu). Tesne pred dverami som zistila ze to voditko drzim v druhej ruke (v jednej bola igelitka a zvysne voditka). Tak zas dole. Nastupila som do auta, dosla k mame a pri druhej zakrute ma osvietilo. Co som spravila s tou igelitkou, co som brala? Vyhodila, kedze v aute nie je. Jezisi, ja som vyhodila tu knihu. No dost ze som v tej chvilke nedupla na brzdu a to auto za mnou som nemala v kufri. Tak som sa dohodla s mamou, ze jej necham psov a vratim sa do kontajnera lovit 😅 Ale potom som si spomenula aj na igelitku s plastmi. A zrazu som nevedela ktoru som vzala... Ale riskujte to 😠 A potom prisiel najlepsi napad roka 😀 😀 Zavolat svokre a poprosit ju nech sa pozrie aku igelitku som nechala dom (byva o poschodie nizsie). Tak chudak svokra isla a pozrela sa (bola na ATB a s horuckami 😅 ) a mala pre mna uuuuzasnu spravu 😵 Vyhodila som spravnu tasku 😀 Jedine co mi na vychadzke chybalo bol sal, ktory som v tom chaose nechala doma 😖 Este ze mama ma pozna a mala pre mna jeden rezervny 😀 😀 Tak knihu pojdem vratit mame zajtra. Tak snad uz nebudem tak chaosit. 😅 😅

denisocka
24. pro 2008

no tak už to dolahlo aj na mna ... dnes ráno na štedrý deň 😅 som už asi prerobená,alebo čo -lebo takto som si zaliala kávu ráno s myšlienkami na čaj s citronom 😅 http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=406292

slunicko552
25. pro 2008

Deni 😀

tatolu
26. pro 2008

Ahojte,
včera som sa smiala tak, že som až plakala. Najstarší ku mne prišiel s tým, že maminka eplac, lubim maminku.

Ale čo sa mi dnes stalo. Doteraz som sa snažila neuvedomovať si to..., ale vymieňam si mená predmetov.

Malý si zobral do ruky hrebeň a hovorí: Pílim stenu a ja mu na to: Nožničkami sa nepíli ....

monkula
26. pro 2008

denisočka, tak si mala 2 v 1 😀

martina46
26. pro 2008

deni a ako chutila ta kava? 😉

tatolu
26. pro 2008

Deni, asi mi šibe, ale prvé, čo som si všimla bolo, že máte rovnaké lyžičky ako my. Až potom som si všimla ostatné, keď som začala hšadať 😀

mimma
26. pro 2008

Ja som úplne zblbla pred Vianocami, keď som z lineckého cesta na kolieska/ z dvojitého!/ napiekla rožteky...a cesto na rožky ostalo v chladničke... 😕

denisocka
26. pro 2008

tatolu,mám len tu jednu,to jo moja putovná lyžička,rada od teba odkúpim dalšie 5 😀

zabga88
26. pro 2008

tak sa k vam pridavam ja som dnes zabudla dat poobede spinkat malu ☹

annag
26. pro 2008

stalo sa to pred pár rokmi,ale už som bola "zodpovedná" matka dvoch detí:

- prišla som na návštevu k mojej mamke, že uvarím kávu - naliala som vodu do rýchlovarnej elektrickej konvice, položila ju na plynový šporák, zapálila zápalkou, ešte som poriadne skontrolovala, či sa plameň rozhorel a neuniká iba plyn .... a odišla som debatovať s mamkou do obývačky ... o pár minút smrad z umelej hmoty, plameň - konvica skoro celá roztopená - a čo som urobila? no obliala ju predsa vodou 😅 - plameň na chvíľu vyše hlavy, potom už len strašný smrad, dym a roztečená umelá hmota dokonale splynutá so šporákom ... po dvoch hodinách som to ako tak dočistila 😔

denisocka
26. pro 2008

annag 😀 😀 😀 😀 😀 by ma urvalo,to je slabe slovo

tatolu
28. pro 2008

Keď sme pri tých rýchvarných...

My varíme v zime väčšinou na klasickom sporáku. Máme takú kanvicu, niekedy tam ostane voda (to na okraj)

Ráno som sa zobudila, zistila, že je veša hodín, tak som do rýchlovarnej dala vodu, prichystala drahému kávu a keď rýchlovarná vypla, zaliala som kávu vodou z tej kanvice, čo je na sporák.
Keď som dozalievala, káva plávala na povrchu 😀 , až potom mi došlo...

No ešte že máme mikrolnku. Tú kávu som strčila tam, prihriala, zamiešala...

Manžel sa nesťažoval, že by mu bolo zle 😉

blau
28. pro 2008

No a co by ste povedali na sveter v mrazaku? 😀
Cely dom prevrateny hore nohami, kde len moze byt?Nasiel sa teda za 2dni ked som vyberala maso z mrazaku 😅

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
greta24
28. pro 2008

Casto peciem v trube a po dvoch hodinach je to stale surove - Namiesto pecenia truba len svieti 😀 😀 😀

trixi
28. pro 2008

nasa babka sa hrala s nasim Matejom a kedze dodrzuje pitny rezim u kazdeho kto je u nej v okruhu 5 km, tak ma poslala aby som malemu doniesla caj, ze uz 10 min. nepil. Tak som odbehla a ked som im ho doniesla, miesto toho aby som ho dala malemu do pusinky, vrazila som ho nasej babke 😀 . Samozrejme omylom. 🙂

mikalove
28. pro 2008

ja si tiež dosť zamienam slová,vravím mm zober koláč a ked nič nechodil idem kuknúť a on ,že nemožem ho najsť,myslela som ale kočiar a on chudák hladal...v lete hovorím susede "aké máš krasne tie tulipány" ona na mna pozerá ako na idiota ,že tulipány nemá ,myslela som muškáty..dosť zamienam aj farby,niekedy sa cítim ako uply idiot.bohvie čo som povyprávala čo som si ani neuvedomila,čo si o mne myslia ľudia? asi prestanem na verejnosti komunikovať,kym sa to nezlepší,mm doma znesie... 😅

denisocka
28. pro 2008

maky sme včera stretko zo strednej a malý hodinu pred tým dostal horučky - už som bola taka skleslá,mallý rozjarený,po strepaní teploty ho zas nešlo skortiť,do toho sa pokakal až na chrbát ... rýchlo som ho prebalila a tak sa ho zúfalo (až kričím) pýtam KEDY UZ POJDES SRAAAAŤ ? ... položím ho do postele a zas ,pýtam sa ho či je hladný slovami - CHCEŠ KAKU ???? miesto papu a malý že BAK BAK 😅