Bolest hlavy při orgasmu. Máte podobnou zkušenost?

dagina
13. srp 2011

Ahojky,
asi 14 dní mě trapí tento problém. Nemá některá podobnou zkušenost??? Případně jak to řešit?! Jedná se o dost silnou bolest, palčivou, jakoby svírající spíše horní polovinu hlavy, při ohybu ještě graduje, ustupuje pomalu, cca do hodiny. Mám se zmínit na gyndě nebo rovnou na neurologii??? Už mě napadají i docela černé scénaře, ale to by byly i jiný příznaky si myslím... 😔 . Moc díky za odezvu.

musko
13. srp 2011

@dagina - skús ísť na gynekologiu - ale šla by som aj na internu. Nemáte rodinnú záťaž vysokým tlakom? Okrem bolestí hlavy - sú ešte nejaké potiaže? Poruchy videnia, pocit na vracanie? Strata rovnováhy? Ako inak znášaš námahu? Bicykel, beh.....?

dagina
autor
13. srp 2011

@musko já sama mám spíše nižší tlak, ale otec se léčil na vyšší. Při bolesti hlavy jiné vážné potíže nepozoruji, je to ale neskutečně silná bolest, po pár minutách klesá, ale např. od včerejšího rána mě bolí pořád, nepřestalo to uplně, ani prášek nepomáhá. Žádný úraz jsem v těch 14 dnech neměla.., no fakt nevím co si mám myslet... 😒 .

Jinak k té námaze - snáším jí tak normálně, nejsem nějak extra sportovní typ, snadnějise unavím....

musko
14. srp 2011

@dagina Jednoznačne choď ku svojej obvod. lekárke a ona Ťa odošle - alebo choď na internu, tam by Ťa mali vyšetriť celkovo.