Blinkající smajlík🙂)))

alcatko.j
1. kvě 2008

Dobrý den milé adminky a Bobe 😅

Já se už raději dopředu omlouvám za jistě naprosto pitomé téma 😅 ale mně to prostě nedá 😅
Jsem se chtěla pozeptat, jestli by nebylo nějakým způsobem možné, aby mezi tyto veselé smajlíky:
🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

nemohl taky patřit smajlík blinkající 😔 😅

Ten mi tu jako děsně moc chybí a myslím, že by ho hódně využili i jiní 😅 Na začátku těhotenství, ke konci těhotenství, při rozmluvách o tchýních😅 ......
Já vůbec netuším, jak takoví smajloši fungují, kde se berou a tak, ale jestli to jde, někde ho vyštrachat 😅 tak budu mít radost 😅
No, tak jsem to ze sebe dostala, konečně 😅

Díky a čaues 😅

zuzula28
19. črc 2008

aj ja si ho prosím, to bude paráda 😀 😀 😀

danielitka26
22. črc 2008

aj ja pridávam hlas za blikajúce smajlíky 🙂

bielanevesta
22. črc 2008

Dani holky mysleli zvracajúci 😉
Inak aj ja som za 😀

siwike25
22. črc 2008

Aj ja som za pjoooooooooooooooossssssssssiiiiiiiiiiim

zuz11
22. črc 2008

programatori uz o tom vedia a maju to zaradene, len poprosim trpezlivost, lebo toho maju viac nez dost 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ukana
22. črc 2008

gedren 😀 😀 😀 😀 😉

monkula
22. črc 2008

gedren a kde by sa používal? 😀

roasha
6. srp 2008

monky,v snazilkax. 😀

caira
14. zář 2008

tak co co co ? bude blinkajici nebude? 😀

bianca
14. zář 2008

sa akosi nic nedeje

kili
14. zář 2008

myslím, že by sa mohlo rozlíšiť, blinkajíci by bol tak ako do teraz (spravím to z medzerami) : - p a oblizujúci by bol : - d , len teda animácia by sa zmenila

zuz11
14. zář 2008

momental;ne programatori riesia vaznejsie veci takze nic na spestrenie momentalne nebude, bohuzial maju dost vela roboty 🤐 musite byt trpezlive 🤐 dakujeme 😉

zdenallicka
15. únor 2009

Pekne prosim, ja bych brala libajiciho (pusinkovaciho) smajlika... Mohl by byt vedle toho blinkajiciho, savlujiciho, zvracejiciho zprava a zleva hned malinka spermijka pro Gerden???

Dekuji... 😀

krasuliak
15. únor 2009

aj ja chcem viac smajlov 😠 😠

a mozete cerpat odtialto http://factoryjoe.com/projects/emoticons/

zdenallicka
15. únor 2009

Dobry napad, krasu... 😉

mysinka
17. únor 2009

Já bych hlasovala ještě za "pusinkového" smajlíka 😉

llenka10
8. dub 2009

mne sa taký smajlíci lúbia ale ibaniektorý , niektorý sú moc otravný 🙄

micanek
8. kvě 2009

Jé blinkající ... ten by byl super 😀

kaleilah
8. kvě 2009

ještě že už blinkacího nepotřebuju 😀 ale snad do příštího těhu bude 😀

vikykiss
12. kvě 2009

Aj ja som za viac smajlov 😉 a hlavne pusinkového 😉

nikeee20
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fyalynka
3. črc 2009

nejako je tu ticho...nic sa nedeje...u smailikov je stale rovnaky stereotyp, nic nove, rodinka sa nerozrasta ☹

janocka
3. črc 2009

fyalynka - uz to tu bolo viackrat spominane, ale tak teda este raz: v tejto verzii stranok sa uz NIC menit NEBUDE - cize ani smailci

sisstin
3. črc 2009

tak počítejte, že v roce 2050 možná bude nová verze, takže se obrnte trpělivostí 😎

janocka
3. črc 2009

sisstin - ty si este tu? 😲 ved uz si niekolkokrat pisala, ze definitivne odchadzas zo stranky, lebo uz nemas trpezlivost. Ale kedze si este tu, to znamena, ze asi predsa len mas asi teda obrnenu, tak gratulujem 😎

sisstin
3. črc 2009

janocka:jj, trénuju poctivě 😀

kili
3. črc 2009

nová verzia mala byť začiatkom roka, ehm, potom, že určite do leta... ehm, to ako do konca? som to chápala, že DO leta znamená, že skôr ako začne leto 😀

janocka
3. črc 2009

v aprili som pisala, ze to ma byt na jesen a to momentalne aj plati! ked ste take sikovne, tak mozte prist pomoct programovat 😝

zdenallicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz