Bolest čípku po cytologickém vyšetření

snezenka123
11. únor 2013

Ahoj, nikde jsme nenašla podobnou diskuzi, tak snad se nenaštvete, pokud tady podobná je 😅
Už několikrát jsem absolvovala preventivní cytologické vyšetření čípku, u mých předešlých obou gynekologů to bylo sice trošku nepříjmené,ale nikdu nebolelo, tak jako dnes 🙄 🙄 🙄
Te´d mám nového gyndaře, a dnes mi dělal toto vyšetření, měl i takový"dalekohled" na netu jsem se dočetla, že to byl kolkoskop 😅

Ale k věci, od té doby a už je to pár hodin mě ten čípek bolí, je to taková svíravá bolest, špiním 🙄 tak nevím, nikdy mě čípek po takovém vyšetření teda nebolel 😝
Ach, jak jste na tom vy? přestane to brzo? a to jsme se těšili večer s manžílkem na postelové hrátky 😀 ale takhle nevím,jestli vůbec můžu 😒

marjama
11. únor 2013

@snezenka123 po takovém vyšetření se to může stát, protože se čípek tím vyšetřením jakoby podráždí. I to špinění může být, já to mám skoro pokaždý. Moje dr. mi říkala, že prý jsou teď dokonce nějaké nové speciální "kartáčky",kterými se bere ten stěr a těmi to může víc bolet, ale stěr je prý "kvalitnější". Možná to píšu blbě, ale takhle nějak mi to vysvětlovala. Já většinou špiním jenom ten den, kdy jsem byla na vyšetření, druhý den je to už ok.

snezenka123
autor
11. únor 2013

@marjama
ahoj, díky, už je to lepší, jen ta svíravá bolest pokračuje, no,ale brzo to bude určitě ok, tak hlavně aby ta bolest stála za to a bylo to vyšetření opravdu kvalitnější 😉

snezenka123
autor
12. únor 2013

no tak vyšetření bylo včera a dneska stále cítím ten čípek ☹ je to taková svíravá bolest, nepříjemný pocit, snad se to brzo srovná 😖

deilynka
2. únor 2015

Ahoj, mám to stejně po dnešním vyšetření. Jak to s tebou dopadlo?