Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
10. pro 2008

Petis i mě nějako není dobře, taková zvláštní únava a taky mě tlačí bříško..... divnej stav, jako na nachlazení. Ale to jsem neměla kde chytit páč se strojím 😀 jen tu košilku nenosím 😀 😀 😀 páč se do žádný nevejdu 😀

strouzek
10. pro 2008

tož já teda vánoční náladu dneska nemám, bolí mě jizva jako prase a zuby 🙄

lehna
10. pro 2008

ahoj holky,

tak konečně se Elis dočkala. obr gratulace, tak je to holčiččkááá, super🙂.
Peti,že ji zdravím jak ji budeš psát.

Jinak u nás okna hotové, jen ještě se musí dodělat parapety, ty o víékendu totiž nedovezli,někdo jim je vzal ze skladu,tak je dobezli až včera, dneska se zahážou maltou a já můžu konečně pořádně dělat pořádek🙂

petis
10. pro 2008

Já jsem taky unavená jako by byl večer a ne ráno, kdy jsem vylezla z postele.
A levou nohu mám jako kopýtko, skoro nejdou vidět prstíky, jak je napuchlá. Pravá taky, ale o hodně míň, ach jo, bojím se na zítřejší kontrolu, abych neměla i vysoký tlak nebo něco, četla jsem, že velké otoky nejsou dobré ...

Leni,
super, že máte okna !!!
S těmi parapety je to mazec, už jste to mohli mít za sebou.
A nepořádek se dal zvládnout?

lehna
10. pro 2008

Peti,
nepořádek skoro žádný nebyl, takže to bylo v pohodě. Luki to všechno pak oduklízel to nejhorší, já si umyla pomaličku okna, odpoledne přijde kamarád n aty parapety a můžu utírat prach. u našich je to trochu horší, mají víc oken a ještě i malují. takže tam je kongo větší, ale taky celekm v pohodě. jsme rádi,že to máme a že jsme to stihli jetšě letos

lucasaerik
10. pro 2008

pet, otoky josu v těhu normální i ty velké, ale nesmí ti spoupat tlak a nebo mít bílkovinu v moči, to je pak hodně nebezpečné....
neboj holka už to máš taky za pár..za chvíli budeš mít Káju u sebe a budete si užívat jedna druhou a na otoky a neduhy těhu brzy zapomeneš (věř mi), ale ani nevíš jak se taky těším až to budu mít za sebou, už jsem pořádně nespala jak dlouho, poslíčci zlobí, ale nic (i když ještě klidně vydržím...minimálně 2-3 týdny ať je ještě bebuna v pupíku) ovšem jsem už strašně zmordovaná...a unavená, tělo bolí, záda katastrofálně, hrozně se zavodňuji a ten tlak do toho, prostě parádíčka no 😅

kaca007
10. pro 2008

ahoj sněhurky, tak koukám, že máme prvního trpaslíka 😵 😵 😵 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, velká gratulace eliiis 😵 😵 😵

strouzek
10. pro 2008

holky víte co je divný?? před operací bych první mimi ořvala a teď??? no níííííííííc to se mnou nedělá mám radost za elis ale depky po potratu jsou v čudu

lucasaerik
10. pro 2008

strouži, to je přeci dobře že depky josu fuč..teď se musíš dát do kupy a miminku už nic nebrání...a důležité je že i tvá hlavinka je "čistá" to je moooc důležité.. 😵

puckalucka
10. pro 2008

Ahoj holky,
Eliis mooc gratuluju a těším se na fotečky Nikolky 😵 .
Když jsem si přečetla, že je první trpaslíček na světě, tak než se mi načetla předchozí stránka, tak jsem si myslela, že už má Káťa Kubulku 🙂 .

petis
10. pro 2008

Lucásku,
dík za uklidnění.
včera, když jsme byli u našich, tak tam byly i sestřenky a ty mi osvědčeně radily, jak se teď mám vyspat, že pak s mimčem už to nepůjde. Jenže jak to mám udělat, když spát nejde, že?
Taky říkaly, ať si ještě užívám s bříškem atd atd. Ale ony rodily před šesti a před dvěmi roky, tak už asi zapomněly na to, jaký ten konec je, nebo nevím ...
No uvidím, jak dopadnu zítra na KO, asi ani poslíčky nemám, nebo teda nepoznám, že to jsou poslíčci 😉 Podbřišek pobolívá, to ano, ale nějaká velká hrůza to není.
A kdy jdeš na KO ty?
Jj, ještě ať Beátka pěkně je v bříšku, min. do 36tt, viď?

strouzek
10. pro 2008

jj divný bolí mě celý člověk ale srdíčko už ne, jakoby operací se zavřela brána za tím špatným, tak teď se těším na vánoce trošku a na snaženíčko a na jaro, a na léto prostě depku jsou fuč 😀

petis
10. pro 2008

Strouži,
to je dobře, že je depka pryč !!!
Operace ti otevřela cestu k miminku, tak od teď už jen veselou náladu 🙂

lehna
10. pro 2008

MArti, super,že jsi v pořádku a hlavně depky,že ti daly taky sbohem. teďka už se můžete zase snažit a radovat se. jen se vykašli na všelijaké vitamíny, ovu testy atd 😉 . brzy se zadaří.

tak já nemám ani poslíčky, poslední dobou i celkem dobře spím,takže Sašenka do ledna určo vydrží🙂

strouzek
10. pro 2008

no vitamínky tak ty musím ale jen vápník, céčko a listovku.kontryhel budu pít a ovu testy ale jinak na to prdím.

lehna
10. pro 2008

však uvidíš jak to půjde. držím palečky aby se zadařilo co nejdříve. můžete se snažit už teďka?

misa.ottovka
10. pro 2008

Ahoj holky🙂)))))
Elis také moc gratuluji k holčičce 😀 😀
Strouži, na tebe jsem ráno cestou do práce myslela, jak jsi na tom po operaci, a jsem ráda že čtu pozitivní zprávy 🙂

Jinak holky těhulky, minulý týden jsem prvně byla na vyšetření kdy Dr. měřila cervix score a dost mi překvapilo, jak to vyšetření bolí a jaký nástroj se k tomu používá!!!!!! Jak často vám CS měří??????????

petis
10. pro 2008

Ahoj Míši,
mi CS neměří ...
Jen mi pohmatem zkontroluje čípek. Asi mám divného Dr...

strouzek
10. pro 2008

díky holky že na mě myslíte, dneska jdu k obvodní s papírama ta mě asi seřve, já u ní byla naposled v létě jako těhule a od tý doby potrat a operace a ona nic nevím. mám jen pro ní hromadu papírů od všech dr. co jsem za těch pár měsíců navštívila, měla jsem to tam už dávno dát, no ale nebyl čas no. 😅

misa.ottovka
10. pro 2008

Strouži, ona tě pochopí neboj 😉

Petis, bud ráda, mně to vyšetření dost bolelo, tak mi ´Dr. řekla že mi už bude dělat jen nejnutnější vyšetření, bo jsem se jí tam rozbrečela. ☹

lehna
10. pro 2008

Mi taky nic neměří. jen zkontroluje čípek.

lucasaerik
10. pro 2008

pet: noo já kdbych těď nebyla těhu už si ani nevzpomenu jaké to na konci těhu bylo, to mi věř, strašně rychle se na to zapomíná...takže ať se setřenky uklidní 😀 ...plně tě chápu, já taky nespala už ani napamatuji..mám takové otoky ruk že strácím cit a na nohy si ani nestoupnu, jenomže u mě tlak žádná hitpoška..i kdžy po lécích se to drží alespoň na hraničním....tak snad vánoce budeme doma, každý se diví že ještě nejsem ve špitálu, ale já se doma držím zuby nehty 😵 ...na kontrole jsem byla v pondělí, zítra si jdu ukončit neschpenku a vystavit MD..mám čas do 17. to je poslední termín, ale jenom přeci se stále té kontroly trochu bojím a vycházky tedy moc nedodržuji, to se přiznám, to ani nejde...
Miso: mě doktorka měří CS ultrazvukem zevnitř, tak nevím čím to ti to měří tvůj doktor...

strouzek
10. pro 2008

holky tož já valím k té dr. musím se trošku dát dokupy hlavně se máznu makeupem trošku jsem bílá jak stěna a kruhy pod očima no děs

lehna
10. pro 2008

marti tak páá, a dr. to pochopí, řvát určo nebude 😉

Lacas: já jsem namateřské od pondělí🙂

lehna
10. pro 2008

Lucas 😉

lucasaerik
10. pro 2008

já jsem si říkala že počkám až na toho 17. ať dostávám penízky z práce co nejdéle (nástupovat jsem mohla od 3. do 17.) ale těch pár dní už mě nijak nezabije..navíc jsem chtěli příští týden dořešit dárky na Vánoce, takže asi doma moc nebudu tak tak nějak no 😅

misa.ottovka
10. pro 2008

Lucas, měří mi to takovým podivným nástrojem co vypadá jako železný pravítko na konci do pravýho úhlu, no děs běs. Jinak máte moc hezkou postýlku, plánujeme taky takovou, je z Ikey že?????

lehna
10. pro 2008

Luc: no já jsem mohla jít buď 24.11. nebo 8.12.,tak jsme šla taky teďka, ať mám nemocenskou aspoň celý měsíc.

Míši: tak to slyším poprvé, to mi teda nikdy doktorka nedělala

lucasaerik
10. pro 2008

miso: 😕 ty jo tak to slyším poprvé..a má tvůj Mudr UTZ v ordinaci? mě ani u jednoho nikdy ničím takovým neměřily, jen mi Cs měřily vždy zevnitř UTZ. To musí být masakr 😒 .... to je nějaké starší měření nebo nevím, vážně jsem to nidky nezažila...a to jsem byla se šimonem hodně riziková cca od 24tt a CS mi měřily každý týden, teď taky každou kontrolu, to je mazec...Kačce ale taky docela často měří CS tak jestli ona to nezažila....
jj postýlka je z Ikei...jsem se do ní zamilovala na první pohled 😵 ..ale dlouho jsem čekla než jsem jí koupily, pak už jsem doma sužovala že kdyby se náhodu malá narodila a tak.....no a táta ji jel koupit 😵 ...máme jí doma cca týden, jen k fotečce jsem se ještě nějak nedostala až teď.... už jen chybí povléci..ale na povlečení se nějak nemůžeme s manžem dohoudnout 😅 , každému se líbí něco jiného... 😀

misa.ottovka
10. pro 2008

No já nevím jestli jsem snad šaptně viděla či co, ale když jsem viděla co na mně bere, vyváděla jsem jak blázen ☹ Moje příbuzná co tam byla taky říkala, že jí to taky bolelo. A přitom moje Dr. vnitřní UTZ má, tak to nechápu. Prý jestli budu takhle dál pokračovat, tak si mně nedovede představit jak budu rodit, a poslala mně na psychoterapie za psycholožkou ☹ Styděla jsem se jako nikdy.

Jinak, postýlka je super, myslím i cenově. Výhledově ji chci taky pořídit. A povlečení? Já už jednu sadu mám, neutrální do béžova, a i když se mi potvrdila holčička, nejsem zastáncem povlečení a všechno v růžové. Tak uvidíte, výběr je veliký.