Bojíte se samotné v noci doma?

nensy
13. dub 2008

ahoj holky tak jak je to svámi když jste přes noc sami doma bez manžela semnou je to teda děsný.já vůbec nemůžu usnout furt se budím.celí byt mám rozsvícený.já si vždycky vsugeruji že mě někdo vleze do bytu a přepadne dneska je toho všude hafo.dneska už ani nečekaj než nikdo nebude doma ale prostě tam vlezou a vy si v klidu spíte .no tak stoho bych se snad opupínkovala.můj manžel si ze mě vždycky děla srandu že prý kdo by mě chtěl.tak mu odpovím že by možná koukal.tak vždycky sklapne.zrovna dneska jsem byla doma v noci sama. od tří jsem vzhůru to dneska zase budu jak sůva.já to nemám ráda když někam jede ne že bych žárlila to né ale prostě se doma sama bojím a to ještě bydlíme v přízemí tak nám kdokoliv může vlést na balkon.kde bych třeba vůbec nemohla bydlet je u hřbytova tak to už bych nespala vůbec obdivuji ty lidi co tam bydlí

luucia
13. dub 2008

Tak to já už sem si zvykla. manža je přes noc pryč dost často, ale ze začátku sem to měla jako ty. 😉 Bála sem se usnout, kdyby něco, měla sem rozsvíceno, ta každým zvukem sem viděla, že se k nám někdo vloupává,... 😀 ale ted? pohoda. všude zhasnu, otočím se na bok a spím. Jen bylo poprvý divný, když sem byla na noc sama s malou 😒

nensy
autor
13. dub 2008

tak to si dobrá .já jsem s dětmi taky doma ale stejně se bojím.takse aspon snažím abych je nevzbudila.muj manža je právě furt doma a když už někam jede tak ja se doma můžu zvencnout ikdyž si říkám že si odpočinu tak jsem snad víc utahaná než když je doma.vždycky si říkám že si půjdu dřív lehnout abych to zaspala ale stejně to nepomáhá ☹

luucia
13. dub 2008

nensy, to si taky vždycky říkám, že si půjdu dřív lehnout a nebo, že si udělám večer pro sebe - masku na obličej,.... 😅 ale vždycky zkejsnu u koně a jdu spát kolem půlnoci 😀

suki
13. dub 2008

ahoj můj přítel chodí pravidelně na noční a já teda strach nemám, vůbec jsem nad tím ani nepřemýšlela. taky mi chvilku trvalo než jsem si zvykla být sama s malou, ale jinak pohoda 😉

myschka
13. dub 2008

já nemám na strach sílu 😀 😀 😀 dřív jsem se bála a stačil blbej film a svítil celej dům a to jsem zase měla strach, že je dovnitř moc vidět 😅 😀 tak jsem zase zhasínala a nenápadně se kradla po domě.
Co máme Aduš tak večer dodělávám resty ze dne, kouknu na koníka a MMA a padám mrtvá do postele.
Luuci taky si to říkám každý večer
😉 😎 a dopadá to stejně. Když už se otrhnu tak dávám rychle spršku a na masky a údržbu není chuť 😎

malovani
13. dub 2008

Holky, a bojíte se, jen když víte, že budete doma samy celou noc až do rána nebo i když víte, že manžel šel třeba na pivko a v jednu bude doma? Vidíte v tom nějaký rozdíl?
Můj chlap je muzikant a jezdí po koncertech, takže jsme doma s Evou samy... nevadí mi to, nebojím se... ale zatím bydlíme v bytě... chceme kupovat barák a to teda nevím, jak to budu cítit a řešit potom... Možná budu vždycky, když nebude doma, pořádat mejdany 😀 😝 ...

luucia
13. dub 2008

Já sem radši doma sama celou noc než když jde manža jen na pivo a v noci se vrací. To mě akorát vzbudí a pak nemůžu usnout. 😅

malovani, ale v baráku bych se teda asi bála 😝

aponchie
13. dub 2008

ja jsem radsi sama doma...

cazadora
13. dub 2008

tak já jsem bývala doma sama už tak kolem 15 naši jezdili na víkend na chatu(já jako puboš sem se teda rozhodně nechtěla zazdít na nějaký trapný chatě že) a já byla od pátku doma. ze začátku sem večer běhala po bytě a rychle do postele jak jsem se bála a za chvilku to bylo ok. teď je manža buď na noční nebo na akci bydlíme v baráku a nebojim se to v bytě to bylo horší mnohem víc zvuků..

aponchie
13. dub 2008

hehe ja jednou kukala potajnu na video horor Nesmrtelny a pak sem silela strachem vsude rozla svetla chodila po byte planovala kdo me jak zachrani a tak 😀 ted uz se v byte nebojim,ale je pravda,ze jeden nas soused alkoholik si spletl dvere a strkal klice k nam do zamku to sem mela celkem strach pac sem nevedela,ze je to on asi po pul hodine sem se odvazila otevrit a videla sem ho na zemi lezet a chrapat 😀

andrysek2
13. dub 2008

ahojik holky muj manzadela nocni smeny a mne to vubec neprijde strach nemamm a to mam tri detickyyy 😅 😅 achoj aponnn

nobody
13. dub 2008

😀 soused chlastá jak doga, co?

já se nebojím, ale když jsem byl malý, tak jsem se bával 😀

nensy
autor
13. dub 2008

suky"""tak to jsi dobrá.to si nedovedu ani představit že by manža chodil na noční. myschka""tak to mě krváky nevadí naopak já je miluju čím víc tím líp.asi jsem divná :-malovani ""tak to já se bojím i když jde na pivko neusnu dokud nepříde domů.mi taky chceme stavět a že budu sama v baráku tak na to radši nemyslím.protože mě do baráku dlouho přemlouval 😖 aponchie""tak to já jsem taky radši sama doma protože když odjede tak si aspon v klidu uklidím.horší když padne večer. 😨 |

aponchie
13. dub 2008

ahoj andy vse nej Alikovi ke svatku 😵
nobody:chlasta!a kdyz ma nejakou samicku na navsteve tak u rtoho rvou jak opice

nensy
autor
13. dub 2008

aponchie tak to musí bejt mazec 😀

aponchie
13. dub 2008

nensy to je hruza!!!to uz neni sranda,normalne sem se vzbudila v 11vecer v lete co to je za dovne zvuky a lidi nademnou zaviraly okna tak jdu k oknu taky ,ne?a slysim zvuky jak kdyz heka simpanz fakt strasne!!oni se ozerou a pak si otevrou okno a rvou jak magori u toho fakt super.. 😀

nensy
autor
13. dub 2008

aponchie a to bydlíš v paneláku nebo v baráku .já jsem zase taková že až bych ho potkala tak bych mu dala co proto .

myschka
13. dub 2008

Já krvákyy taky miluju ale jsem raději když je Míra doma 😀 On se mi vždycky směje když se dívám z pod peřiny.
No já jsem doma v noci stále sama. Míra dělá jen noční.
My bydlíme u silnice a před barákem máme pouliční lampu tak se uklidňuju, že by se snad nikdo nesnažil nás vybrat když je riziko, že ho někdo uvidí 😅 a naše zahrada má z leva i z prava dvoumetrový plot a zezadu sousedovo zahradu kde běhá celou noc pes . No ale vynést koš si večer už netroufnu 😝 😀

nobody
13. dub 2008

api, a u čeho?
já jsem strašně blbý 😀

nensy
autor
13. dub 2008

tak to já si večer taky s košem netroufnu.a víš co se říká že pod lampou je největší tma 😀 tady se krade furt a nejlépe to de za světla já se těm lidem divím že na to maj žaludek.já bych neukradla ani žvejku ikdyž v dnešní době se už fakt niččemu nedivím 😕

myschka
13. dub 2008

nensy sousedovy ukradli auto 😀 se směju pač je to neuvěřitelný, vypačili garáž a vytlačili ho až na silnici aby je nevzbudili startováním 😲 😎 Všichni byli doma a klidně spali 😲

dzany
13. dub 2008

když jsme bydleli ve starém bytě v přízemí, tak jsem spávala s kudlou po polštářem 😀 a manža se vždycky smál že příde z noční domů nečekaně a zapíchnu ho 😀
ted když mám strach tak si v ložnici pustím tv a popřípadě nechám spát cácorku u sebe v posteli 😉

nensy
autor
13. dub 2008

já to říkám furt že sou ty lidi tak oprásklí že to snad není možný.no tak to bych byla pěkně naštvaná 🙂

anatanka
13. dub 2008

Ja jsem pres noc doma sama casto (manzovy sluzebky, pracovni vecere, kamaradi...) a vubec mi to nevadi. Spis si to uzivam.
V byte jsem se nebala vubec, ted mame barak a tam se trochu bojim jednoho okenka v prizemi na chodbe, je takovy maly a strasidelny a vzdycky, kdyz jdu kolem nej, tak si predstavuju, ze tam na me z te tmy vykoukne nejakej oblicej. 🙂

Ale jinak v pohode, na noc se ani nezamykam.
Kupodivu manza se boji vic a je radsi, kdyz jedu k nasim, kdyz on je pryc.

nensy
autor
13. dub 2008

anatanka tak tojá kdybych nebila v noci zamčená tak to už bych neusnula vůbec 😝 já ikdyž mám zamčeno tak furt chodím a kontroluji dveře 😀

scai
13. dub 2008

Ahoj! Tak já se taky bojím, ale bydlíme v osmém patře, bez balkónu, takže si vždycky říkám,že jsem v poho (v přízemí bych bydlet nemohla ☹ ) a když manžel není doma,tak zásadně nekukám na televizi,protože tam je furt nějaké násilí a to ne. jednou jsme koukali na záhadu Blairwidsh (jéžiš vůbec nevím jak se to píše 😀 ale víte na co,že jo?...) a další den byl manžel na hokeji (oni ho hrají v noci a domů přijíždí pak po druhé hodině) a já se třeba nebojím v posteli,tam se cítím jako v bezpečí,ale jsem posr... jít třeba na záchod,no a mě se hrozně chtělo,ale fakt jsem se bála, tak jsem volala manželovi ať přijede, protože se chci jít vyčůrat 😀 Seděl už v hospodě a samozřejmě tím všechny pobavil 😅 . Ale přišel za půl hodiny,takže pak úleva 😀

jituska
13. dub 2008

Ahoj, já se bojím snad i ve dne, jsem zamčená, ale to mám jiné činnosti, tak na to nemyslím. V noci se dost bojím a fantazíruju, že někdo vleze přes balkóny nebo že někdo hodí kamen do okna spane na děti a nebo že na nás v noci bude někdo zvonit a kopat do dveří a vzbudí děti a bude vědět, že tu máme děti.

nensy
autor
13. dub 2008

scai tak to ti věřím já třeba i když je doma manžel a slyším něco na balkoně tak ho jdu třeba ve 3ráno vzbudit at se de podívat na balkon že tam někoho slyším držkuje ale já otravuju dokud nevstane ono mu totiž nic jinýho nezbude. 😝

misicka455
13. dub 2008

Náštestí takové stavy kdy jsem poslouchala jakýkoliv zvuk a pak se bála z postele jít jen na záchod jsou už zamnou 🙂

nensy
autor
13. dub 2008

tak to bych si přála taky ☹