Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
31. říj 2008

měj se hezky Leni a taky se opatruj... 🙂

strouzek
31. říj 2008

ahoj leni

maky přesně jak říká lehna nehoň se hlavně a odpočívej 😉 jinak ale koukám že už průkajdu můj dr. jí dává až po 12 tt 🙄

petis
31. říj 2008

Ahoj holky,
zdravím vás při pátku.

maky82
31. říj 2008

ahoj Peti

no jo Marti, co dr., to názor a jinej postup...hlavně musí být všećhno v pořádku

petis
31. říj 2008

Já jsem dostala průkazku taky až ve 12tt 😉
Maky neboj, vše bude v pořádku !!!

maky82
31. říj 2008

nic jinýho mi Peti nezbyde si říkat, ale strach je hroznej...

lehna
31. říj 2008

tak jsem zas na chvíli tady než dofičím 🙂

Marti já dostala průkajdu už v 7tt, vlastně při druhé kontrole,jak viděla že bije srdíčko,tak jsme hned dostala průkazku

Ahoj Peti, tak už jsou fotečky???

strouzek
31. říj 2008

ahoj peti

no já jí nedostala a to na druhé kontrole bylo vše super i srdíčko a vše ale říkal mi že jí dává až na začátku 4. měs., no měl pravdu stejně to dopadlo tak jak to dopadlo tak ještě že průkajda nebyla. ale fakt co doktor to názor

lehna
31. říj 2008

Marti, je to tak.
a co ty? jak se máš? jsme dlouho nepokecaly 😉

petis
31. říj 2008

Leni, fotečky ještě nejsou, ještě musím vyžehlit přehoz na gauč a polštáře 😉
Teď mi tu přijel taťka, za chvíli přijde chlápek dělat schody, tak budu muset něco uvařit a u toho to vyžehlím 🙂

lehna
31. říj 2008

Peti, tak ju, jsem doma tak do 4,tak snad to stihnu omrknout,jinak až v pondělí ☹ 🙂

petis
31. říj 2008

Budu to chtít stihnout do oběda, když tak ti písnu, že už jsem to tam hodila 😎

lehna
31. říj 2008

tak, těším se.

tak se jdu oblíkat a jedu do to zahradnictví, zatím pááá

strouzek
31. říj 2008

ale jo dobrý je to lepší, občas si popláču občas mě přepadne depka ale je to lepší než před pár týdny. aspoň že ten cyklus naskočil normálně ale snažení neprobíhá čekám na tu operaci a pak se teda začne 😵

lehna
31. říj 2008

No ajá musím fočet,tak moc nepokecáme ☹ .
a kdy na tu operaci jdeš??? už víš?

strouzek
31. říj 2008

nene zatím nevím snad se termín dovím za 14 dnů na kontrole, včera jsem mluvila s kámoškou její známá právě tu operaci prodělala a je spokojená. prý jí taky roky rvali lékama a tak se rozhodla že pujde pod kudlu. v nemocnici byla 4 dny, ani jí to prý nebolelo jen takový spíš nepříjemní pocit v krku pár dnů ale pohoda. tak mě trošku uklidnila. upřímně nejvíc se bojím narkozy a probuzení, všichni mi říkají jak je to hrozný jak je člověku špatně a pak 2 dny spí ☹

tercie
31. říj 2008

Ahoj holky, vy jste se rozjely po ránu 😀

S tou průkajdou, můj dr jí taky dává až kolem 12tt ale jinej tady ve městě jéí vystavuje taky skoro hned, takže to záleží na každým.

Jinak pááátek, paráda, už aby bylo odpoledne, co? 😉

lehna
31. říj 2008

Jo,tak to bude fajn, hlavně že to pomůže víc jak léky.
narkozy se neboj, to přežiješ. mě špatně nebylo vůbec a hrozně jsme se tak ynecítila. fakt se toho neboj 😉

lehna
31. říj 2008

Ahoj Míšo,
odpoledne,no,.jedeme ke tchýni,tak nevím 😅 . ale jo, tam je vždycky fajn🙂. zas všichni budou chalstat a já budu čumět 😀

lehna
31. říj 2008

a slintat 😝

tercie
31. říj 2008

Marti narkozy se neboj, sice jí každej snáší jinak, ale je to spíš takovej stav jak po opici, za chvíli pak budeš fit, neboj 😉

lehna
31. říj 2008

mi bylo dobře, jen žízeň jsem měla.

tak já mizím,zatím páá,přihlásím se po poledni 😉

tercie
31. říj 2008

Leni tak skleničku pivka nebo šampáňa si dát můžeš, tím mimču neublížíš 😉

lehna
31. říj 2008

já vím, ale dám si jednu a mámc huť na druhou 😀 😀 😀

maky82
31. říj 2008

mám pověšenou druhou pračku a jsem zpět z obchodu...aji jsem jedla, měla jsem šílenej hlad...

tercie
31. říj 2008

No jo, to je pak těžký 😀 Tak co třeba vinnej střik, jen tak lehce? TO by ty dvě taky nemusely škodit 😀

tercie
31. říj 2008

taky si jdu dát něco k jídlu od rána jsem se ještě ani nenapila, natož jíst a už jsem hladová jak hééérečka 😉

maky82
31. říj 2008

terci a co ten testík? nezkoušela jsi? jak jsi na tom?

tercie
31. říj 2008

Maky já už jsem dneska 2DC včera mrcha přišla a už 2 dny předtím šly teploty dolů. Zas jsme se netrefili 😀

maky82
31. říj 2008

aha, to jsem nevěděla Terci, držím palečky na další měsíc 😎