Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
2. pro 2008

naaaazdar kačí 😀
já měla k obídku zapečený špagety s kuřecím masem a bramborovou polívku

kacenka25
2. pro 2008

taky dobrý mňaaaam

hele docela mi děláte chutě holky, já teprve vařím...

jitie
2. pro 2008

co děláš dobrýho?????

kacenka25
2. pro 2008

bramborovou kaši, uzený a špenátik mňaaaaaaaaaaam

teda uvažuju, že zruším to maso a dám si jen špenát.....

petis
2. pro 2008

Strouží,
držím moc a moc palečky !!! Určitě to dopadne dobře a posune vás to blíže k miminku 😉
Opatruj se a písni někomu odsud SMS, ať nám tu dá vědět, jak se máš 🙂

Kači,
brambory se mi povedly, budou i na zítra 🙂

jitie
2. pro 2008

až na ten špenát mňňňňaaammm 😵
já bych teda zrušila špenát a snědla masíko s kaší 😎

petis
2. pro 2008

Špenát, mňamka !!!
Vidíš, teď jsi mě navnadila, ten už jsme taky dlouho neměli 😉

jitie
2. pro 2008

já ho teda nepapám 😝 a tak ho ani nevařim..

petis
2. pro 2008

Já jsem ho taky nejedla od školních let.
Ale pak jsem ho jednou připravila podle sebe, dala tam česnek, ochutila a najednou bum a začalo mi to chutnat a dokonce manžovi taky 😉

kacenka25
2. pro 2008

už jsem tu, dovařila jsem a snažím se psát jednou rukou 😀 trénink na mimi 😀 jak tu budu psát když budu v druhý ruce mít dítko 😀

špenátik je dobrej ale i já mám špatný vzpomínky ze školy.... vařím si ho dle sebe a to mi chutná

lehna
2. pro 2008

a já měla zapečený květák🙂

kacenka25
2. pro 2008

ale i to je výborná mňamka a jak zapečenej?

kaca007
2. pro 2008

tak jsem si myslela, že tu s váma ted chvilku pokecám, ale udělali jste mi takovej hlad, že si musím jít ohřát jídlo - mám dnes plněný zelný list (měli jsme to v sobotu k obědu, zbytek jsem si dala do mrazáku a ted jak když to najdu). normálně jím u pc, ale ted tu má kolegyně jednání, tak tu nechci vonět 🙂

lehna
2. pro 2008

nop jako francouzské brambory bez masa😀.
normálně brambory, kvwták, šunčička, pak jsem to zalila smetanou s vajíčkem a pak jedla🙂

Kači, jíš ty vůbec i něco jiného než uzené a bramborovu kaši?😀. ale dnesakjsem na to taky měla chuť,ale v obchodě nebylo uzené☹

misa.ottovka
2. pro 2008

Strouži, taky držím palečky na zítřejší nástup na operaci 😀

Kači, už nejsem na PN asi měsíc, jsem v práci, a nějak se mi ani nechce odcházet na mateřskou, jsou na mně tady všichni úplně super. 😉

Jitie, jména zatím vůbec nemáme, ale času ještě dost 😉

kacenka25
2. pro 2008

já taky jedla v práci u počítače, páč jsem byla na internetu 😝 aby se líp trávilo. nebo u novin

Leni, přiznám barvu, že brambory v těhu vedou na plné čáře. a s tím uzeným je to náhoda, že to vždycky řeknu když ho jím 😀 ale já tak nějak nemůžu pozřít maso ani nic kořeněného, takže se těžko vaří. jo taky mi vadí zelenina. snažím se jíst jen jednoduchý nekořeněný věci. stejnak je to občas prd platný a letím na záchod. on takovej plátek šunky nebo toho uzenýho je lehký oběd, v neděli jsem vařila guláš a to mi teda nesedlo vůbec ☹

lehna
2. pro 2008

Kači, tak jsem netušila,že máš pořád takové problémy s jídlem. Já naštěstí od začátku těhu nevím co jsou nevolnosti a jídla jím pořád ty samé.

kacenka25
2. pro 2008

já jím jídla taky pořád ty samé 😀 😀 😀 😀 a když náhodou zkusím jestli to není lepší, tak je mi odměnou pobyt v posteli s bolavým břichem a na wc... se mi nějak pobláznilo trávení nebo co. ale hlavní je, že trávení čokolády zůstalo zcela neovlivněno 😢 😝

lehna
2. pro 2008

Takl hlavně,že čokoládka chutná,tu já jím taky ve větším nnožství🙂. teda pokud si ji koupím. kdybych ji měla furt doma,tak se za chvíli neunesu😀

kacenka25
2. pro 2008

my máme doma stále zásobu 😀 dokonce i bonboniér, teď se to sešlo kvůli svátku, tak je z čeho vybírat 😀 to je právě blbý, tydle syslovský zásoby 😠 ony svádí zobat a zobat a hřešit

zastávám názor jíst co si tělo řekne. Někde jsem četla, že mají těhotné chutě třeba na uhlí nebo omítku 😲 To musí být hustý jako teda!

lehna
2. pro 2008

to je fakt, že když jsou odma zásoby tak to pak člověka pořád láká. tak proto já ty zásoby moc nemám, pro jistotu😀

co?? uhlí a omítku,jo? tak to jsem ještě neslyšela, to musí být teda drsné. ještě,že já ty chutě nějak neprožívám, myslím,že žádné nějak extra ani nemám

kacenka25
2. pro 2008

já taky nemám chutě, jen mi od začátku těhu zůstalo ovoce a suchý rohlíky. to je moje nejoblíbenější jídlo. když už se přinutím, tak pak ty brambory s něčím. mě spíš chuť opustila úplně. teď mě chytla čokoláda, tak proč si jí nedat že.

fakt jsem to četla, jen nevím kde. taky gumu na gumování tužky holky prej okusujou.... to musí být příšerný stavy. Moje mamka vyprávěla, jak jedla kyselé okurky se šlehačkou a melouna s hořčicí. A jaká krásná holčička se jí narodila 😀 😝

lehna
2. pro 2008

já se v jídle ani neomezila.nejoblíbenější jídlo ani nemám😀

ježíš,to fakt musí být husté. a tvoje mamka teda taky pěkné chutě. moje mamka u mě jedla furt rajčata a já se pak na rajče nemohla ani podívat 😀

kacenka25
2. pro 2008

no jo, to je fakt, myslíš, že se to pak přenese na miminko? jako že tobě nechutnala rajčata ačkoliv je mamka jedla, když tě měla v bříšku?

vyzvedla jsem si v knihovně náchodský zpravodaj a na titulní stránce jsou 4 zimní fotky, 2 se západem slunce a dvě normoš. teda to je taková krása s tím sněhem! normálně romantika jako stehno... kéž by ty vánoce vyšly se sněhem, ale co čtu info na netu, tak všude hlásí bláto 😢 a je po romantice.

lehna
2. pro 2008

np já ti nevím, možné to asi je. ale jak už jsem pak byla starší tak jsem je jedla. u bráchy taky něco furt jedla po kilech a brácha taky to pak nejedl, ale to už nevím co to bylo.

Jo tak yjsem četla,že vánoce budou opět bez sněhu. aspoŇ na ten ŠD by mohlo trošku sněžit,že? to já miluju. a vypadá to i jinak ty vánoce,když je bílo,než když to vypadá jak na jaře

kacenka25
2. pro 2008

taky se přimlouvám, aby na vánoce napadl sníh. 23.12. bychom se mohli probudit a venku bílo. Ten večer před ŠD je to úžasný, páč se člověk těší a ta atmosféra.... svíčky a cukroví a nadšení a těšení a ještě kdyby venku sněžilo. No a na ŠD už by to bylo zaváté celé město, šli bychom se projít no to by byla pohádka. Já teda tu romantiku vánoc zbožňuju, jsem slavící typ, já bych oslavovala i den brouka, jen aby to byl důvod k výzdobě bytu a slavnostní tabuli a náladě. Ale vánoce vedou, ty miluju nejvíc.

misa.ottovka
2. pro 2008

Holky, tak to já zatím vůbec nevím co jsou to ty těhu chutě, jen pořád bych jedla česnekovou pomazánku (domácí samo). No asi si tělo fakt řekne, páč mám vyšší tlak.

Jinak, už druhý den mám příšerný bolesti hlavy, normálně bych si vzala Algifen, ale co ted. To se nedá, mám z toho úplně mžitky před očima, ještě že jdu zítra do poradny a k Dr., snad mi něco poradí.

kacenka25
2. pro 2008

Míšo na bolení hlavy ti neporadí nic, tuším že se může jen paralen, ale ten teda fakt nezabírá 😅

česnekovou pomazánku? tak to bych už z toho záchoda ani nemusela vyjít. Je pravda, že na ni mám občas chuť, protože jsem ji milovala před těhu, ale jak ucítím loupaný česnek, už letím.

lehna
2. pro 2008

tak to jsme na tom stejně, miluju jak to všude krásně voní. na procházku 24. už teda nechodím, vždycky vařím s mam¨kou večeři a balím dárečky. ale jak jsme byli malí,tak nás taťka vzal vždycky na procházku do lesa, tam jsme si nasbírali větvičky a jak jsme přišli odmů,tak už byly dárečky pod stromečkem, stromeček jsme strojili vždycky jak jsme se vyspali. pak z těch větviček co jsme donesli jsme si udělali svícinky na stůl. no nádhera, hned bych se vrátila do dětských let 😵 . už se těším až tak bude manža chodit se Sašou. no teda on asi do lesa ne, ale nějak ji určotě brát bude a já budu dávat dárečky pod stromeček 😵 . to je nádhera,co?

lehna
2. pro 2008

Miso, vezmi si paralen, ten můžeš. pokud ti teda pomáhá. někomu třeba nezabírá.
teda chutě na česnekovou pomazánku? tak to moc ani nemám, já vlastně česnek ani nemusím.