Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
11. pro 2008

Tak teda nemám já pech? Když mám volnějc a mohla bych povídat, tak tu zas nejste vy 😀

petis
11. pro 2008

Ahojky,

Tak já jsem dnes absolvovala další monitor a kontrolu.
Takže jsme v pořádku, na porod to ještě nevypadá, ale rodit prý můžeme kdykoli, dobré, co? A pak si mám vybrat 😉 Ale ne, pan dr. říkal, že teď už je to individuální a žena, co má teď čípak 3 cm, může klidně porodit dříve než ta, co už čípek nemá.
Takže za týden v pátek nás čeká další kontrola, pokud už tu nebude mimi s námi 😉

Taky jsem ještě dnes byla i u zubaře, to byly nervy. Volala jsem mu, že mi vypadla plomba a mám tam černou díru, manža mě tam zavezl, pan zubař nejdřv říkal, že mi to jen vyčiští a nechá otevřené, ale že to budu mít citlivé, že tam mám díru jak šlak.
Nechtěl mi moc píchnout injekci, že se jí můžou rozjet stahy, tak jsem mu říkala, že to by ani nevadilo, že už budu zítra 39+0, takže jsme plně donošení 😉 Nakonec mi jí píchnul, vrtal se mi v té díře jehlama, tahal mi nerv, no bez injekce bych to nezvládla, i tak jsem to cítila.
Jen se bojím a doufám, že to nebude bolet, až to bude přicházet k sobě, ale snad ne.

Takže tohle jsou mé dnešní zážitky od doktůrků.

kaca007
11. pro 2008

ahojky... teda petis to sis užila u zubaka...
no co, uvidíš, co udělá injekce, třeba díky zubákovi zítra porodíš a na vánoce už budete v klídečku doma 🙂

tercie
11. pro 2008

Jejda Peti tak tos měla divoký taky, ten zub ti nezávidím, ale je dobře že ti to udělal, nechat to, to bys asi ještě zkusila. Teď až to přijde k sobě by to mělo být v pohodě, když vytyhal nervy tak je zub už bez citu. No a my už jen budem potichu číhat, kdy už s námi bude koníkovat taky Karolínka 😉

Jo holky Sněhurky, pěknej článek, tak studujte 😉:
http://www.super.cz/clanek/28294-co-proziva-vas...

tercie
11. pro 2008

Jdu domů, holky mějte se, papa 🙂

lucasaerik
11. pro 2008

ahojky holky, taaaak, já jsem dnes ukončila neschopenku a od zítřka nastupuji ofis na MD...ale teď k těm mím ručkám, nu doktorka prvně jela tu svou že je to normální, ale jak jsem se zmínila o tom úraze (nicméně má to v kartě) tak hned otočila že to je jiná a musím ihned k neurologovi, dost jí to vyplašilo, jelikož si na to stěžuji už nějaký ten týden a v těhu dostává páteř pěkně na prdel...doktorka mi pak řekla že vlastně počká jak doktor rozhodne..zda moje tělo jetě vydrží jelikož to prý není sranda, pokud by doktor naznal že už dost musely by mi porod vyvolat takže klidně prý můžeme kolem vánoc rodit, respektive budeme už 36tt takže by malá nebyla počítána jako nedonošenec, ale nebudeme předbíhat, zítra budu volat na neurologii takže uvidíme na kdy mě objedná, ale mám apelovat na to že jsem akutní a o co se jedná. Holky docela mě to vyjukalo, ale zas si říkám v tom 36-37tt rodí holky normálně, i když je fakt že už bych to možná i brala ty ruky jsou fakt hnus hnusácký...tak se zatím opatrujte a zítra páčko 😉

kacenka25
11. pro 2008

ahojky holky

chcete další krásnou zprávu? Je o jedné holčině ze společného tématu Holky z března, přidala se k nám.

Tak máme holčičku Andrejku, narodila se 9. 12. v 20,08 hod. Váha 3760 g, míra 50 cm. Od prvních kontrakcí 22 hodin. Docela síla. Máme jen slabou žloutenku, asi půjdeme domů zítra. Víc písnu až budu doma na PC. Zdraví Aurelia.

Tak jsem vám přepsala celou její smsku. 😵 😵 Krásný co? Přišla mi před necelou půlhodinkou.

Škoda, že nevím, jak se dává barevné písmo, bych vám to poslala červeně. Tak ahojky zítra, snad tu budete.

martek
11. pro 2008

kacenko, ahoj! tak co kubik 😵

kacenka25
11. pro 2008

ten se má dobře, zalíbilo se mu u mě a ven to nevypadá 😝

jitie
11. pro 2008

holky, tak Borhyová má kluka..termín taky na Vánoce jako vy..tak šup šup, ať máme dalšího sněhuláčka 😵 😀

petis
11. pro 2008

Jé, tak Borha už je maminkou?
Tééééééééééda ...

Já jsem se dneska dozvěděla, že kamarádka, co má termín 10.1., tak jí kvůi vyššímu tlaku zavřeli do nemocnice a po víkendu jí budou vyvolávat porod.
Tak asi zůstaneme poslední s Ježíškem v bříšku.

Jinak zub nebolí, musím zaklepat, ale tak divně to tam cítím, jako by tam bylo něco navíc.
Terci, no nevím, zatím to nevypadá, že by měla ta injekce něco vyvolat a to jsem si dala i červené vínko 😉

jitie
12. pro 2008

dobré ráno..
ty jo peti už 40tt, to je krása 😵
taky u vás tak sněží????u nás je nádherně bílo a v Praze prší 🙄
dneska se asi moc neukážu, je pátek a zase hromada práce..

jitie
12. pro 2008
kacenka25
12. pro 2008

ahojky dobré ránko

už je maminka? Panejo, to se jdu juknout na net, kde se to píše... Četla jsem sice víc variant, ale čekala miminko prý termínově jako já. Jednou jsem četla 23.12. a jednou 26.12. Takže jako my s Kubím.

U nás nesněží ba ani neprší, takový divný hnusný vlezlo bleeeee. Jináč včera s tou vodou, no to byl mazec.

Jíťo, to album panejo, to je rychlovka, to ten čas snad uletěl jumbo-jetem ne? 😲 Dvě mimi už máme, teď je na řadě třetí holčička Kájinka a pak by tu holčičí řadu mohl protrhnout klučina co? 😉 A pak zase šňůra holčiček, už nám vlastně zbývají jen ty potvrzené holčičky. U Elíka jsme nevěděli co to bude a ona taky holčička.

Jooo, kdybych náhodou poslala smsku, že se narodila Eliška, tak to nejsem opilá 😀 ale jen se řadím do řady březňátkových holčiček 😉 Přeci jen se splést můžou, jsou to jen lidi ne stroje 😉

tercie
12. pro 2008

Krásné páteční dopoledne přeju jen tak mezi prací 🙂

lucasaerik
12. pro 2008

ahojky holky, tak mi držte palec, jdu dnes v deset na tu neurologii, tak ať to dobře dopadne, mám to tady přes ulic, tak se jdu nachystat a povalím..tak pá Luca a Bebuša..stále 2v1 😀

tercie
12. pro 2008

Luci držím moc ať jste v pohodě !!!!!!! DEJ pak vědět ať nejsem jak kšandy do večera 😀

lehna
12. pro 2008

ahoj holky,
já vůbec nestíhám.
uklízím a odpočívám,radši v leže než v sedě,tak se omlouvám,že tu s váma moc nejsem. příští týden bude líp 😉

eximka
12. pro 2008

ahoj holky, před chvílí jsem vstávala, ted snídám a brouzdám po netu, moc gratuluji nové březnové mamimce.At jsou holky zdravé a maminku moc zdravíme 😉
Jo a už taky chceme rodit 😀 žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

petis
12. pro 2008

Ahoj holky,
mám dnes manžu doma, tak nemám na koníka čas 😉
Mám v troubě sekanou, ještě naškrábat brambůrky ... no hospodyňka hospodaří.

Holky, já vám včera chytla depku, že už Borhyová porodila, taky že porodila jedna holčina, co měla termín stejně jako já ... . Jo a ještě jako bonus manžova teta má termín 19.1. a byla všera na kontrole a Dr. jí řekl, že asi do Vánoc porodí. Prostě mě to tak nějak vzalo a manža musel utěšovatA přitom o nic nejde, jsem dupa 🙂
Kájince se u mě líbí 😵 😵 😵 Dnes jsem 39+0 tt 🙂

Jinak zub cítím 😖 Když zkousnu, tak je to citlivé, snad to brzy přejde !!!

Tak pa pa, jdu něco dělat 😉

eximka
12. pro 2008

petis to je normální ta depka z toho si vůbec nic neděje, přejeme ti aby byla Kájinka brzo u maminky v náručí 😉

lucasaerik
12. pro 2008

tak holky jsem z5, nooo dle neurologa to nevypadá na příčinu tohoto směru, ale pro jistotu mi udělají ještě nějaká vyšetření a odběry, ale že si myslí že to vypadá na potíže spojené s graviditou, tak ti jsem vám na jednu stranu ráda že to není nic vážného,ale na druhou stranu už abych se mohla pořádně vyspat a nebo se nebát zvednout hrnek s horkým čajem nebo tak... 😒 ...prostě už ať je leden a můžeme rodit...sakryš...jak řekl doktor ty poslední týdny hold přežít, jiný recept nemá 😒 , se mu to řekne..on spí...já ne 😖

eximka
12. pro 2008

lucasku tak hlavně že to není nic vážného, ale věřím že toho musí hrozně otravovat a omezovat ale musíš si říkat už jen měsíc a budu mít po problémech a miminko u sebe to je asi jediná útěcha

kacenka25
12. pro 2008

nazdar od řízku a Gavisconu 😀

co to čtu za depky? Peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeťko dej pokoj! Však máš ještě čas, nepřenášíš, tak nedepkuj zlatíčko! Přeci nemáš důvod ne? Vánoce za dveřmi, zdravá jsi ty i Kájinka, tak o co jde? Neboj se beruško, dočkáš se taky, co ty víš, večer se ohneš pro talíř, rupne ti vak s plodovou vodou a do půlnoci jsi maminka 😉 Takhle to nemůžeš brát zlatíčko moje. 😉 Mě devět týdnů strašili a nesměla jsem si ani kýchnout no a už dva týdny běhám a nešetřím se a stále nic a to jsem si myslela, že to bude natošup. Taky čekám a čekám... Jenže už od 27tt 😀

jitie
12. pro 2008

holky,přeji vám krásný víkend..jdu se chystat domů
kačí máš krásný fotky, moc ti to tam sluší 😵 já už chcui být taky maminka 😖 😢 😎
tak paaaaaaaaaaaaaaaa

kacenka25
12. pro 2008

paaaaa Jíťulko, krásný víkend

jsem tu osaměla

petis
12. pro 2008

Jé, tak jsme se tady minuly ....
Krásná postýlka, Kači !!! Sluší ti to tam 🙂
Mě dneska taky manža zvěčnil, teda zvěčnil domeček naší prďolky, tak je taky v albu 😝

Pa pa, holčinky a krásný víkend !!!

eximka
12. pro 2008

ahoooooooooooooj

petis
12. pro 2008

Ahoj Teri 🙂

eximka
12. pro 2008

čauky petis
koukala jsem do alba na postýlku nemáte náhodou od Gluck 😀