Bojím se o kamarádku

skuli
9. lis 2009

Asi před 2 hodinami mi psala dobrá kamarádka,že se její manžel od ní dneska odstěhoval a je z toho na dně.On se odstěhoval proto,aby jí prý netrápil,že ji moc miluje.Všechno bylo v pohodě,včera se milovali.V práci zkolaboval a rodiče ho vystěhovali z bytu.Nezbyl tam po něm prý ani hrnek.Nemá počítač ani na nájem a jídlo.Jsou manželé 2 roky,vzali se po krátké známosti,láska až za hrob.Byl to pár,kterému všichni mohli jejich vztah závidět.Nikdy na sebe neřekli křivé slovo,nikdy se nepohádali,bylo až moc hezké.Pokazilo se to tím,že jeho syn z prvního manželství nechtěl žít doma s maminkou a jejím novým přítelem a oni si ho vzali k sobě,měli už požádané o svěření dítěte do péče.Jenže kluk byl nezvladatelný,kamarádka to nedávala a kluk skončil zpátky u své matky.Kamarádka s ním vždycky jednala hezky,až jsem se jí divila jaké má nervy.Ona je učitelka na pomocné škole a má postižené děti,takže je zvyklá na ledacos.Mám o ni strach,píše mi divné SMS,kdybych neměla doma malou,jedu hned za ní.Snad si nic neudělá. ☹

nnikka
10. lis 2009

anta - suhlasim... a su vobec manzelia??? lebo ak len priatel tak kde mala tu istotu ze ju neospusti...???

anta
10. lis 2009

Mám dojem, že snad jen přítel. Blbý je, že si vzala půjčky ONA a to je pak každému jedno, jestli ty věci, na které si ONA vzala půjčky, využívá on, podpisy na listinách jsou JEJÍ, takže se obávám, že ty dluhy na něj nepůjdou přehodit, neboť co je psáno, to je dáno, bohužel. To je fakt situace na dvě věci 😒

skuli
autor
10. lis 2009

Jsou manželé.Svatbu začali plánovat asi 2 měsíce po seznámení,nikdo to nechápal.Půl roku od seznámení se brali.Jsou spolu celkem 2 roky.Rok a půl jsou manželé.

anta
10. lis 2009

Aha, tak pozor, on je to manžel, teď jsem si to přečetla 😀 😀 😀 Takže by se s tím možná mohlo něco udělat, něco v tom smyslu jako společné jmění manželů - jsou manželé a tyto věci i dluhy nabyli za trvání manželství, když ona prokáže, že živí dvě děti sama, tak snad by se s tím dalo něco dělat, chudák, ještě lítat po úřadech ☹ Ten chlap je na nakopnutí do prdele, pardon, ale jinak se to napsat nedá. To teda kámošce držím palečky 😉 On ale daleko neuteče, když je to manžel 🙂

nnikka
10. lis 2009

no tak potom by tie dlhy mali byt spolocne, teda ak sa uvery brali po svadbe... tu by trebalo radu nejakeho pravnika...

anta
10. lis 2009

Myslím, že kámoška není v beznadějné situaci, musí ale procitnout a udělat rázný krok, požádat o rozvod, takovej chlap se milovat nedá 😅

anta
10. lis 2009

Nejdřív se musí kámoška hlavně sebrat a srovnat si v hlavě, zda takového člověka, který od ní "uteče", kdykoli jemu se to zlíbí, chce nadále mít 😉

kubaka
10. lis 2009

Píšeš to fakt zmateně a protiřečíš si, takže ani mě to není moc jasné - ale pokud jemu tekla z nosu krev a koukal do blba, potřebuje urgentní pomoc on, lékařskou - vypadá, že se úplně zhroutil a nejedná svéprávně. Kámoška ať zachová chladnou hlavu a snaží se s manželem dojít na psychiatrii nebo minimálně k praktickému- nevypadá, že by byl při smyslech, spíš by teď měla převzít iniciativu ona a nebrat si jeho chování osobně. Pokud ji miluje, tak jednal v nějaké hrozné křeči, zkratu ,kterou už není schopen zvládnout. Zkus jí to nadhodit z tohoto pohledu, zda to nemůže být pravděpodobné.

skuli
autor
10. lis 2009

anta-Jo,jo.To spolu ještě strašně chtěli miminko 😝 Ona by pro něho udělala i tohle,fakt blbá,strašně se zamilovala.Naštěstí je podvázaná kvůli té epilepsii.Ale nebylo to tak,že ona by ho milovala a on jí ne.On jí strašně chtěl.Seznámili se na netu,on ji psal,ona nechtěla jít na schůzku s ním,dlouho mu trvalo než ji přemluvil.Pak ji dostal,je to takový ten typ,co umí krásně mluvit,hezky se chová,samé lichotky,něžnosti,galantnosti.Nakopala bych mu prdele,jsem mu na svatbě říkala,že jestli jí ublíží tak ať si mě nepřeje.

anta
10. lis 2009

Teď je to šok pro tu kámošku, jé já to chápu, být zamilovaný je svým způsobem oblbující. 😉 Tak ať si dá holka chvilku čas, probere si to s tebou nebo v hlavě a musí holt jednat. Kubaka má svým způsobem pravdu, oni někteří chlapi se umí do sebe tak uzavřít, nic neřeknou, což je hodně špatně, s kým mají probrat svou momentální psychickou situaci, když ne s manželkou, to jsou fakt potom ti chlapi zralí i na sebevraždu 😒

skuli
autor
10. lis 2009

kubaka-V čem si protiřečím? On to ví,že musí k psychologovi,sám jí to říkal.

skuli
autor
10. lis 2009

On v práci zkolaboval,omdlel,volal rodičům a ti pro něho přijeli.Asi se jim vykecal a oni rozhodli že se musí odstěhovat a být v klidu.On neměl podle mě sílu jim odporovat.

aponchie
10. lis 2009

aha este lepsi 😀

nnikka
10. lis 2009

no volaco na tom bude, lebo mm tiez ked bolo fest zle tak volal rodicom... ja som za nim dosla len do nemocky a tam potom museli kriesit mna 😒

anta
10. lis 2009

Pak si ale teda myslím, že je chyba v tom vztahu, můj manžel se mi nestydí třeba říci, že je unavený nebo že toho plný kecky, on se vypovídá, já ho vyslechnu, oba víme, na čem jsme a snažíme se to tomu druhému ulehčit. Takhle by to mělo normálně fungovat. Ti dva k sobě tedy ještě cestu hledají, měli by si navzájem více důvěřovat. Kámoška by měla svému manželovi říci, že je tady taky pro něj a že není problém, aby se jí vypovídal, když má problémy 😉

skuli
autor
10. lis 2009

nnikka -Tak jeho manželka byla v práci,dělá učitelku a nemůže jen tak ze školy odejít a rodiče jeho jsou doma,tak asi proto volala jim a né jí.Nebo ji nechtěl strašit.Ale pak ten šok co zažila když přišla domů a tam vystěhovaný byt 😝

anta
10. lis 2009

Ale taky je fakt, že záleží na nátuře toho chlapa, jestli je rovnej nebo ne. To je pak dost těžký, když ne 😒

mywiel
10. lis 2009

Ta jeho byvala manzelka z prvého manzelstva ma priatela? Celé som to necitala ale pisala si ze sa mu narodilo dieta, to ako kedy stihol? Bud sa vratil k byvalej alebo ma inu... 😕 🙄

skuli
autor
10. lis 2009

anta-To mu říká pořád ptá se ho co se děje,pozná to na něm,že není něco v pořádku.Povídali si,probírali kdysi všechno svěřovali se jeden druhému,ale od té doby co vrátili kluka se to změnilo.Najednou mu začaly vadit věci.které dříve nevadily.Kámoška říkala,že kdyby nemluvili o provozních věcech domácnosti,tak snad spolu nemluví vůbec.Nechtěl se bavit,odsekával,pořád říkal,že se nic neděje.

anta
10. lis 2009

Aha, tak v tom případě je to o tom klukovi, asi k němu manžel má velký citový vztah a cítí, že zklamal, že ho neobhájil a nepostaral se o něj, jak se od něho vyžadovalo. Možná ho to moc mrzí a nechce tím kámošku zatěžovat a jednal ve zkratu ☹

skuli
autor
10. lis 2009

mywiel-Jeho bývalá manželka se znova vdala a má asi ročního prcka.On má to dítě s úplně jinou ženskou se kterou byl jen krátce.Jinou podle mě nemá 😀 Má spíš zmatek v hlavě.Bylo toho na ně na oba za ty 2 roky strašně moc.

nnikka
10. lis 2009

no a co jej povedal chce sa vobec vratit alebo vobec nereaguje??

nnikka
10. lis 2009

ahhaaa tak ze dve deti od dvoch zien... uz tomu chapem... 🙂 tak to musela mat riadne klapky na ociach 🙄

anta
10. lis 2009

Skuli - jedním slovem slušnej bordel 😎

mywiel
10. lis 2009

Hmm s inou zenskou? No aby ich nebolo viac, divné hra na vsetky strany trosku nie? 🙄

skuli
autor
10. lis 2009

anta-Jo,je to přesně tak,jak píšeš.Je to všechno o tom jeho klukovi.Velký citový vztah k němu asi nemá,když se rozvedl,tak si své děti bral jen občas.Bydlí v jiném městě než oni,přes týden to nešlo a o víkendech hrál na svatbách.Pořádně si je začal brát až když začal bydlet s kamarádkou.Ona to vždycky nějak zařídila,aby mohl být s dětma.Ona s něma byla celý den sama,když on byl pryč,jen aby je viděl pár hodin za ten víkend.Jiná ženská by toto nedělala.Přitom kluk fakt na zabití.

mywiel
10. lis 2009

Nech je rada, ze sa takého chlapa zbavila zrejme on v ziadnom vztahu dlho nevydrzi... 🤐

nnikka
10. lis 2009

Mozno je to sprostost ale nech sa skontaktuje s jeho byvalou manzelkou (ak dobre vychadzaju) ci bol taky aj predtym... ze tak skratovo reagoval... ja by som to spon skusila 😉

anta
10. lis 2009

Skuli, kámoška by měla mít svatozář. Teď je to teda blbá situace, kluk je na facku, kámoška má práce už takhle i bez dost, já to trochu nechápu, o co teda tomu chlapovi jde??? Jsem z toho zmatená jak lesní včelka 😎

anta
10. lis 2009

No v první řadě by zasloužili proplesknout rodiče toho povedeného manžílka, ti ho teda moc dobře nevychovali. On byl asi zvyklý, že za něj věčně něco žehlili a chlapeček, ať mu je třicet nebo padesát, se na to prostě pěkně spoléhá 😠 Tomu se říká nezodpovědnost, on dělá děti a dluhy a chudáci ženský, co mu přijdou pod ruku 😎 Od kámošky to byla chyba, ale myslím, že se to dá napravit. Takže být tou kámoškou, obrátím se na ty rodiče a zeptám se jich, jak si to představují do budoucna, jestli ho hodlají dlouho před ní schovávat nebo co bude. Ať na ně vybalí ty jeho dluhy, třeba to taky oni vyžehlí 😀 😀