Bosu, cvičíte některá doma?

frufrunka
29. dub 2015

Ahoj všechny hubnoucí a cvičící maminky! 🙂
Jsem jednou z vás a hledám, jak účinně cvičit doma. Hodně mě zaujalo bosu (nebo nějaká jeho levnější napodobenina). Bohužel bydlíme na vesnici a je pro mě nereálné jezdit cvičit někam do města, takže musím doma. Cvičíte některá doma? Jaké cviky? Podle DVD nebo knížky? Nebo jste chodily někam na lekce a teď to cvičíte doma? Co jsem tak četla, tak je to super věc na posílení vnitřního svalstva, což potřebuju asi nejvíc (břicho, záda atd.), na to vnější cviky mám, ale tím bosu jsem zatím nepolíbená, tak uvítám jakékoliv postřehy! 🙂

misar91
30. dub 2015

bosu je super,cvičit mě nikdy nebavilo ale na bosu jsem chodila ráda.nejdříve jsem chodila na hodiny u nás ve městě a pak jsem si ji kopila domů.cvičit na tom jde uplně všechno,nebo třeba jen běhat a posilujete taky.mrkněte na youtube tak je toho dost,nebo jsem nějaká videa viděla na insportline.cz 😉

frufrunka
autor
30. dub 2015

@misar91 Děkuju moc! Jojo, na videa jsem koukala, ono je tam většina tak minutových, máloco je ucelený cvičební blok. Ale když to projdu, tak určitě nějakou inspiraci pochytám... Pro začátek by asi bylo lepší aspoň na pár hodin jít, to určitě dodá chuť i inspiraci, jenže jezdit kvůli tomu 15 km je pro mě časově nereálné, i když cvičení trvá hodinu, tak takhle by mi to zabilo dvě... ☹ Doma je to u ruky hned a v každou volnou chvilku! 🙂 Právě jsem se pustila do přestavby nevyužívaného pokoje na domácí fitness, tak se těším, až bosu přijde a budu trdlovat! 🙂

maminka546
14. lis 2016

POněkud starší téma, ale pro mě aktuální, tak ho zkusím oživit. Na youtube je toho opravdu spousta - já jsem čerpala z kanálu odsud

https://www.youtube.com/watch?v=BC-IxeWU618

a cvičím podle toho. Určitě vám doporučuji bosu míč i s expandery - něco takového https://www.healthlife.cz/wp-content/uploads/20... . Pomocí těch expanderu se ti zvýší ještě množství cviků, které můžeš cvičit 🙂

frufrunka
autor
17. lis 2016

@maminka546 Děkuji moc! Je pravda, že teď tam hodně videí přibylo. Můj problém je v tom, že si prd pamatuju a do pracovny k počítači se s bosu nevejdu. Takže jsem to vyřešila snadno - koupila jsem knížku a se synem cvičíme podle ní. Ne denně a ne nijak dlouho, ale spíš jako takové zpestření a obměnu... 🙂 A hlavně - děti si tyhle bubliny zamilovaly, máme je v obýváku a slouží místo trampolíny, často si na tom hopsají, pohupují se atd. takže nakonec to slouží dětem víc než mě! 😀

baleale
15. pro 2016

Cvičila jsem doma s Jillian 🙂