Bojím se o kamarádku

skuli
9. lis 2009

Asi před 2 hodinami mi psala dobrá kamarádka,že se její manžel od ní dneska odstěhoval a je z toho na dně.On se odstěhoval proto,aby jí prý netrápil,že ji moc miluje.Všechno bylo v pohodě,včera se milovali.V práci zkolaboval a rodiče ho vystěhovali z bytu.Nezbyl tam po něm prý ani hrnek.Nemá počítač ani na nájem a jídlo.Jsou manželé 2 roky,vzali se po krátké známosti,láska až za hrob.Byl to pár,kterému všichni mohli jejich vztah závidět.Nikdy na sebe neřekli křivé slovo,nikdy se nepohádali,bylo až moc hezké.Pokazilo se to tím,že jeho syn z prvního manželství nechtěl žít doma s maminkou a jejím novým přítelem a oni si ho vzali k sobě,měli už požádané o svěření dítěte do péče.Jenže kluk byl nezvladatelný,kamarádka to nedávala a kluk skončil zpátky u své matky.Kamarádka s ním vždycky jednala hezky,až jsem se jí divila jaké má nervy.Ona je učitelka na pomocné škole a má postižené děti,takže je zvyklá na ledacos.Mám o ni strach,píše mi divné SMS,kdybych neměla doma malou,jedu hned za ní.Snad si nic neudělá. ☹

kubaka
10. lis 2009

skuli - jen že nejdřív to byl idylický vztah a teď z toho lezou problémy - to je ale vedlejší. On se zhroutil, omdlel, myslím, že odsuzovat ho za zkratové jednání není na místě. To, jaký je a není taky není podstatné. Teď má krizi, kámoška za nic nemůže a až ho dopraví k doktorovi a psychicky stabilizují, situaci si přehodnotí a vyřeší spolu. V první řadě vidím tedy akutní zásah lékařů. Až pak všechno ostatní. Pokud je v tomhle stavu, nemohou se racionálně k niíčemu dobrat.

mywiel
10. lis 2009

Nevyuziva kazdé dva roky inu zensku a len sa rozvadza a zeni? Riadny podvodnik, bol v tv o tom aj film taky roman.... 🙄 Svatbu začali plánovat asi 2 měsíce po seznámení,nikdo to nechápal.Půl roku od seznámení se brali.Jsou spolu celkem 2 roky.Rok a půl jsou manželé. Toto je prastené ale nehnevaj sa nic v zlom ta tvoja kamaratka si nevie spocitat 2+2? Po dvoch mesiacoch co sa poznaju sa vydavala? 😅

mywiel
10. lis 2009

po 6tich som chcela napisat... 🤐

anta
10. lis 2009

Já tomu prostě říkám nezodpovědnost a jeho rodiče ho v tom evidentně podporují 😠

skuli
autor
10. lis 2009

nnikka-No právě že nevycházejí.Jeho bývalá manželka psala Andrejce-moje kamarádka strašně sprosté zprávy,nadávala jí,ponižovala,vysmívala se ji kvůli její epilepsii.Místo toho,aby byla ráda,že se stará o její děcka ( teď myslím syna a dceru Jirky a jeho bývalé manželky) ,tak ji psala SMS typu -No to si teda Jiřík pomohl.Má doma cizí parchanty a nemocnou krávu.Andrea je fakt typ ženské,kterou by měli pozlatit.Každému pomůže,poradí,má krásný vztah k dětem i těm cizím.Učí mentálně a tělesně postižené děti,má strašnou trpělivost.Jirka se s manželkou rozvedl,protože ho podváděla,chodila po barech,doma byl binec.Ona se rozvádět nechtěla,právě proto Andreu nemá ráda,jenže když se Jirka s Andreou poznal,byli dávno rozvedeni,takže ona za jejich rozchod nemůže.

nnikka
10. lis 2009

tak ja uz neviem... nech skusi zavolat aj jeho rodicom... ked s nim nie je rec....

skuli
autor
10. lis 2009

kubaka -Ona je teď u psychologa,dochází tam od té doby,co se k nim malý Jiřík dostal.Bere prášky na nervy.

mywiel-To zas né,s manželkou byl dlouho,pak se rozvedl a vyspal se s holkou,která mu tvrdila,že bere prášky a otěhotnět nemůže.Sešel se s ní jen párkrát.Pak poznal Andreu a od té doby jsou spolu.S tou svatbou se unáhlila,to jsem jí říkala hned a nejen já.

kubaka
10. lis 2009

skuli - neo ona, ale ten chlap, muž. 😉 Je dobře že kámoška se léčí, podrží jí to. Minulost nemá cenu řešit. Když se mají rádi, ale muž je na to psychicky zle, tak to je třeba řešit akutně. Což ale my tady nevyřešíme 😉 Nicméně ji podrž v tomto smyslu.

skuli
autor
10. lis 2009

kubaka- Jasně,on taky určitě půjde k doktorovi,on to ví,že není psychicky v pořádku a chce s tím něco dělat,což je dobře.Ještě nepřišla,psala jsem ji SMS i volala,ale nebere to 😠 Třeba si vzala prášky na spaní a spí,když celou noc probrečela.Každopádně to jejich vztah hodně naruší.

nnikka
11. lis 2009

ahoj skuli tak ako? ozvala sa kamoska?

dnada
12. lis 2009

skuli - tak sem to tu letmo pročetla a celkově to na mě dělá ten dojem,že ten chlápek je vypočítavý zmetek. Něco jako můj bývalý. Samé řeči o lásce,jak moc miluje atd,nic moc nedělá(i když se naoko snaží),ale raděj se bude válet doma a nechá se živit,i když všude bude říkat jak ho to štve,že ho živý ženská,ale aby nemohl chodit do práce má miliony výmluv. A za další,když tedy pořizovala věci pro něj,má na to úvěry a jsou psané na ní,tak bych je chtěla zpět a pak je třeba prodat a peníze použít na splacení těch úvěrů.

Já třeba nechápu,proč jeho bývalá má číslo na tvojí kamarádku? Jaký důved měla pro ty sms? Proč tedy manžel tvé kamarádky s tím něco neudělal nebo ona? Prostě změnit telefonní číslo,není nic jednoduššího(taky sem to musela udělat kvůli bývalému,psychicky mě vydíral právě takový hnusnými sms atd). A jak už tu bylo zmíněno,promluvit si tedy s jeho rodiči,když s ním není řeč. A pokud tedy chodí tvá kamarádky k psychologovi,tak ten jí určitě pomůže,aby se dala psychicky dohromady.

Závěrem,lehko se radí,hůř provádí,moc dobře vím o čem mluvím ☹ Tak budu držet palečky,aby se vše co nejdříve vyjasnilo a tvá kamarádka byla zase v poho

skuli
autor
22. lis 2009

Holky děkuji za vaše názory a připomímnky.Jsem už 2 dny u té kamarádky a moc se budete divit jak to všechno dopadlo.Jirka její manžel je hajzl první třídy,není to žádný chudáček,celou dobu hrál divadlo.Ája se setkala s jeho bývalou manželkou a všechno si vyříkaly.Andrejka byla v šoku z toho co od ní slyšela.Dluhy za něho platila i ta bývalá manželka.Andrea má dluhy přes 400 000 KČ a 3 roky žila s člověkem,kterého vůbec neznala i když si myslela pravý opak.Všude ji pomlouval od doby,kdy vrátil syna a špinil-u jeho rodičů,u jeho dětí,u bývalé manželky a dělal si alibi,aby pak byl ten hodný a každý ho litoval a říkal,že udělal dobře,že od ní odešel.Dětem říkal,že si je nebere proto,že Andrea je nenávidí a nemá ráda a nechce je tady,přitom to byla vždycky ona,kdo mu říkal-jeď pro ně,zavolej jim,mají svátek,kup jim dárek.A pak přišel domů a drzým pohledem díval do očí a říkal jak je úžasná a jak ji miluje.Prostě zmetek nad zmetky.V té práci nezkolaboval,všechno to nahrál a čekal,až Ája odejde do práce a hned stěhoval.Vzal si i prupisky 😝 a vybral si z asi 300 CD ty.které byly jeho,odnesl všechny doklady od těch nakoupených věcí,aby nebyly důkazy,co se koupilo asi.Takhle jedná člověk,který zkolabuje a za 10 min.se balí a nezapomene na nic 😝 Ája vám moc děkuje,zaregistruje se tady a napíše vám o tom více.Te'd řeší rozvod a hledá dobrého právníka,aby ten dluh nebyl jen na ní.Taky shání jiný byt-10 000 za podnájem si nemůže dovolit.Dávejte si na chlapy pozor,někdy je to úúúúplně jinak,než to vypadá.Sedí u mě,ale psát teď není schopná po tom,co to tady četla,všechno se jí to vrátilo a uvědomila si,jak fakt byla blbá.

petruna
22. lis 2009

skuli : síla. 😝 😝

ze svého okolí mám zkušenost, že největší hajzlové jsou často ti, co umí dobře mluvit (lichotit, vyznávat neustále lásku slovy víc než skutky atd)

moje ml. ségra se po petiletem vztahu s normalnim fajn klukem blaznive zamilovala do jednoho kluka, se kterym se seznamila v hospode...
on ji balil, byl vtipnej (no ja na to mam jinej nazor), hrozne ji pochleboval a v podstate ji ukecal...
byla zamilovana desne, vse kvuli nemu zahodila, vratila tomu predeslymu klukovi zasnubni prstynek atd atd...

On byl takovy ten chlap, co ji zahrnoval zamilovanejma smskama, pred lidma v hospode ji rikal : to je moje víla a ja nevim jaky zvasty jeste...

pak u nich zacla byt Italie....segra omylem otehotnela a on kdykoliv se pohadali, chtel aby sla na potrat, chodil do bordelu atd atd...

no asi po dvou a pul letech hnusnyho manzelstvi plnyho hadek, chlastu, automatu, toho, ze ho zivila a on ji prohral v automatech nekolik desitek tisic co dostala od nasich se konecne od nej odstehovala.
a nedavno konecne oficialne rozvedla...

a takova to byla "laska"
si pamatuju, jak mela segra pocit, ze me muj manzel dostatecne nemiluje, kdyz mi vecer nepise zamilovany sms (kdyz jsem spolu chodili) a nenosi darky. 😅
jsme spolu sice kratce (4 roky), ale za tu dobu jsem ani jednou nezazila, ze by mi manzel nadaval, ponizoval me, delal zarlivy sceny, chlastal, hral automaty, zil na dluh, prednejsi mu byli pochybni kamaradi v hospode nez dite atd.
a co je potom laska ?
zamilovany recicky ? darecky ? to ze se ke me chlap pred lidma chova jako princ ?
dost malo ne ?

Segra si mysli, ze s byvalym velkou lasku zazila, ale co z ty vasne a zamilovanosti na zacatku ma ted ?
je rozvedena, chlap ji dluzi 20 tisic na alimentech, neteri prichystala pekne hnusny prvni roky zivota atd.

nnikka
23. lis 2009

ja som to vedela... vidis dobre bolo sa aj s jeho ex porozpravat!!! to je teda sila, hajzel jeden!!!!!!!!! 😠 😠 😠

kubaka
23. lis 2009

skuli - tak to je teda fakt síla taková komedie, to by člověk fakt neřekl, když sám neuvažuje jako parchant- řekni Andrejce, ať dá hlavu vzhůru - je fajn, že má kamarádku jako jsi ty.

anta
23. lis 2009

Tak Skuli, přečetla jsem si, jak to dopadlo, asi jsem nebyla moc daleko od pravdy. Zažíla jsem něco podobného, jenže on chlastal a nechodil do práce a já ho chodila z práce budit domů, protože mi jeho kolegové volali, že tam není. Byla jsem taky pitomá, nadělal dluhy a jeho maminka za něj všechno nakonec žehlila. Co si pamatuju, dluhy činily něco přes 100.000,- Kč. On teda umřel a o mrtvých jen dobré, ale co jsem si zažila, to mě nakonec posílilo svým způsobem 😔 Vzala jsem si z toho to lepší, kámoška to taky jednou bude brát jako vysokou školu života 😉
No, hormony dělají své. Kámoška není tak blbá, svěřila se ti, ty jsi nám napsala, kámoška získala z našich názorů jiný pohled na celou věc a je vyřízeno. Ono jí časem dojde, že bez něj je nakonec nejšťastnější. Má štěstí, že má takovou kámošku jako jsi ty. Podržela jsi jí dooost slušně. Takže hlavičku vzhůru a hlavně, jestli chce advokáta, ať si nenajímá Sokola, je drahej a neumí (pozor, myšleno vážně, je dobrej fakt jen do té televize)😀 😀 😀

filipal
23. lis 2009

no, teda 😝 , aj ja som sa do tejto kauzy kedysi zamotala, tak ma zaujimalo, ako sa to vyvija...
ze je ten chlapik darebak a nie chudak som tusila, ale ze je az taky rafinovany, to je fakt neuveritelne!!! 😠 😠 😠
naozaj je dobre sa porozpravat sa vzdy s byvalou partnerkou potencialneho manzela, aj ked jej reciam nerady uverime....ale ten zaklad je asi pravdivy. chlapi sa velmi nemenia a ako sa spravali k prvej zene, budu sa aj k dalsim...
nuz, asi sa tvoja kamaratka poucila, ale chudera, bola to tvrda prirucka a este aj tie dlhy!!! 😖 😖
no, drzim jej palce!

a Petruna, na tom nieco bude...tiez zo zivota poznam, ze ti tarbavejsi v lichotkach a sladkych recickach su spolahlivejsi! 😉 🙂

skuli
autor
23. lis 2009

No holky,kdyby jste Jirku znaly,tak by se vám tomu stejně těžko věřilo.To jeho vystupování,sladké řečičky,galantnost.Andrea nechápe,jak to mohl hrát tak dlouho,pochopila by třeba půl roku,ale přes 2 roky aby někdo vydržel hrát takové divadlo to snad ani není možné.Byl to fakt vzorný otec rodiny,nikdy se nezpozdil z práce,nikdy nezvýšil hlas,byl k ní laskavý,pomáhal jí jak mohl,myl doma okna.Dneska se s ním má sejít ve 14.00 řekl jí,že jí podepíše papír,že ty dluhy bere na sebe,ale to se mi nechce věřit že to udělá,na co by potom bylo to divadlo? 😝 Ája to má perfektně do detailu sepsané podle nějakého vzoru z netu.Jdou to podepsat k notářce.

skuli
autor
23. lis 2009

Holky náš příběh nabral nový rozměr 😅 On jí to normálně před notářkou podepsal 😝 Podepsal jí papír,že všechny dluhy bere na sebe a že jí bude měsíčně posílat 8 000 Kč,když jednou nepošle,bude to muset zaplatit najednou.Řekl jí,že ji opravdu miluje a že to ona snad jednou pochopí.Ty pomluvy u rodičů a dětí prý proto,že nemohl přece říct,že odchází proto,že jí miluje,to by mu dali přes hubu a poslali ho zpátky domů,Andreu měli jeho rodiče moc rádi,pak najednou s ní přestali komunikovat a vyhýbat se jí.To je fakt na knížku.

tinika
23. lis 2009

normalne som z toho teraz vedla, taky obrat zrazu?

auriane
24. lis 2009

Skuli, tam je jediný problém - nie je človek zákerný či zlý, nie je to človek, čo si zaumienil, že Andreu využije. Je to slaboch, ktorý sa nedokáže postaviť veciam čelom, a tak si radšej vymýšľa, zatajuje, prekrúca pravdy, len aby bol v očiach toho druhého dobrý a neprišlo k hádkam a výmenám názorov. Nemá rád krik, nemá rád hádky, nemá rád konflikty. A tak radšej vždy zdupkáva namiesto toho, aby niečo riešil a klame namiesto toho, aby povedal pravdu. V tom je celý problém.

kalu
24. lis 2009

Auriane uhodila hřebíček na hlavičku 😉 , vystihla to naprosto přesně- patologický slaboch a lhář 😠

pelmisek
24. lis 2009

to vypadá spíš na schizofrenika!!!

jerrabina
12. únor 2023

@skuli jak to vypadá takhle po letech? To je opravdu námět na román 🙂