Bojíte se samotné v noci doma?

nensy
13. dub 2008

ahoj holky tak jak je to svámi když jste přes noc sami doma bez manžela semnou je to teda děsný.já vůbec nemůžu usnout furt se budím.celí byt mám rozsvícený.já si vždycky vsugeruji že mě někdo vleze do bytu a přepadne dneska je toho všude hafo.dneska už ani nečekaj než nikdo nebude doma ale prostě tam vlezou a vy si v klidu spíte .no tak stoho bych se snad opupínkovala.můj manžel si ze mě vždycky děla srandu že prý kdo by mě chtěl.tak mu odpovím že by možná koukal.tak vždycky sklapne.zrovna dneska jsem byla doma v noci sama. od tří jsem vzhůru to dneska zase budu jak sůva.já to nemám ráda když někam jede ne že bych žárlila to né ale prostě se doma sama bojím a to ještě bydlíme v přízemí tak nám kdokoliv může vlést na balkon.kde bych třeba vůbec nemohla bydlet je u hřbytova tak to už bych nespala vůbec obdivuji ty lidi co tam bydlí

petkakrutik
19. dub 2008

taky si někdy nechávám telku zapnutou, nastavím si vypnutí. Akorát že mě pak vzbudí, když se vnechápu proč. Ona sice pípne, ale ne nějak nahlas.

bublina7
19. dub 2008

No pro mě aktuální téma. Manžel mi odjel na pracovní cestu na 8 dní (ještě jsem tak dlouho sama doma nebyla)
☹ Bydlíme v patrovém starším baráčku a záchod máme jen dole a ložnici nahoře. Nevím jestli si nevezmu nočník k posteli. Jsem rozenej strašpytel 😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

bublina tak to nevím jestli bych to tady vydržela osm dní sama mě stačí jeden a mám toho plný zuby.asi bych si pozvala kámošku aby těch osm dní u mě byla

petkakrutik
19. dub 2008

já naštěstí v noci na záchod skoro nchodím, když se vyvnečím těsně před spaním, tak potom už nemusím. Tak zkus, bubli, už večer moc nepít a ono to půjde. A když už jinak nemůžu, nebo když jsem ještě bydela u našich na baráku, dycky porožínám velká světla ve všech místnostech, kterými procházím. V ložnici teda jenom lampu, abyhc zas moc neotravovala manžela, ale v předsíni na plné pecky, na záchodě taky i v koupelně. Jo a nezavírám si dveře na záchod 😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já v noci na záchod chodím to mi nevadí.ale zase když nemůžu v noci spát tak poslouchám zvuky.

ivulinda
21. dub 2008

já bych taky doma nevydržela být osm dní sama doma,asi bych se zbláznila nebo bych musela říct mojí mamině aby u mě spala 🙂

nensy
autor
21. dub 2008

jo tak to na mě by se moje máma vyprdla. 🙂

ivulinda
21. dub 2008

mamka by u tebe nespala a proč?moje máma by se na mě navyprdla vždycky mi pomohla a tak by absolvovala noci u mě 😀

ivulinda
21. dub 2008

musela by... 😀

nensy
autor
21. dub 2008

to jo to ona mi taky pomáhá ale stakovou kravinou že se sama bojím doma to určitě ne.

ivulinda
21. dub 2008

aha...moje máma by se sama doma nebála...možná by taky ke mě nepřišla spá a vyprdla by se na mě.ale spíš asi ne

nensy
autor
21. dub 2008

to spíš nákou kámošku

jjitulina
21. dub 2008

já se doma sama bojím a když není doma MM,tak se bojí i pes 😀 ,děti se bez MM nebojí 🙂

nensy
autor
21. dub 2008

fakt se bojí i pes tak to jsem ještě neslyšela 😀

ivulinda
21. dub 2008

Já taky ne,aby se pes bál

ivulinda
10. kvě 2008

🙂

julie123
10. kvě 2008

Tak to ja se doma teda bojim kdyz je manzel pryc, a to hodne 😀 Vzdy spim s pustenou televizi az do rana 🙂 mam pak pocit, ze tam nejsem sama 🙂 a nekdy neusnu treba vubec ☹
Nastesti to nebyva moc casto, spis dost ojedinele, tak to zvladam 🙂

s.arik
10. kvě 2008

ne, nebojím. proč jako? 😕

julie123
10. kvě 2008

no kvuli bubakum 😀 😲

s.arik
10. kvě 2008

aha 🙂 tak těch se nebojím.
a zloději/úchylové - kvůli takovým mi ke klidu stačí zamknuté dveře 😉 sama i v noci jsem docela často.

pajusa1654
4. led 2015

Mě je 12,Segra se odstěhovala,táta je přes škol. Týden pryč a doma jsem jen já a mamka,ona chodí do práce na 5 ráno a jednou za týden na 1 ráno :( byt máme jen 2+1 ale když ona ráno odejde tak já se vzbudím a už nespím,sice od 5 je to už jen hodina a půl než mi zazvoní budík ale když jde jednou za týden na tu 1 tak pak usnu třeba az ve 4 :/ no Segra je občas i u nás takže je to OK ale snad si zvyknu,ale zas jednou za ten týden to tolik nevadí 🙂 ale stejně mam vždy pocit Jako že za dverma něco je nebo ze ve tmě je nějakém duch :DO snad si zvyknu ale bydlíme v panelaku,takže se uklidnuju ze jsou hned vedle me za zdi sousedi 🙂

teja86
13. led 2016
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

No bojím se. Bála jsem se vždycky i v bytě, třeba když jsem se sama koukala na film a ostatní už spali, a najednou zašustil list nějaké kytky, jak přejel po stěně. To bych vyskočila z kůže. Teď s manželem bydlíme na konci ulice, vedle nás jsou postarší sousedi a z druhé strany družstvo, ale přes noc tam nikdo není a za náma už je jenom pole. Takže když jsem sama doma, tak mi to dává zabrat. Pokud mám jít večer na dvůr nebo do sklepa, který máme už u zahrady, tak musím vytáhnout manželovu nitecore čelovku, kterou jsem mu dala na rybaření, ale používám ji častěji já a chodím s basebalkou v ruce :D Jestli mě někdy sledují sousedi, tak se musí dobře bavit 😀 😀

frenny
18. led 2016

já to taky nemám ráda takže to chápu...=( ale nevím jak poradit.

koordinatorka_odboje
18. led 2016

Kdyz jsem byla naposledy sama doma pres noc, porad se mi zdalo, ze po dome nekdo chodi. Pak jsem zjistila, ze pes taky nemohl spat a bouchal o zem nebo o dvere ocasem 😀
A jinak jsem byvala sama v noci na private v Brne a myslim, ze tam bytne strasilo.

susanne88
18. led 2016

@teja86 ;-D

mysicka2008
21. črc 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Jak známo, je to divný když jste zvykla být doma s někým a najednou se ocitnete třeba i na něj´kolik dní doma sama. V takovém případě je nejlepší pozvat si kamarádku nebo někoho známého, kdo s námi doma bude. Občas to prostě zařídit nejde a tak já mám všude zamčeno na deset západů a hlavně svítilny na nejrůznějších místech, kdyby mi snad někdo přestříhal dráty a nešla mi elektrika. Manžel mě dokonce vybavil takovou malou příruční svítilnou http://www.nitecore.eu/nitecore-sens-cr-kapesni-svitilna-s-aut-regulaci-cree-xp-g-r5-190lm. Je však pravda, že pod polštář je rozhodně lepší větší i kvůli tomu, že jí hned najdete.

dominikazr
29. srp 2016
Uživatel dominikazr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikazr.

Dobrý den, nejhorší to je když se ještě večer kouknu třeba na horor protože nemůžu usnout. Je pravda, že pak projdu veškeré místnosti snad třikrát, aby se přesvědčila, že tam nikdo nikde není. Dveře pozamykám na několik západů a pomalu chci spát s rozsvíceným světlem. Není to tak dlouho co jsem si koupila čelovku a tak tu si připravuji k posteli a chodím s ní na záchod či na kontrolní obchůzku domu. Čelovka Nitecore.eu je skvělá a baterky jí vydrží také dlouho. Využívám jejich služeb cca dvakrát v týdnu, když musí manžel služebně mimo domov.