Boty Reebok Easy Tone. Opravdu formují postavu?

vilca
8. kvě 2010

Ahoj holky, nemáte náhodou některá zkušenost s těmito botami? Opravdu pomáhají formovat postavu??? 😕

mysulka
10. lis 2010

Ahoj holky, tak pořád nikdo nepochválí ani naopak?

Vilco, nekoupila jsi si je?

marketa137
24. bře 2011

Obnovuji diskuzi 😉 , máte je někdo. doclea slyšim chválu tak o nich uvažuju, stejně potřebuju boty na procházky takže bych do nich investovala 😉

berenika39
24. bře 2011

@marketa137 ahoj. má je moje švagrovka a je mooooc spokojená, je to prý o zvyk, je to na noze takový "jiný", ale moc pohodlný. půjčila jsem si je na jedno dopoledne a byla jsem nadšená, půjdu do nich 😉 😉 😉

marketa137
24. bře 2011

@berenika39 tak to je super, asi do ncih půjdu ale napřed to musim chytře navlíknout na manžela 😀 😀 .

berenika39
24. bře 2011

hlavně nenápadně 😀 . třeba nějaká příležitost jako dárek?

marketa137
24. bře 2011

@berenika39 😀 😀 😀 narozky mam až v červnu 😒 . nejspíš to encham na počítači otevřené 🙂 , dneska šel manžel na pivo tak až přijde tak by to mohl zahlídnout 😀 a když se zeptá na co koukam tak řeknu že jen tak na kecky 😀 😀 😀 . jen teda envim jestli jít jako vždy do bílých, u nich mě vadí že to pak září na dálku 😒 nebo zkusit černé ale u těch mě vadí že je to azse až moc tmavé 😀

berenika39
24. bře 2011

@marketa137 sdílím názor 😀 . ty černé vypadají líp, nejsou tak moc "jako kecky", ale zase na léto jsou lepší bílé...já bych raději bílé. září, no a co, at se koukne, kdo chce, ne?

marketa137
24. bře 2011

@berenika39 myslim že s kočárem za chvíli tak bílé nebudou 😀 . jen doufam že mě sednou na nohu protože mě hned tak žádný kecky nevyhovujou 😒 , většinou jsme si nějaké koupila a do 2m jsme je přenechala manželovi 😖 takže musim pořádně vyzkoušet 😉

berenika39
24. bře 2011

@marketa137 nejsou moc široký. jinak moc pohodlný.

marketa137
24. bře 2011

@berenika39 já prostě nechápu že normální boty kupuju 38 ale kecky musim brát vždycky větší takže je musim 100% vyzkoušet 😉 a ymslim že v krmu a na netu moc velký rozdíl v ceně nebude 😒 . Sice sjme našla za 1600 ale tam se mě zase nelíbí barva 😀

berenika39
24. bře 2011

@marketa137 jj, já mám 37,5, ale kecky mám 39. kupuju si jen nike nebo puma, ne že bych byla rozmazlená, ale mám na čtřikrát operovaný a šroubovaný kotník a boty jsou pro mě základ života. takže v těchhle značkách to fakt chce o kus větší, to mám vyzkoušený.
ale když se netrefíš z eshopu, tak se to dá vrátit, ty, co jsem si zkoušela, byly 39 na nohu 37,5 akorát.
máš nějaký dobrý odkaz na netu?

marketa137
24. bře 2011

@berenika39 já normálně nosim tenhle typ bot a ty jsou fakt super http://www.kingshop.cz/boty-gladiator-p-3282.html 😉 jen teda koukam že ceny jdou dost dolů a když kecky tak naposled jsem měla adidasky 😉 . ted koukam tady http://www.reebok.cz/easytone#blockSubcat01Addr... ale chci vyzkoušet u nás a když je budou mít tak ybch je radši koupila u nás. Já nerada měnim přes net 😒 , naposledy jsme reklamovala vozítko pro tomíka a než přišly peníze tak to taky trvalo takže radši u nás a kdyžtak alepson nějaký vyzkoušim a kdyžtak přes net ale počítam že ceny budou všude stejné 😉

marketa137
26. bře 2011

@berenika39 tak ěm boty vzhledově docela zklamaly 😒 . Černý nechci a ty bílé mě vadí že enjsou omyvatelné. Ale etd sjem našla tyhle http://www.fdsport.cz/index.php?route=product/p... což by odpovídalo co chci 😀 ale ty u nás neměli takže jedině vyzkoušet jiné a dle toho objednat. ale kdžy sjem tam byla tak bych i vybrala úplně jiné, nejvíc mě štvě že jsou hodně do špičky což se bojima by mě to enmačkalo prsty 😒 . Já jsme zvyklá kupovat hodně prostorné 😀 a adidasky a nike měli krásný a za půlku 😀

berenika39
26. bře 2011

@marketa137 ahoj, tyhle jsou hezký! já vššechny tyhle boty peru v pračce, fakt....ještě nikdy se mi mi s žádnými nic nestalo, jen jednou jedinkrát jsem si zničila jedny terénní nike, v pračce se rozlepio něco na patě, je tam taková výztuha a ta se zdeformovala, tkže nešly nosit. ale měly odsloužíno, tak jsem jim to odpustila a peru dál.

marketa137
26. bře 2011

@berenika39 já taky ale i tak aby měli moc textilu enchci a tyhle ho mají moc a ani se mě nelíbí 😒 . Max bych šla do ětch co sjem hodila odkaz i když v krámu teda kalsický kecky měli hezčí, hlavěn nike měli rkásný tak zvažuju jestli jít do ětchto nebo nike za půlkua ještě by zbylo i na letní crocsky 🙂

vysocanka
28. bře 2011

Ahoj kočky je tu teda vylozene nekdo kdo by rekl vau to je bomba, jdi do toho? ja litam s kocarem imrvere tak proc u toho nezpevnit problemovy partie napiste prosim nekdo neco pozitivniho / negativniho :D dekujiiiiiiiiiiiii

marketa137
28. bře 2011

@vysocanka to sjme na tom podobně. já už mam teda vyhlídlé ale furt váham jeslti to za to stojí. Včera sjem je zkusila a jako stálo s e v nich fakt pěkně ale přijdou mě úzký a já nevim jestli to ej na dlouhé nošení, nebo jestli se vytáhnou? 😉

vysocanka
28. bře 2011

JJ JA JE PRAVE TAKY DNESKA BYLA V KRAME VYZKOUSET A ZDALY SE MI FAJN ZE PEKNE NOHU DRZI..
O JINYCH BOTECH SEM CETLA ZE JSOU MAX NA 1,5HODINU NOSENI. ALE UZ BOHUZEL NEVIM KTERE TO BYLY. JA MAM I PROBLEMY SE ZADAMA TAK JSEM SE PTALA NA STRANKACH OFIKO REEBOKU A BYLO MI SDELENO ZE TO NEVA MÁM SE ZEPTAT I NA TU DELKU NOSENI???

marketa137
28. bře 2011

@vysocanka tak se zeptej 🙂 , ěm jde i o to jestli trošku povolí na šířku, mě přišli že jsou hodně těsný. je fakt že mě celkově reebok moc nesedí jak jsou víc do špičky 😒 . pro mě jsou ideální adidas a nike 😀 ,ale kdyby to mělo poct trošku i na ty záda, jen právě nevim jeslti jo to vhodné i na ty dlouhé procházky 🙂

vysocanka
28. bře 2011

uz se stalo odpovi urco zitra... pisnu

berenika39
28. bře 2011

@vysocanka ta moje švagrová si je nemůže vynachválit, a já si postupně jak někde courám zkouším a zkouším anemůžu si vybrat, no....a plánuju je na dlouhý nošení, v sezoně víkendy trávíme venku - manža sport - ráno obuju a večer zouvám🙂))). tak to budu asi úplně zdeformovaná, když to formuje🙂))))

vysocanka
28. bře 2011

@berenika39 dekuji super, no ja cetla jednu recenzi ze z nich smrdi silene nohy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vysocanka
28. bře 2011

tak uz se ozvali z toho e-shopu zde to je:

Jsou to botky velmi pohodlné a tak když si na ně zvyknete, klidně je můžete nosit celý den. Já v nich jsem půl dne úplně běžně a viděla jsem i například prodavačku v Gigasportu a ta mi říkala, že je má celou 12-ti hodinovou směnu🙂 Záleží opravdu na Vás, na tom jak si na botky zvyknete. Zpočátku Vás možná po té hodině budou maličko bolet lýtky, ale jakmile si navyknete, určitě vydržíte i déle🙂

berenika39
28. bře 2011

@vysocanka aha. takže jako to není na nošení nonstop? švagrinka nic neříkala, lítá celý den a je ok.

vysocanka
28. bře 2011

ja se ptala a dle te odpovedi vyznelo ze prave jo jde jen o zvyk... tak bych to pochopila já 😎 😉

marketa137
28. bře 2011

@vysocanka no opravdu šalamounská odpověd 😀 . Spíš si ymslim až si tělo zvykne že už se formovat moc nebude 😒 . asi to vyřešim tak že kouknu do A3 sportu a vyzkoušim i normál kecky a uvidim. U mě je prostě problém že s emě moc nelíbí vzhledově 😒 a vyhazovat 2000 za boty který se mi nelíbí nechci a navíc mě prostě přijdou úzký a mam strach že z nich budu mít servaný nohy než si stihnou zvyknout 🙂

marketa137
29. bře 2011

Tak se boty tak nějak vyřešily sami. manžel mě je sám objednal, prý se nemůže dívat na mojí enrozhodnost, tak snad mě enbudou ěnjaké malé 😒 a nebudou bolet nohy 🙂

spetra
1. čer 2011

@marketa137 Jak jsi spokojená s botama?

berenika39
1. čer 2011

@spetra nejsem marketa, ale já je nosím tak dva měsíce a nemá to chybu, jsou fajn, celé víkendy v nich prochodím, občas i všední den a jsou super. nevím, jestli to něco dělá s postavou 😀 😀 😀 , ale pohodlíčko to je, nic necítíš , chodíš jako po peřině 😀

marketa137
2. čer 2011

@spetra spokojená jsme ale první týden teda jsem si musela zvykat. Psali to i na jiných diskuzích že je jakoby pálí prsty a taky jsem to pocitovala ale po týdnu už to bylo ok a nosim je teda každý den na procházky s kočárem a super 😉