Bojíte se samotné v noci doma?

nensy
13. dub 2008

ahoj holky tak jak je to svámi když jste přes noc sami doma bez manžela semnou je to teda děsný.já vůbec nemůžu usnout furt se budím.celí byt mám rozsvícený.já si vždycky vsugeruji že mě někdo vleze do bytu a přepadne dneska je toho všude hafo.dneska už ani nečekaj než nikdo nebude doma ale prostě tam vlezou a vy si v klidu spíte .no tak stoho bych se snad opupínkovala.můj manžel si ze mě vždycky děla srandu že prý kdo by mě chtěl.tak mu odpovím že by možná koukal.tak vždycky sklapne.zrovna dneska jsem byla doma v noci sama. od tří jsem vzhůru to dneska zase budu jak sůva.já to nemám ráda když někam jede ne že bych žárlila to né ale prostě se doma sama bojím a to ještě bydlíme v přízemí tak nám kdokoliv může vlést na balkon.kde bych třeba vůbec nemohla bydlet je u hřbytova tak to už bych nespala vůbec obdivuji ty lidi co tam bydlí

kamhajek
14. dub 2008

nensy: my máme zabezpečovací zařízení. Pouštíme ho i na noc, je zabezpečený celý přízemí poohybovými čidly, takže když se něco pohne řve to úpně brutálně. Jenže máme vertikální žaluzie a když jsme přes léto zapoměli zavřít v jedné místnosti ventilačku a přišel vítr, tak to spustil a manžel spal, já ho celá vyděšená budila, ať jde zjistit co se děje. Naštěstí na panelu vydíme, které čidlo to spustilo a jestli se někdo dole pohybuje. Ale je to fakt strašidelný. A být sama doma, tak vezmu kluka, zalezu na záchod(tam jsou jediné dveře bez skleněné výplně) a volám sos.

nensy
autor
14. dub 2008

mi si dáme domu taky zabespečovací zařízení.je to jistější 🙂

nensy
autor
14. dub 2008

čauky holky tak která zvás je dneska zase sama doma . 😒

cernucha
15. dub 2008

Ahoj holky 🙂 My jsme se prestehovali v rijnu s manzelem do domecku. Pripadala jsem si tu docela bezpecne, i kdyz celou noc jsem tady sama nebyla...jenze....predminuly tyden kdyz jsem odjeli na chatu nas nejakej hajzl vykradl a od te doby si tu vubec nepripadam jako doma, spatne spim, posloucham kdejake sustnuti....proste strasne 😢 Vcera jsme nechali nainstalovat novy alarm, muzeme ho zapinat i v noci, presto jsem stale nejista. Je mi hrozne kdyz si predstavim jak tady ten clovek chodil a hrabal nam ve vecech. Do 3 tydnu bychom meli mit jeste mrize na okna, tak snad pak bude lip. Nechci privest miminko do domu kde se necitim bezpecne. Nikomu bych to neprala 😒

anatanka
15. dub 2008

Tak kdyby nam do baraku nekdo jendou vlezl, tak pravda, ze pak uz bych asi klidny spani nemela.

Bracha bydli v prizemnim byte, kde ma okna asi pul metru nad zemi, tam bych asi v noci s otevrenym oknem, jak jsem zvykla nespala.
Jinak ale myslim, ze byty (krome tech zminovanych prizemnich) jsou celkem bezpecny. V byte jsme se nikdy nebala. I kdyz u nasich jednou taky v noci vlezli na balkon (1.patro) a to zrovna v pokoji, kde jsem prave spala a odparali satelit.

Ted jsem si vzpomnela, jak jsme byli s manzou na navsteve u znamych ve Vidni, vsichni sli vecer nekam parit a ja zustala sama v cizim byte. Sla jsem spat a za chvili se ozvalo z chodby nekde z patra nad nama huhnave: "Hilfe!!!" Tak jsem nadskocila a pak porad znova: "Hilfe, hilfe!!! Bitte, hilfe!!!" Podle hlasu stara pani. To jsem mela fakt nahnano. Nakonec jsem se po par minutach volani odvazila otevrit dvere - nikde nic. Tak volam nahoru a ona na me, at zavolam policii. Cislo na videnskou policii fakt nevim. Pani ho takyzrejme nevedela a ani uz moc nereagovala jenom porad volala to svoje hilfe. Ja byla malem po...
Nastesti za par minut prisel manza se znamyma a ti me uklidnili, ze to je normalka, ze pani trochu hrabe a tohle je jedna z vice ci mene klasickych scenek. 😉

aponchie
15. dub 2008

ja jsem sama dneska a bat se asi nebudu pac malicka blije celej den a noc takze me nenecha spat a sousedi pod nama od vcera maji italii takze tak,ale spatny pocit obcas mam..musim si nechat udelat lepsi dvere a novou fabku a zacala sem se zamykat 😀

nensy
autor
15. dub 2008

cernucha tak to ti věřím já bych toho hajzla vyděla všude ani bych nedokázala v dom domě usnout ikdybych tam těch alarmů měla deset.tak mi jsme ůplně v přízemí že to přelezeš ůplně v pohodě zvládne to i malé dítě tak to já moc v klidu spát nemůžu a když manža není doma tak je to ůplně v prd....aponchije oni jsou už dneska tak vychcaný že odemknou ůplně všechno 😠

aponchie
15. dub 2008

nensy to je mi jasne ,ale prece nepudou tam kde nekdo chrape zrovna 😒 a nove dvere fakt potrebujeme uz..akorat nam nekdo radil at si dame takovety rozpery co se zamknou do futer jenze cena tech dveri je 15tis a vice 😠

nensy
autor
15. dub 2008

kámošku vykradli a byly smenželem doma a v klidu spali a ráno pěkně čuměli já se ani tak nebojím o sebe jako o děti aby jím někdo něco neudělal to bych asi nepřežila.já si nedovedu představit kdyby na ně někdo zaůtočil čeho bych v tu chvíli byla schopna 😠

renat2
15. dub 2008

Předevčírem vedle vykradli byt, takže jsem jak na trní, dokonce i ve dne, když jsem doma sama...

aponchie
15. dub 2008

ach jo tak to je fakt brutalni ..a v byte?nebo v baraku?pac manzel ten se treba vzbudi okamzite to ja dceru nekdy ani neslysim a on uz je na nohach a rano ani nevim treba 😅 takze me by asi vykradl kdekdo .. 😀 ale myslim,ze ty dvere bezpecnostni je celkem hlucne otvirat v noci v panelaku

nensy
autor
15. dub 2008

jo v bytě v paneláku.tak u nás je to naopak manža spí jak dřevo u něj kdyby se střílelo z děla tak ho to nevzbudí jedinej kdo plaší jsem já

kacka.va
16. dub 2008

My se na noc zapínáme alarm, takže se nebojím. A když jsem doma sama, tak mám puštěnej alarm a zároveň se domluvím se sousedama, že kdyby něco tak volám 😉

nensy
autor
16. dub 2008

kacka.va tak to máš perfektní sousedy tady se nedovoláš nikoho.ikdyž si říkám že jsme v paneláku že se nemusím bát protože je tady hodně lidí tak to na mě stejně vždycky padne ☹

kacka.va
16. dub 2008

no, i když je sousedka sama doma, tak máme v noci zapnutej mobil, kdyby něco... přece jen, i když se spustí alarm, tak než by někdo přijel, tak je pořád rychlejší soused 😉

kristi
16. dub 2008

nebojim

nensy
autor
16. dub 2008

tak to je fakt mi si do báráčku dáme taky alarm manža chce ještě osa ala to váhám

cernucha
16. dub 2008

No holky je to vazne mazec kdyz pak do toho domu prijdete a vsechno je prehazene, to je vazne cloveku do place. Pak jen tyden zjistujete co vsechno zmizelo. Ale veci vem cert, strasny je ten pocit naruseni intimity, to je hnus.
Jinak se priklanim k tomu, ze bezpecnostni dvere delaji hodne a vyplati se do nich investovat, pres ty se chtel dostat a nedostal. Nakonec sel lehce ze zahrady novymi plastovymi okny - ty jsou tak moc bezpecne, ze je to pry zlodej amater kdyz je na nich vubec videt ze se do nich dostaval 🙂 Jen tam strci neco plocheho, plast se krasne roztahne, povoli a sup je to. No a zklamal nas alarm, takze ted jsme investovali 50 tisic do noveho a snad lepsiho.
Aponchie, never tomu ze nevlezou tam kde nekdo spi, naopak, to je hodne hodne caste. Pardon maminky, ale jsou to "sraci" voprskli, kteri se nezastavi perd nicim.

kacka.va
16. dub 2008

no to že vlezou do baráku, i když je někdo doma, mi přijde, že je čím dál častější ☹. Jinak prý chodí mnohem častěji přes terasy, nebo zadními dveřmi, než vstupními.

nensy
autor
16. dub 2008

já to říkám furt že se nezastaví před něčím.dneska se krade všude takže já se divím že mě to ještě překvapuje.

petkakrutik
17. dub 2008

tééééda, to jsem netušila, že je nás "duchařek" tolik. Já taky ze záchoda běžím do ložnice a v životě byhc nešla bytem potmě. A jak vypnou elektriku, to je pro mě srovnatelné s mučením. Ani nedýchám, nehnu s ena krok a zírám do tmy... A i když je manžel doma, jak psala jana.1, bojím se taky do kuchyně, že třeba za ledničkou uvidím duhca. No to je brutál 😖

nensy
autor
17. dub 2008

tak na duchy já radši nemyslím už takhle se bojím.to já se taky bojím když je manža doma ale není to tak strašný jako když jsem doma sama 😖

petkakrutik
18. dub 2008

ještě jsem zapomněla napsat, že nesnesu ani otevřené dveře za sebou (sedět k nim zády). Musí být zavřené, jinak mám pocit, že se otočím a nškdo tam bude stát, nebo že mě někdo napdne zezadu, koho neuslyším přijít. I když ducha člověk přijít neslyší.

maja26
18. dub 2008

tak to je dobré téma holky!!!Já se bojím,když spím z malou tak ne to je divné,ale nebudu ji zvykat.Sama spím tak že zapnu tv nastavím čas a usínám,nesmím mít otevřené dveře to mi vadí,když se v noci probudím tak jdu zapnout telku zase.Nejlíp se vyhajám když je doma manža 😀 😀 😀

nensy
autor
18. dub 2008

tak to já taky usínám při telce a to co říká maja26 tak taky když se v noci vzbudím tak si jdu zapnout telku ikdyž u nás hraje do rána 😀

maja26
18. dub 2008

Už my manža říkal že neví čeho se bojím ,chlap to ale nikdy nepochopí.Jsem moc ráda že nejsem sama(žrout elektřiny 😀 ) Já bych tak chtěla aby byl každý večer doma,ale bohužel 😒 mynule mi řekl,že dá výpověď a můžem být spolu pořád ☹ blbec,fakt sranda.

nensy
autor
18. dub 2008

tak to jo chlapi jsou na tom líp s tím bojením.já třeba budím manžela když si du večer zakouřit na balkon tak to je ze mě unešenej

maja26
18. dub 2008

tak to se mu nedivím ten můj by mě zabil 😀

nensy
autor
18. dub 2008

jenomže ono mu nic jinýho nezbívá já otravuju dokud nevstane

ivulinda
19. dub 2008

Já se taky bojím sama doma večer,ikdyž si někdy říkám,že není čeho,ale nikdy nevíte...Kdysi jsem poslouchala kde se co šustne a pak se bála...Ale ted už tak ne jako kdysi.Chodím brzo spát,protože jsem unavená takže mi to tak ani nepřijde.A taky jsem mívala všude rozsvíceno takže je nás víc 🙂