Bouřky. Bojí se jich vaše děti?

Z chvilku aktualni tema 😉

Jak to mate? Bojite se? Co vase ratolesti...

Ja mam respekt, nesla bych ven za bourky...ale nebojim se-bavi me se na to koukat.

Elishka je uplne v pohode, bere to jako "blesky-tresky-plesky" hromu se taky neboji....jsem rada 😉
kalerat
23. črc 2009
Tady párkrát zahrmělo a jinak nic.
j.a.n.u.s.autor
23. črc 2009
Ja myslim, ze tu Moravu to obejde, my na severu(Karvina)...to zas ozelime...blyskne jak by nekdo fotil z vedlejsiho balkonu a nic....trosku zkrapne, foukne do stromu a dost....to je jedno, hlavne at se vycisti vzduch, bo tu mame furt 28st!!!
jakoubka
23. črc 2009
Tak tady se zvedá hrozný vítr a v dálce se blýská,tak uvidíme =-)
janulle22
23. črc 2009
no u nas taky brutalni vetr, poprchava a blsyka se, ale daleko zatim... projistotu sem se presunula do loznice kdyby vypli proud... :-N 😃
kalerat
23. črc 2009
No tady už to taky začíná, před chvilkou byla taková rana, že jsme oba s manželem nadskočili :-x
kubaka
23. črc 2009
kalerat - to jsme to na vás poslali z Prahy - 😉 - ake pozor, jde druhá vlna - před dvěma hodinami tu byla pěkná fujavice a zase nebe zaplakalo. Fičelo teda slušně - takže u vás to bude po půlnoci 😞
Já si dám na noc špunty do uší - pro jistotu. Nerada se lekám a ty náhlé rány... fuj 😢 .

janus - jo, fakt se tu houpou lustry a hopsá gauč pod prdýlkou. Jako by byl na gumě. Když jsem to cítila poprvé, myslela jsem, že má nějaké "pohybové" halucinace, pak se při poryvu rozhýbaly listy od kytek a lampy. Takže to bylo jasné.
Teda ale zažívat výbuchy jako u vás, to bych byla strachy bez sebe. :-S
j.a.n.u.s.autor
24. črc 2009
dobre rano, tak k nam to dorazilo presne o pulnoci, ale jen vitr a dest, a blyskani se-hromy se nekonaly....a ted? modra obloha, 25st....i kdyz fakt je venku cerstvo 🙂 , uvidime v pokracovani dne....
janulle22
24. črc 2009
jani, u nas to samy ... trochu i zahrmelo, ale nic hrozneho.... a ted uz je tam parak... :-p snad nic neprijde vecer a bude teploucko...
kubaka
24. črc 2009
dneska je nádherně, příjemně, svěže - takhle by to mohlo vydržet celé léto. Akorát trochu fouká .
j.a.n.u.s.autor
24. črc 2009
Je to cerstvejsi diky vetriku...buhvi-hlasi bourky aji navecer...😉
soanpe
24. črc 2009
bouřky se nebojím, ale SE.E mě, že nám skoro pokaždý nejde el.proud ]-(
luciusek
24. črc 2009
Ahojky,

já se bouřky bojím.A když jsem sama doma,tak jsem pěkně podělaná. :-N Ani nekoukám z okna.Mám z toho hrůzu.Na výpadek proudu jsem připravená.Svíček mám hafo a nějaký zapalovač se taky určo najde. 😉
krembonzur
24. črc 2009
zdravim, tak ja bourky teda muzu-pokud jsem doma, jinac venku ani moc ne...
luci-neboj 😉
luciusek
24. črc 2009
Moni 😃 😃 😃
aponchie
25. črc 2009
bourky sou super a miluju je ..u nas se nikdo neboji,ale bereme je jako vzacnost pac uz jich tolik neni..spis jen chcije a poradne hromy a blesky sou malokdy 😃 nejlepe vypnout elektriku mit jen svicky a bat se za okny 😃
j.a.n.u.s.autor
25. črc 2009
U nas se to ted toci, a je fakt rozdil pres den a pres noc....ani clovek pres den nevidi blesky, jenom hromy slysi....v noci to je lepcejsi podivana....a treba na horach???? To musi byt fajne, jak se to tam rozliha v tech hvozdech x-)

...v mych osmi letech uhodil blesk cca 3metry od nas - sli jsme ze zahradky....chlapek tam opravoval auto a byla to takova racha, ze mu odskocil sroubobak z ruky....ani neprselo, z niceho nic blesk a rana.... =-)
aponchie
25. črc 2009
janus ja zazila loni na horach desnou bourku ve 3000m..jako mazec teda.. :-p
liviky
25. črc 2009
taaaak ted tak před 10min. tu švihl někde ve dvoře blesk,to byla šupa,sme s malou poskočily snad o půl metru 😃 ,ale strach žádnej,hned se smála a eťeeee bum 🙂 ......jinak před chvílí sme v tom lijáku dorazili domů,pěkně mokrý do poslední nitky a pes do posledního chlupu,chudáček náš se lekl blesku a málem mi shodil kočár,ted se uvelebil do gauče a spokojeně chrupká :-N
j.a.n.u.s.autor
25. črc 2009
liviky 😃

apo...se neda srovnat, co?
martinka79
25. črc 2009
super bouřka byla na šumavě před více jak 8lety a pěkně nám to uhodilo do hromosvodu začalo to jiskřit a klid. neteřinka si to MM užívala. já těhule ani neporodila. nakonec to vypálilo jendu chajdu níže než my. 😞
předevčrem se u nás krásně blýskalo a řachalo déš´t skroo žádný a bez eletriky jsme byly více jak 16hodin takže rodinná pohodička a romantika na balkoně při svíčkách. 😉
dcera se tedy bouřek a ran trochu bojí, je na táboře v lesích a zatím to tam zvládá dobře.
aponchie
25. črc 2009
no to ne,ale je to desne nebezpecne :-p
j.a.n.u.s.autor
25. črc 2009
apo...no dyt, si vem co to udelalo s Viktorkou od Babicky :-p

marti...dceri uplne zavidim 😉
liviky
25. črc 2009
holkyyyyy a je to tu zas......tak před 5 in. tu začal šílený vichr a máme tu zase bouřku a šílenou průtrž mračen,....tu to vypdá jako by už bylo 8 hodin večer!!!
j.a.n.u.s.autor
25. črc 2009
no, liviky....k nam to prislo taky...bracha ze senova hlasil, ze je u nich buřa jako prase a tu na Ka byla modra obloha....krasne se to tu strida 😉
j.a.n.u.s.autor
25. črc 2009
http://www.novinky.cz/ekonomika/174705-tisice-d...
co holky odtama delaji, kdyz nejede net??? 😃
martinka79
25. črc 2009
jé já to měla jen 16hodin a nešla ani voda... tak jsme dopo sbalila rodinku a hurá na zkrášlení a to byl žužo den. 😉
aponchie
25. črc 2009
ted tady hodinu cerno a bourky a ted prazi slunko fakt silene :-p
skuli
25. črc 2009
Holky o bouřkách mi ani nemluvte.Jak vás tady čtu,tak si v tom některé libujete.Já mám z toho respekt a když jsem na chalupě v horách,kde kolem dokola nic a nikdo není a jsou hromy a blesky,tak se to tam strašně rozlíhá a světla je tam jako ve dne.Já se bojím,chodím po chalupě s baterkou-z umělé hmoty,na kovovou bych nešáhla 😃 a několikrát jsem brečela strachy,ale to bylo fakt jak ve válce.To bych vám přála zažít,určitě by jste měly taky strach.
aponchie
25. črc 2009
no jasne ve meste je to v poho tam je lidi kdyby neco ,ale na vesnici nebo na samote to je adrenalin 😃
j.a.n.u.s.autor
21. srp 2009
Znovu oteviram tohle tema..... 😃

http://zpravy.idnes.cz/varovani-nejsilneji-bour...

Tak jak budou postupovat????

Co hlasi zapad CR? Holky, uz u vas bouri? Nebo se aspon schyluje???

Tady na Morave horko, hic, slunko doslova pali....

Začni psát odpověď...

Odešli