Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
31. říj 2008

Díky 🙂 Už vím co mám u teplot sledovat, tak třeba mi to bude k něčemu dobrý, uvidíme... jsem už z toho tak na nervy, že to nechci nějak hrotit, chtěla bych se tím nějak míň zabejvat, ale znáš to, člověku to nedá, udělal by pro to maximum...
Ty jsi měřila celý cyklus, nebo jen ke konci?

maky82
31. říj 2008

Terci, měřila jsem asi 3cykly, celé...A u mě k tomu možná pomohlo jít do práce, přijít na jiný myšlenky, jinak nevím...

maky82
31. říj 2008

cyklus jsem mívala pravidelný, ovu jsem podle teplot taky snad poznala a snažívali jsme se většinou tak 2-3během plodných dnů...

kaca007
31. říj 2008

ahoj holky!
dneska je tady tak krááásně 🙂
tak včera jsme byli na tom Nestydovi a vřele doporučuju - nenáročný, uvolněný příběh ze života, typická Hřebejkovina
😉

maky82
31. říj 2008

ahoj Katy, co ty a mimčo? už se hýbe?

kaca007
31. říj 2008

no, něco se ve mě občas děje, to cítím 🙂. ale těžko říct, jestli to jsou střeva nebo mimi ... já si tak jako říkám, že to je mimi 😵

tercie
31. říj 2008

Tak to já bych potřebovala zůstat doma, odbourat věčnej stres z práce 😀

Kačko ahojky, to je jasný že to je už mimčo, taky je ho už pěknej kus 😉, na Nestydu se taky chystám, tak tím víc se na něj těším. A hezky napsáno, trefně - Hře - bejkovina 😀 😀 😀 😀

tercie
31. říj 2008

Taky tu svítí sluníčko, to je hned lepší nálada 🙂

strouzek
31. říj 2008

hoj hoj holky, chvíli tu nejsem a vy se tak rozkecáte. 😀

kači ty už si skoro v půlce těhu no teda to utíká hrozně rychle. já bych příští týden začínala 18 tt ☹ no tak teda musím si počkat na šimrání v bříšku ještě nějaký čas.

tercie
31. říj 2008

Strouži já bych za měsíc a něco rodila, na to nesmíme takhle ale myslet, to bysme se zbláznily 😉 Taky mě šimraj v bříšku max.zaražený prdy 😀 ale toho pravýho se taky dočkáme 😉

strouzek
31. říj 2008

tercie no je to na palicu nejhorší je fakt to počítání chci se toho zbavit ale v hlavě mi to počítá jak kalkulačka, zvlášť když se objeví někdo kdo se mnou těhotněl.

lehna
31. říj 2008

tak jsem zpátky od zahradníka a z obchodu. No uvažte, dovezli čerstvé zákusky a už se láduju větrníkem 😎 ,mňam🙂

maky82
31. říj 2008

taky mě honí mlsná na sladké, ale nic nemám

maky82
31. říj 2008

ale mám tam perník, tak bych ho mohla upíct...na tom bych si docela pošmákla

kaca007
31. říj 2008

ahojky strouží!!! ráda tě "vidím" a jsem moc ráda, že jakštakž zvládáš. četla jsem, že se chystáš na operaci. taky si myslím, že je to lepší řešení, než se třeba dva roky léčit práškama. takhle to bude rychle vyřešený. jen škoda, že na to nikdo nepřišel dřív ☹ , ale to už ted nemá cenu řešit, je potřeba jít dál 😉

jj, letí to děsně, vždycky si to uvědomím, když mě čeká nějaká kontrola... nebo když třeba tento pátek nesnesu džíny, ve kterých jsem ještě min. týden chodila , protože ted už mě tlačí knoflík 😉

tak já dneska oběd ošidím - mám tu jen rohlík s husí paštikou... když bude nejhůř, tak rajskou polívku z pytlíku 😒

tercie
31. říj 2008

Marti já na společnej termín přestala chodit hned jak se to stalo a akorát holky občas sleduju, jak se jim daří, a sestřenka, která čeká stejně jak já bydlí naštěstí daleko tak jí nevidím. Připomíná mi to akorát Borhyová v telce, ta je taknějak taky nastejno

Maky já když není nic, tak aspoň namažu chleba s máslem a medem, ten je doma vždycky 😀
Ale perníček to je jiná, taky bych si dala říct 🙂

lucasaerik
31. říj 2008

ahojky holky, tak jsme šťasně doma, ale musel ajsem slibovat hory doly, doktorka nás ale pustila sama říkala že čípek asi ani lepší nebude, že se ba naopak bude už jen a jen zkracovat, hlavně ale musíme dodržovat klid a ležet...tak se snažím seč to jde...malá měla v pondělí odhadem 1200g, jsme prý dost velcí...ale jen at je slečna naše zlobivá...tak se zatím mějte krásně...ozveme se...

petis
31. říj 2008

Ahoj holky,

tak jsem úspěšně dožehlila, dovařila gulášovku, schody máme zapravené a jdu papkat a dočíst vás.

Jinak, teď jsem dala na Střechu náš obývák v novém, kdo by se chtěl juknout 😉

tercie
31. říj 2008

Luci to je super že jste doma, jen opravdu nic nepřeháněj a poctivě lež, nech se obskakovat, však to těm svým chlapům vynahradíš hned jak to půjde 😉 držím palce !! 😉

martek
31. říj 2008

Luciku, ahoj kocko! super zpravy! rekni prosim te Beatce, at tam fakt jeste zustane, ze je tedka osklivej podzim (ze dneska sviti slunko a je tam karsne ji nerikej, treba to nepozna), ze musi pockat na leden, bude vsude spousta snehu, vyzdobene Brno, nadhera 😵 😵 😵

Petiku, krasa!!!! kdypak ukazes fotky nove loznice? 😵

petis
31. říj 2008

Lucas,
super, že jste doma. Pěkně odpočívej, lež, nech se pěkně obskakovat od svých chlapáků 🙂

Marti,
díky 🙂 Ještě to není úplně zabydlené, dodělali jsme to včera v 18 hodin.
Fotečky ložnice budou, až se tam bude dít něco nového. Zatím je aktuální to, co je v albu 😉

jitie
31. říj 2008

ahojjjjjjjjjjj 🙂

petis
31. říj 2008

Ahoj Jitu,
jak je, marode?

jitie
31. říj 2008

ahoj peti,
no už líp, akorát mě to pěkně štve..ležet už mě nebaví 🙄

jinak koukala sem na tvoje fotky, máš moc krásný obývák 😵

petis
31. říj 2008

Pěkně lež, ať to pořádně vyležíš a bacila vyženeš !!!
Já jsem proležela středu, byla jsem mimo, ve čtvrtek jsem byla plna síly a makala, dnes už raději dělám jen tak zvolna, kapku se mi leje z nosu 😖
Díky moc 🙂

jitie
31. říj 2008

já poctivě ležím, piju čaj a pojídám prášky..tak doufám, že už mi to KONEČNĚ pomůže!
peti, ty taky odpočívej, kolem mimča se pak naběháš 😉

petis
31. říj 2008

Ono se to dobře říká, ale jak mi otrnulo, tak jsem už nevydržela ležet.
Mamce jsem nechala "aspoň" umýt okno 😉

lehna
31. říj 2008

Peti, moc krásný obýváček. ta zelená barvička je skvělá🙂. ten konferák máme stejný😀

Lucásku, super,že jsi doma, tak se opatruj a poctivě lež, abys tam nemusela zase 😉

Jíťo, ty marode,ty taky hezky lež a odpočívej🙂

petis
31. říj 2008

Hoj Leni, díky 😉
Zlatá Ikea, viď 😎

lehna
31. říj 2008

no my do Ikey moc nechodíme, ale dostali jsme svatebním darem dvě poukázky,tak jsme toho využili na ten stůl protože jsme nemohli sehnat nikde jinde a ještě poličku do koupelny. Manža Ikeu nesnáší,a já nepotřebuju mít vše co mají ostatní🙂 ale ráda se tam chodím koukat😀