Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
21. říj 2008

jo? tak to nani musíme myslet... 🙂

Mně je docela fajn, bolest je minimální, ale stres kvůli práci od včerejška mám. Volaly mi holky, že by už za mě měly náhradu, kdybych se nevrátila. Tak nevím, co dělat. Opravdu mi je fajn, když můžu něco udělat a když mě náhodou začne bolet břicho, du si lehnout. Nevím, jak to v práci zvládnu sedět zas celý den u pc. Taky uvidím, co mi řekne dr.na kontrole no.

A malej pořád průjmuje, je to děs. Od včerejška má zas jakýsi kapky od dr., tak snad to bude lepší.

petis
21. říj 2008

Maky,
to se pořádně poptej Dr., co by ti sám doporučil.
Práci raději moc nehroť, mimi je přednější 😉

Taky jsem na Kačku zvědavá !!! 🙂

Holky, musím se vám pochlubit, že jsme včera koupili postýlku, madračku a zamluvili kočárek 🙂

lehna
21. říj 2008

Ahoj všem🙂
Lucásku, držím palečky,ať se Beátka umourří a už bude jen a jen dobře 😉

Maky: nepokoušej se vůbec přemýšlet nad tím,že bys šla do práce. ono se ti zdá,že je ti fajn, ale v práci je to na prd. Pak si to bude vyčítat,kdyby se nedej bože něco stalo

maky82
21. říj 2008

ahoj peti, dr.řekne, že to jsou normální těhu bolesti a mažu do práce...ona se s nikým nepáře.

A jakej kočárek nakonec kupujute? Manže se díval v neděli na netu, co se líbí mně, nelíbí se mu a všechny jsou maximálně 80cm, což je pro nás asi málo.

tercie
21. říj 2008

Ahoj holčinky, úterý na zabití, od rána fičák, ale už se snad za vámi teď dostanu.

Potřebuju se zeptat, jestli jste to některá neměla taky... mě prsa bolí vždycky max týden před ms, ale teď už skoro pět dní bolí a jakože brutálně, ze strany, takže jakejkoliv pohyb rukou mě bolí a nevím čím to... MS (ne)čekám až tak 30-31. 10. Tak jsem z toho trochu jelen...

maky82
21. říj 2008

Terc, mě bolí úplně celý, ale taky to asi nejvíc pociťuju ze strany, hlavně v noci, když jdu na záchod. No třeba se zadařilo, co ty víš.Držím palce...

luckamb
autor
21. říj 2008

Terci, jednou se mi to stalo že mě od ovu až do MS bolela prasa jako čert, ale fakt jsem si nemohla ani lehnout. No ale odešla MS a odešla i bolest

petis
21. říj 2008

No ono 80 cm je na dnešní kočárky pomalu luxus, jsou i daleko menší.
Ten náš má 80x37, myslím ... A budeme mít Mikado Boston, mám ho v albu 😉

Terci, mě při těhu bolely hlavně bradavky, bolela mě podprsenka na nich, když se mi o ně otřela peřina, spát na břiše nepřicházelo v úvahu.

maky82
21. říj 2008

ahoj Leni, a dokonce mi řekla, že třeba budu měsíc doma a pak že půjdu třeba zas na chvilku do práce. Když na mě nic nenajde, tak proč by mě nechávala doma, že jo. No každopádně uvidím příští čtvrtek. Moja máti je strašně chytrá, prý co to je sezení v kanclu, jakto, že tam nemůžu vydržet. Nic jí ale nevysvětlím.

maky82
21. říj 2008

no já si Peti myslím, že je to tak akorát, mám 3favority a všechny mají 80cm. Pro malýho jsme měli roan a ve 4měsících jsme museli kupovat novej, s fusakem se tam nevešel. Koupili jsme Tako, ten měl asi 85 a byl fajn. Jenže mě už nelákají nafukovací kola, hodně nám praskaly. Tak nevím. Času dost.

tercie
21. říj 2008

Koukám, fakt každá to máme úplně jinak, tak holt nezbejvá než počkat na konec měsíce no... 😀 To budou zas nervy 😀

petis
21. říj 2008

Nám se líbil taky Roan, ale kvůli pohodlí jsme chtěli, aby byla otočná přední kola o 360st.
Tako jsme zamítli, protože je strašně nízko nad zemí a je i o dost těžší než ten náš vybraný.
No uvidíme, snad budeme spokojeni 😉

tercie
21. říj 2008

a s těma kočárkama to je taky sázka do loterie... já se shlídla v tom bambinu, prostornej a vysokej, v krámu jsem měla možnost si ho ozkoušet, když jsem se švagrovou vybírala kočár pro neteř a je fakt super. Navíc českej tak by neměl bejt problém se servisem... no ale uvidíme, třeba než na to dojde ještě změním názor, ale zatím, ať koukám na ty kočárky jak koukám, tak se mi jiný nelíbí 😀

luckamb
autor
21. říj 2008

Terci, jo musíš počkat do konce měsíce, ale ono už to uteče 😀

tercie
21. říj 2008

luci ale do tý doby přijdu vo nervy 😀 A vy se mnou páč vás budu furt otravovat, abyste to se mnou řešily 😀 Jako každej měsíc, že... 😀

maky82
21. říj 2008

uf, konečně jsem to našla Peti...je pěknej...i stejnou barvu berete? Já z těch menších koleček vepředu mám trochu strach...dají se zablokovat?

petis
21. říj 2008

Terci, ale my to budem řešit rády, neboj 😎

Maky, jj, bereme i stejnou barvičku. Na obrázku tak nevynikne, vybírali jsme si přímo ze vzorníku látek.
Přední kolečka se dají zaaretovat.

luckamb
autor
21. říj 2008

TErci neboj o nervy nikdo nepřijde, ani ty ani my. 😉

tercie
21. říj 2008

Peti a máš obrázek v albu?

Holky a dík tak já vás zas budu otravovat 😀 Protože bejt na to sama, to bych se asi zcvokla. Já to prostě potřebuju konzultovat 😀

maky82
21. říj 2008

no jo, teď jsem zase koukala po kárách a je toho tolik...a ty barvičky...zamilovala jsemse do krásnýho fialovýho-Implast bolder, čtyřkolka...já jsem taková, že se musím odlišovat, musím mít něco jinýho než mají ostatní, tady po dědině už jezdí myslím 2Patrony...

jo a je pravda, že my u golfáče máme ty přední kolečka natáčecí a fakt je to větší pohodlí...

maky82
21. říj 2008

Terci, nic si z toho nedělej, já tady taky pořád otravuju se svýma bolestma, ale když je to prostě tak...aspoň se má člověk komu svěřit...

petis
21. říj 2008

Jj, terci, mám.

Ten Implast si koupili známí. Je taky moc hezký, prostorná korba, jen ta přední natáčecí kola jsou jen o 180 stupňů a zasekávají se.
Máš pravdu, kočárků je strašně hóódně a pak si má člověk vybrat 😎

maky82
21. říj 2008

tak tos mě teda zklamala Peti...

tercie
21. říj 2008

maky no právě, když to říkám manžovi tak toho to vůbec nezajímá...

maky82
21. říj 2008

holky, já musím valit...jdu nachystat malýmu věci, půjde k babičce a já musím do Blanska zaplatit školku a volala mi z nehtů, že se jí uvilnilo místo...mějte se hezky a opatrujte se... 🙂

maky82
21. říj 2008

jo terci, to je jak u nás...ví, že mě prsa bolí a pořád mi na ně musí šahat...

tercie
21. říj 2008

Taky jdu taky dneska na nehtíky, konečně..... Maky tak papa a taky se opatruj, mamčo 😉

luckamb
autor
21. říj 2008

Ty jo holky, já zatím koukám na kočárky podle barev a vůbec ty názvy nějak neregistruju.

petis
21. říj 2008

Maky, páčko 🙂

No, já se přesouvám taky něco dělat ... pračka mi dopere ručníky a jelikož je venku pěkně a už mám mimi prášek, tak tam šupnu nějaké věcičky pro prďolku a u toho budu kuchtit.

Ale obědvat budu zase s vámi, tak se pak ozvu 😎

tercie
21. říj 2008

Tak já jdu taky něco pracovat, ať můžu brzo domů. Tak zatím a po O se taky ozvu 😉