Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
24. říj 2008

terci to se už asi nepřemaluje..
co sem slyšela,tak FF ne vždy určuje ovu dobře 😒
musíš holt koukat i na čípek a hleník, FF v tomhle stoprocentní neni

tercie
24. říj 2008

to je šmejd 😀 Takže stejně nezbejvá, než čekat co bude..... 😝

jitie
24. říj 2008

asi tak... 😒
prostě nám nezbyde než sexovat obden...a to v průběhu 15DC až tak 25DC...

tercie
24. říj 2008

obden manžu nepřemluvím 😀 On má teď tu kýlu, tak ho to při tom bolí, musí prej co nejdřív na operaci

lehna
24. říj 2008

ahoj Míšo,

kde jsou všechny holky,???

jitie
24. říj 2008

míšo, tak musíš být aktivní ty...on ať jen leží 😀

ahoj leni, já jsme tady 😉

lehna
24. říj 2008

Jíťo vidím vidím😀

tercie
24. říj 2008

Jiti však neboj, že jsem na to nepřišla taky, ale bolí ho to při všech polohách 😀

Holky já tu mám dneska strašnou zimu to se nedá mám úplně zmrzlý ruce a skoro i sopl u nosu, mám normálně krápník 😀

jitie
24. říj 2008

terci,to je teda blbý..tak ho hned vyšli na operaci, ať to má rychle za sebou... 😉 a můžete pokračovat ve snažení 😀

já si teď umyla hlavu a vůbec to nevypadá tak hezky, jako mi to učesala ta kadeřnice ☹

tercie
24. říj 2008

Jit to hned nejde, máme rozjednanou práci na baráku, tak půjde hned jak se to sfoukne, během 14ti dnů snad... tak pak až ho pořestane bolet jizva... 😉

Ty vlásky zkus vytvarovat gelem, ale jen špičky, aby to dělalo ten ježatej dojem a pak přelakovat, zezačátku to asi bude krušný než to učešeš 😉

kacenka25
24. říj 2008

ahojky holky je někdo na příjmu?

jsem přišla od dr.

kacenka25
24. říj 2008

nikdo tu není? ☹

lehna
24. říj 2008

kačenko já tu jsem🙂
tak jak jsi dopadla??????

jitie
24. říj 2008

jsem se nějak zapoměla v kuchyni 😀 dělala sem si papůůů

Terci, já si musim koupit kvalitní gel, mám tady nějakej obyč a vůbec to nedrží 🙄

kačí co kontrola???????povídej..

lehna
24. říj 2008

Kačko, super footečky a teda Kubík rostee,tý jo1770g 😵 😵 , to je nádhera 😵 😵 😵 😵

kacenka25
24. říj 2008

už jsem tu i s fotkama, konečně se podařilo Kubí prozkoumat, ale zdrhal jak mohl, indián jeden. Ta fotka je hustá co? Ufounek hadr, ono to prostě líp nešlo, když už ho naštelovali aby to šlo vytisknout, utekl..... Ale podařilo se odchytit obličej, aspoň trochu. Zatím je zdravý, v tuto chvíli a velký, váží 1770 g! To jsem myslela, že v tuhle tt váží miminka míň 😲

lehna
24. říj 2008

Fotečka je super🙂,krásný ksichtíček😀
Méně váží?? dyť za dva měsíce rodíš, to teďka bude růst jak jen bude moct🙂

kacenka25
24. říj 2008

Leni děkuju 😵 je to nějak víc než jsem čekala. Na to, že mám docela malé bříško, to zas jsem v čekárně byla nejhubenější 😀 Ale pan dr. se hned ptal, jeslti poctivě ležím a zas vyhrožoval tím zvednutým prstem 😠

lehna
24. říj 2008

bříško máš teda fakt malé, to já mám asi o něco větší🙂, připbaral jsem 8 kilo, ale kolik váží Saša to netuším. příští týden jdu na kontrolu,tak nevím jestli mi taky nebude dělat ultrazvuk a nedozvím se to🙂

jitie
24. říj 2008

kačí ahooooj 🙂
teda ty máš krásný břuch 😵
co jinak, pořád ležet????

lehna
24. říj 2008

tak kde jsíííííííííííííííí????
já musím za chvíli na chvíli zmizet

kacenka25
24. říj 2008

jsem tu, musela jsem to poslat rodičům....

kacenka25
24. říj 2008

Leni,
já stále těch 5, za tři týdny ležení a čtení v posteli jsem nepřibrala ničehož nic, asi budu muset pít víc piva 😀 aby pupík rostl 😀

I když jiti se líbí, tak to ho mám hezký a víc piva pít nebudu 😀 😀 😀 mám zas po dlouhé době dobrou náladu, ježiš holky fakt dobrou..... pan dr. povídal, že to už vydržím, dva tři týdny ležet, že je to fakt v tuhle dobu nutný, ale že pak už budu moct chodit po venku a bude to normální. to mi vychází do toho 36tt..... i tohle potěší, že už se to blíží ke konci a zas budu moct ven

jitie
24. říj 2008

kačí ty to vydržíš, neboj, ono to uteče jako voda a zachvilku už budete chodit venku s Kubíkem 😵
já jsem ráda,že máš dobrou náladu, když si to čtu,tak jí mám taky.. 🙂

kacenka25
24. říj 2008

Jit a víš že to letí i když ležím v posteli? teda jednotlivé dny ne, ty se vlečou, ale když si uvědomím, že už takhle ležím téměř měsíc..... tak to teda letí jak voda....

krásná je ta věta Bez zřetelných VVV. Tý si cením boží 😵 No a vzhledem k tomu, že docela dost váží, asi se mu špatně nedaří 😉

lehna
24. říj 2008

Kači,tak to je fatk super. Halvně že máš i náladičku skvělou🙂
taky mám hned lepší náladu,jak píše Jíťa 😀

kacenka25
24. říj 2008

jo, je mi dobře, teď fakt jo. šla jsem městem do drogerky, došly pasty a kartáčky, koupila kytku na zítra k padesátinám a je mi hezky. ale zasejc jsem dneska ještě neležela, holky, jdu na to, ať to zas nezakřiknu. Zítra musím vymyslet bojovej plán, jak já to s těma padesátinama udělám.... aspoň na chvíli bych se tam měla objevit...

lehna
24. říj 2008

Kačko,
tak se měj hezky a a´t se ti s Kubíkem moc daří, papapa

kacenka25
24. říj 2008

pa pa jdu hajat a číst si, otrava ☹

lehna
24. říj 2008

tak hajej,já jdu taky něco dělat, nějak ten čas tady letííííííííí