Bojím se porodu

mariola
22. dub 2008

co dodat , mo bych chtěla mimiko, ale strach je silnější jak já 😔

ikarkulka
22. dub 2008

no právě, co dodat mariolo? bojíš se, tak máš asi smůlu.
nebo hledáš někoho, kdo dítě porodí za tebe?
tak není dneska ten vášnivej večer?

kulicka
22. dub 2008

A ceho se tak bojis? Zkus nejdriv identifikovat co ti nahani tolik strachu a pak pokecej s tema, co uz rodily a uvidis, ze zas tak strasny to nejni 😉 Aspon tomu teda verim. me to ceka na podzim 😝

petamarketka
22. dub 2008

Neboj 😀 Dostaneš totiž tu nejkrásnější medaily 😵

kristi
22. dub 2008

adoptuj 🙂

aponchie
22. dub 2008

napis do diskuze porod tam toho hociny maji fakt hodne 🙂

zanett
22. dub 2008

No gratuluju, jsem rada, ze vam to nakonec s Agimem klape 😀

ikarkulka
22. dub 2008

agimek nemá žádný děti, co byste spolu mohli vychovávat?

aja123
22. dub 2008

mariola: Já jsem taky prohlašovala, že NIKDY, protože fóbie z porodu byla hodně silná. A teď? Neměnila bych za nic na světě, ať se bude dít cokoliv. A že to mám za pár 😉 😀 Tak držím palce ať to překonáš! 😉

nensy
22. dub 2008

no jasně neboj za tu bolest to stojí pak na to zapomeneš a budeš chtít další.uvidíš 😀

kajule
22. dub 2008

Ja jsem nad tim v zivote nepremyslela a pak jsem najednou otehotnela naprosto necekane, kze uz nebylo co resit. 🙂 Samozrejme mela jsem strach a ne malej, napadlo me jestli to vubec zvladnu a nakonec to bylo naprosto v pohode a byl to ten nejkrasnejsi zazitek v mym zivote. 😵

mariola
autor
22. dub 2008

jééé žanet 🙂))))) no víš nám to klape celou dobu 🙂)) a co ty tady děláš ???? to babochlapi taky můžou mít děti ?

nobody
22. dub 2008

já nechápu, že to zvládnete

kulicka
22. dub 2008

Nobody, my taky ne, ale priroda asi vedela, co dela 😉

nensy
22. dub 2008

nic proti nobody ale já bych to každýmu chlapovi přála aspon jednou aby viděl co ta ženská vytrpí 😀

nobody
22. dub 2008

to je fakt..
a já zas, aby vás někdo kopnul do koulí 😀

nensy
22. dub 2008

jo tak to musí taky pěkně bolet 😀

blacklucka
22. dub 2008

nobody 😀 😀 😀 😀

nobody
22. dub 2008

nensy .. no jo

hlavně když za to nemůžeš, nacvičuješ sebeobranu, aby se slečna mohlas bránit ... a zrovna to schytáš
no tak se pak dějí věci .. úplně všude v těle .. 😀 😒
ale dá se to, čtvrt hodiny čupíš a pak to jakžtakž jde

nensy
22. dub 2008

tak to tě lituji to je asi fakt bolíska 😀

skuli
22. dub 2008

Tak jsem musela nakouknout co tady v té diskusi dělá nobody 😝

nobody
22. dub 2008

jasný, že se to nedá srovnávat s porodem, ale je to fakt nepříjemná věc .. ani pomalu nevíš, co se děje

nensy
22. dub 2008

tak to ti věřím ikdyž jsem to nikdy nezažila 😒

nensy
22. dub 2008

nobody co ty a mimi jak to stebou vypadá 😕

neeve
22. dub 2008

Chichi... Nobody co ty a mimi? 😀
Hele fakt jako - myslím, že chlapi by prostě rodit nemohli. Když si vezmu jak s nimi nic není jenom po vopici nebo když je bolí hlava. To já normálně funguju i tak. Ale chlap ne. Chlap je protivnej, nemožnej a musí skoro pořád ležet 😀 A ať mi prostě netvrdí, že ho ta hlava bolí víc jak mě!
😝

dasap
22. dub 2008

mariolo, vůbec se neboj, v klídku si otěhotni a uvidíš, že nejpozději v osmém měsíci..... až Tě bude dítě kopat všude možně, budou tě příšerně bolet nohy, záda, nebudeš moct spát, nebudeš moct dýchat....tak se na ten porod začneš toužebně těšit 😀

neeve
22. dub 2008

Naprostý souhlas s Dasap. Tak to prostě je 🙂 Příroda to zařídila opravdu dobře.

gabbi
23. dub 2008

Mariolo jestli to prezil takovy bolinek jako ja tak to prezijes taky...

astrane
23. dub 2008

No já nevím,ale mě když konečně začal porod,tak mě napdlo-Hurá,konečně už to mám za sebou!Těšila jsem se na to jak malá od chvíle,co jsem přibrala a vypadala jak tank (a taky se tak cítila).Porod je pak vysvobození.Tak se tomu strachu postav čelem,práskni do toho a neřeš to.Nějak to dopadne a přežiješ to jako všichni.Za sebe musím napsat,že to je super zážitek.

nobody
23. dub 2008

ale k porodu chci, to se vyvrátím, to bude supr 😀

aponchie
23. dub 2008

nobody :tak bez 😀 uz napred
mariola:ten posledni mesic budes prosit aby jsi rodila 😀 nebooooj 😉