Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
16. zář 2008

Kámoška má Agátu dogu 😀

tercie
16. zář 2008

Leni kdybych neznala neteřinku, tak mi okamžitě naskočí Hanychová a to se mi teda otvírá kudla v kapse. To je tak strašně protivnej tvor 😀

kacenka25
16. zář 2008

Luci u nás vybral manža Klárku, prej ta bude v každým případě. mě se nelíbila, tak povídal, že teda on vybere jméno pro holčičku a já pro chlapečka. nakonec jsem ho ukecala na Elišku, tak jsme se shodli na Elišce. On to bude klučina, tak s tou variantou asi manža nepočítal, tak jsme uvízli na mrtvém bodě a už jaksi manža zapomněl, že slíbil, že jméno pro kluka vybírám já. Jen trousí, že mu Kuba neleze přes jazyk. Chjo. Ti chlapi....

kacenka25
16. zář 2008

Hanychovou taky nemusím, ty jo, tuhle byla v Ulici, teda viděla jsem jen 20 minut, páč jsem vařila, ale jak tam seděla v hospodě s tím kačeřím ksichtem, to je mazec. Ještě si to nechá schválně zvětšit, to svět neviděl.....

lehna
16. zář 2008

Míšo: přesně, slyším Agáta a vybaví se mi Hanychová, nebo Christie 😀 😀 😀 (či jak se to píš, však víš kho myslím 😉 )

jitie
16. zář 2008

tak kdybych to nechala na manžovi,tak máme Rozárii..mě se teda taky líbí,ale....Eliška je Eliška 😎
jinak kluka sem chtěla taky Kubu,ale to mi hned zavrhnul, že nechce,tak sme vybrala Adama nebo Filipa, manža by chtěla aby se jmenoval po něm, ale to sem mu rozmluvila, nechci mít doma dva Davidy, mě stačí jeden 😀

lehna
16. zář 2008

ona má udělanou hubu??

kacenka25
16. zář 2008

Filda je moc krásné jméno, ale Kubík se mi líbí víc

jo, Hanychová má svoje rty takový špulící a ještě si je nechala kolagenovou injekcí nějak nafouknout...... přesně jak ti malí kačeři z tý kreslený disneyovky z Ameriky.....

jitie
16. zář 2008

leni jo, má udělaný horní ret, vyprávěla v Esu,aj k to šíleně bolelo a jak jí teklo hodně krve, a Mareš se jí ptal co na to její máma a ona povídá: "řekla mi ,že sem Kráv..." 😀 😀

lehna
16. zář 2008

ježíš to je fakt kráva

Holky,já dneska začínám šestý měsíc. ty jo, to letíííí

martek
16. zář 2008

ja dneska zacinam osmy mesic snazeni 😔

jitie
16. zář 2008

leni to je hustý,už 6 😲

martek já začínám 14 měsíc snažení s 2 nezdařenými pokusy 😔

martek
16. zář 2008

jitie, ale aspon vis, ze jsi plodna, i manzel...ja vim leda prd 🙄

kacenka25
16. zář 2008

Jíťo teklo hodně krve? Z injekce ze rtu? To je divný.....
Leničko já nevím, jak se to počítá, z tohodle jsem zmatená....... Ale letí to.....
Trpaslíčci šup šup tenhle měsíc to musíte rozseknout. Chtělo by to druhou vlnu, myslela jsem, že ji začne Marta, jak otěhotněla, ale zatím je sama.

martek
16. zář 2008

achjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😔 😔 😔

jitie
16. zář 2008

kačí oni ti rozpíchají celý horní ret,takže teče hodně krve..

martek, to máš pravdu, to vim, ale zase nevim co mi je,že se to neudrží,takže sme na tom stejně..

jitie
16. zář 2008

druhá vlna???joo kde je jí začátek 😔

lehna
16. zář 2008

Kači, já to mám v albu.

trpaslíči, nové téma, budou nové těhule. to je přece vždycky,ne??

tercie
16. zář 2008

Holky fakt, někdo to už musí rozseknout... Bylo plodný jaro, tak podzim nesmí zůstat pozadu, ne? 😉

kacenka25
16. zář 2008

celý ret? aha, mylná představa, já myslela, že je to jako umrtvovací injekce. Píchnou jednou a ono se to rozleze do celého rtu.....

fakt jsem myslela, že Marta začne druhou vlnu.... březen a duben byly hodně plodný měsíce.....

martek
16. zář 2008

no nevim
uz tomu neverim 😔

jitie
16. zář 2008

terci, přece platí, že to jistí podzimní listí ne??????? 😀

jitie
16. zář 2008

vlastně padající listí 😀

lehna
16. zář 2008

Holky, určitě to někddo rozsekne 😉 . tp jinak není možnéé

jitie
16. zář 2008

holky před rokem sem otěhotněla kolem 28. září..takže by letos zase 😕

tercie
16. zář 2008

No vidíš Jit, tak na tenhle svůj slogan jsem skoro zapoomněla. Já si idiot pořád naivně myslela, že to vyjde dřív...

kacenka25
16. zář 2008

Jiti to jsme měli na maturitní šerpě - podzimní listí maturitu jistí 😀 😀 😀 😀

luckamb
autor
16. zář 2008

Holky mě se Agáta líbí - myslím vzhledově
Jinak Kuba jako jméno se mi líbí taky moc, ale manžel ho nechtěl, tak jsem dala jměno Kuba alespoň psovi. Adam je brácha a Filip je mé nej kámošky brácha 😀
Jo když je nové téma musí se to prolomit.
Marta není sama ještě to prolomila míša.ottovka

luckamb
autor
16. zář 2008

No holky já jeslti to dostanu tak to bude 12MS ☹ takže to prostě nemůžu dostat. Fuj. Nic. Založila jsem téma, tak to musím prolomit 😀
Dr. mi říkala že nejlíp se těhotní na podzim a v zimě.

lehna
16. zář 2008

Luci: určotě to i teďka někdo prolomí. 😉