Blinkající smajlík🙂)))

alcatko.j
1. kvě 2008

Dobrý den milé adminky a Bobe 😅

Já se už raději dopředu omlouvám za jistě naprosto pitomé téma 😅 ale mně to prostě nedá 😅
Jsem se chtěla pozeptat, jestli by nebylo nějakým způsobem možné, aby mezi tyto veselé smajlíky:
🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

nemohl taky patřit smajlík blinkající 😔 😅

Ten mi tu jako děsně moc chybí a myslím, že by ho hódně využili i jiní 😅 Na začátku těhotenství, ke konci těhotenství, při rozmluvách o tchýních😅 ......
Já vůbec netuším, jak takoví smajloši fungují, kde se berou a tak, ale jestli to jde, někde ho vyštrachat 😅 tak budu mít radost 😅
No, tak jsem to ze sebe dostala, konečně 😅

Díky a čaues 😅

leva
1. kvě 2008

Aj mne sa pacia co su na skype

leva
1. kvě 2008

Na skype si aj utieraju pot,sranda 😀

kili
1. kvě 2008

mirka, tak to je o inom, sem s nimi 😀

zuzka76
1. kvě 2008

ja som tiez za obnovu smajlikov 😉 ale tiez nemusim tych hybajucich sa,napr to blinkanie si nemusim pozriet v pohybe 😀 🙄

veronika13
1. kvě 2008

pridávam sa, chcem nových smajlíkov 😀 ten s gúľajucimi očami mi tiež chýba, tiež nejaký srdiečkový, bábätkovský a tie pohyblivé na Skype sú super

kitty68
1. kvě 2008

me se libi ten tancici na skype

zuz11
1. kvě 2008

ja sa bojim ze o chvilu by tu blikali aj temy a boli by sme tu ako na diskoteke 😵 🤐
ale posunula som vase navrhy vyssie na schvalenie, dam vam vediet ako to dopadlo 😉

mirka414
2. kvě 2008

super dakujeme...

bianca
2. kvě 2008

zuz si zlaticko.A nebojaj.Ziadne Las Vegas

jabber
2. kvě 2008

Já bych ty hýbající se ani nemusela, úplně by stačilo, kdyby se jich sem jen pár přihodilo 🙂 . Díky zuz, snad to dopadne 😉

zuz11
2. kvě 2008

takze mam reakciu od Boba, nic neslubil, nic nezamietol len povedal ze momentalne nema ziadnych smajlov pripravenych 🤐 takze skusim mu to zaradit do uloh 😉

ene
3. kvě 2008

Staci, kdyz mi rekne, jake chce, ja je klidne pripravim 😉

alcatko.j
autor
3. kvě 2008

eniku, ted jsem docetla, zes prej mela tenhle napad jako prvni a driv 😉
Jasan jasan, ale ten " blijící smajlík" co jsi nakreslila mi prave jako moc blijici neprijde 😕 pac je jak tento 😝 akorat zelenej 😀

milkvoky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ene
4. kvě 2008

Alci, nene, ja to nebyla, nekdo jiny uz asi pred rokem tuhle diskuzi zalozil 🙂
Tak ja se polepsim, no 😝 😀

alcatko.j
autor
4. kvě 2008

Ene 😀 ale neee, dobry je ten smajlos, ale jeste zapracuj 😀

melory
5. kvě 2008

este ma tak napadlo pri fotke v albume, kde sa buduca mamicka sklana nad kyblom, ze by predsa len ten smajlik bol vhodny pre tehulky co im je zle.

zuz11
5. kvě 2008

melory, viem na co narazas, taka fotka tu nema co byt a uziv atelke som to uz oznamila 😉 😵

petruna
6. čer 2008

my v breznovkach a kvetnovkach na beremku pouzivame jako blici smajlik taky tenhle 😝
taky jsme meli silenou potrebu ho pouzivat 😀

malaskoricka
6. čer 2008

pri stiahnuti qip-u, icq a zda mi ze aj mirandy z internetu sa automaticky ulozia aj smajle v PC nedali by sa pouzit tie?

gedren
17. črc 2008

Ozivuji toto tema tim, ze my bychom v attachment parentingu prosim pekne ocenily strikaci smajlik 🙂 Akorat si nejak netroufam navrhnout, jak by mel vypadat, jinotajne zobrazeni jiste nebude na prekazku.

zuz11
17. črc 2008

ok, pokusim sa to navrhnut programatorom, ale asi az buduci tyzden vam dam vediet odpoved 🤐 😉

kili
18. črc 2008

gedren, a prezrať, čo má striekať? 😀

sue
18. črc 2008

Kili, nevyrývaj radšej 😉 😀

ukana
18. črc 2008

jaaj mi to nezobrazilooooooooo 😠

kili
18. črc 2008

ukana, nevadí, poradila som si 🙂
ale myslím, že gedren mala na mysli niečo iné 😀

gedren
18. črc 2008

No ale jako blici je celkem dobrej!

kyri
18. črc 2008

gedren, ty zvíře 🙂))
a že zrovna ty - kdyby to navrhla johanda, tak se nedivim..😉

haluskacz
18. črc 2008

pridavam hlas za blici smajlik