Bouřky. Bojí se jich vaše děti?

j.a.n.u.s.
23. črc 2009

Z chvilku aktualni tema 😉

Jak to mate? Bojite se? Co vase ratolesti...

Ja mam respekt, nesla bych ven za bourky...ale nebojim se-bavi me se na to koukat.

Elishka je uplne v pohode, bere to jako "blesky-tresky-plesky" hromu se taky neboji....jsem rada 😉

liviky
23. črc 2009

doma se nebojíme nikdo ani náhodou a vesměs to z okna pořád sledujem 😀 .....venku pokud je bouřka se to dá pokud je daleko,když je moc blízko,tak mi trochu leepí u zadečku 😅

janulle22
23. črc 2009

dobre tema...🙂

u nas se neboji nikdo jen jaaa 😅 😀 ... divat se na to ani nahodou, zatahnu rolety a modlim se aby nevypli proud... 😀

jsem hrozne posera... 😒

nensy
23. črc 2009

tak není to příjemný ale dá se to vydržet 😝

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

kdyz si tak vzpominam na dobu, kdyz jsem byla s malou sama a El byla malinky miminko a bylo uz k veceru, ale neslo jeste usnout....a byla bourka-vypli proud...tak to bylo divny, to jo....

Von je kazdej machr, kdyz neni sam 😀

janulle22
23. črc 2009

jani to mas pravdu 😀 kdyz je doma jeste nekdo, tak to u mne neni tak hrozny, ale kdyz jsem jen s malym, tak su pomalu pod postelou.. 😀 😀

jeudi
23. črc 2009

bourky se bojim ja i malej ale rada se na ni koukam mam je rada ale venku bych si asi nadelala do gati...vadi mi jen ten zvuk hromu

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

janulle 😀 a to si vem, ze jak vypnou proud a ty jsi bez svicky, nebo baterky a cumakujes do tmy a dite rve, ze si chce hrat a nemas svetlo a nechces pro nej jit, bo kazdou chvili blyska 😀 😀 😀 ...

Jste vybaveny pro pripad , ze vypnou proud?

janulle22
23. črc 2009

jani, no to nevim teda... 😅

vybavena nejsem a jsem...svicky mam doma vsude,akle z jineho duvodu... 😀

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

Tak uz nekde zuri bourky?

nobody
23. črc 2009

miluju bouřky
když to teda není moc a já zrovna nepotřebuju, aby pršelo

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

nobody...ale priroda jo 😉

nobody
23. črc 2009

miluju tu sílu prostě, jak to rve stromy ... změny v atmosféře, přízemní ozón ....
jooo, mňam mňam

janulle22
23. črc 2009

bourku tak mozna jen v postely... 😅 jinak nee...

ale treba zase miluju jak se zacne zatahovat a zvedat se vitr... 😵

nobody
23. črc 2009

... když zapneš ventilátor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
23. črc 2009

no jooo jinou odpoved jsem nemohla cekat ze nobe.. 😀

bobulle
23. črc 2009

Taky zbožňuju bouřky... 😵
při jedné jsem začala rodit ...

janulle22
23. črc 2009

bobul faaaaaakt...?tak to krasnyy... 😵

jakoubka
23. črc 2009

Spíš než té přírodní bouřky se bojím bouřky v podobě mého Kubíčka 😅 Bouřka a orkán dohromady 🙂

Ne,ale vážně 😉 Nebojím se ,ale cítím uvnitř zváštní napětí,nevím jak to popsat.

Kubík se nebojí,připadá mi,že tomu nevěnuje ani žádnou pozornost 🙂

janulle22
23. črc 2009

tak hlasena brutalni bourka z Liberce... 😖

jakoubka
23. črc 2009

chudák mudr 😲

janulle22
23. črc 2009

no rikala jako ze ji cvakala ritka,... 😅 takze asi berutus 😕

kubaka
23. črc 2009

Prahou se kolem půl šesté přehnala vichřice a průtrž mračen, zrovna jsme byli schovaní v shopingu, koukali jsme , jak se valí voda a lítá listí. Za čtvrt hodiny to odešlo.
Já se bouřek bojím ☹ , zacpávám si uši a s hrůzou zírám na blesky, pokud jsou hodně daleko - mám z nich respekt jako vůči každému živlu - třeba voda, vítr. Vichřici nesnáším ještě víc, protože bydlíme v 11 patře a při Kirilu jsme se tu pěkně houpali, lustry, pohovka se pode mnou vlnila jak při zemětřesení a bála jsem se o zasklený balkon. Nejlepší je to po bouřce - ano nobe, ten ozÓn je mňamka. 😀

j.a.n.u.s.
autor
23. črc 2009

kubaka...to si delas srandu s tim lustrem....jak je u nas vybuch(v dolech), tak to kolikrat uplne ujede podlaha podemnou, a taky tam clovek citi ten velky respekt...

sisstin
23. črc 2009

tak já bouřky miluju, teda pokud nejsem zrovna venku 😝 akorát se bojím fakt hodně silnýho větru, to teda nemusim 😝 jinak Tygr se bojí naprosto všeho, ale zrovna bouřky ne...ted se tu přehnala dost velká s obr vichrem, a on furt chtěl jít na balkon a děsně se smál 😅 😕

kalerat
23. črc 2009

Já se nebojím mirných bouřek, ale těch co buracejí přímo nad hlavou ano. V takové chvíli jsem velice nerada sama doma. A když je bouřka na chatě (vranovská přehrada) tak se bojím jak sviňa. TAm se to hodně rozléhá po vodě, no prostě jsem zalezlá pod peřinou a ani nedýchám. Za to manžel stojí na verandě a lebedí si. Jsem zvědavá po kom bude syn 🙂

jakoubka
23. črc 2009

Jsem asi prdlá,ale já si při bouřce představím hřbitov 😕 a svoje blízké co zesnuli,hlavně babičku s tatou 😔

kristi
23. črc 2009

my jsme tu podvecerni preckaly na terase, cumely jsme na blesky, Mia chodila pod okap machat se ve vode, vitr byl jak svina, tak jsme pak radsi zalezly domu

fiallinka
23. črc 2009

já se bojím vždycky, i když jsem v paneláku, stejně nemůžu spát...a když jsme byli za bouřky někde pod stanem, tak jsem se strachy vždycky málem po...

bobulle
23. črc 2009

Všude řádí bouřky.... A u nás furt nic 😅 😀
Janull, jj, bylo to krásné... 😵