Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
7. led 2009

To už jo 😀 😀 . To néééé mě rozesmálo.

puckalucka
7. led 2009

Já se loučím.
Pozdravuj Lukyho a pohlaď Sašku a že na ní 9.1. čekám 😉

lehna
7. led 2009

Luci, měj se hezky, pozdravuj Ládika a 9.1. a zítra se po příchodu od dr. přihlásíme, papa 😉

petis
7. led 2009

Ahoj holčinky 🙂 🙂 🙂 Jak se máte?

My máme za sebou první poradnu. Malá se paní doktorce líbila a podržte se, měří už 57 cm!!! a váží 4,20 kg. Takže přibrala 600 gramů za 14 dní, při propuštění z porodky měla 3,6 kg.
Jsme velké a dlouhé holky, celý tatínek 🙂 🙂 🙂
Jeví se jako zdravoučké miminko, tak jsme s taťkou moc rádi.
S těmi prdíky musíme vydržet, dávat odbrkávat, zkoušet cvičit, masírovat a používat pravidelně kapičky. Ptala jsem se jí na ty Babycalm, že se můžou používat až od měsíce, že to tam píšou a ona říkala, že jí to klidně můžu zkusit dát už teď, že je to přírodní, ale nemám to kombinovat s tím Sabem. Takže buď jedno nebo druhé. Třeba 3 dny zkoušet jen jedno a sledovat změny.
Tak zvažuju, jestli ještě zkusit ten Sab tak ze 2 dny a pokud to bude stejné, tak vyzkoušet ty druhé, no uvidíme.
Jinak na rektální trubičku neměla žádné námitky, návyk na ni nezvyká, že když vidíme, že hodně pláče, tlačí a nemůže a nic nepomáhá, máme jí ji klidně dát, uleví se jí a taky tím tlačením a "španováním" si může i přivodit pupeční kýlu.
Takže kontrola OK 😵 , jsem moc ráda !!!
Další poradna nás čeká za 3 týdny.

Jinak je malá šikovná, je to náš okáček, pořád kouká, jakoby nám rozuměla 🙂 Hlavně když do ní mluví taťka a popisuje jí, jak jí bude vybírat ženicha a který by už teď přicházel v úvahu 😵 Při koupání už taky nepláčeme (viz.fotky), jen jak nás trápí to břušo, tak je nás slyšet 😎

Jitu,
držím moc palce, ať dobře dopadneš v tom Gennetu !!!

Těhulky,
tak hupky do toho, ať jsou tu další miminka 😉

A snažilky,
ať brzičko najdete // !!! Už aby to bylo, moc se těším, až to tady oznámíte, držíme s Kájou palečky !!!
😵 😵 😵 😵

tercie
7. led 2009

Ahoj holky,net bude až tak za 10 dní tak mi dělá docela problém vás docitat,tak si to nechám na potom. Jsem ráda,že vám můžu aspoň napsat zpravičku. Zítra jdu na první prohlídku,tak mám nerva už teď. Pak jak to půjde vám dám vědět jak jsme dopadli. Jiti tobě taky moc držím palce za zítřejší kontrolu,ať už jste v pořádku a můžete se brzy zas snažilkovat. Všechny se moc opatrujte a těším se až zas budeme moct pořádně povídat. Papa

luckamb
autor
8. led 2009

Ahoj holky,
jdu vás po dlouhé době pozdravit. A hlavně pogratulovat maminkám k miminkům a těhulkám ke // 😉
U mě zatím nového nic. Zrovna dneska dorazila další mrcha.
A jak se jinak máte.
Jitu a Terci: doufám, že vám oběma dopadnou ty kontroly dobře.

amelie001
8. led 2009

Ahojky,

luci-zdravím tě a jsem ráda že tě tady vidím... 🙂 😉

lehna
8. led 2009

Ahoj holky,

tak u nás kontrola zase stejná. Hrdlo uzavřeno, Saša je celkem nahoře,takže rodit jen tak brzy nebudem☹.,ach ji, a my už se tak těšíme 🙂. na monitoru taky nic,žádné stahy.

Peti-tak to je fajn,že malá tak krásně roste, teda jako z vody, holka jedna okatá🙂. na fotečky koukám pořád,je úžasná 🙂

Luci-tebe tady ráda vidím🙂. škoda té mrchy☹

puckalucka
8. led 2009

Ahojky,
Peti malá je zlatíčko, má nádherný očička 😵 . Ta fotka, jak leží taťkovi na rameni a prdí na nějaké krkání je úžasná 😀 .
Leni, tak Sašenka ven ještě nechce, jo? Hold je vážně veká zima 🙂 . Za chviličku se ale dočkáte 😉 .
Ahoj Luci, ráda Tě vidím, ale ta Tvoje mrcha mě štve! 😠 . Dělají s Váma Ti doktoři něco?
Míšo, držím pěstičky na kontrolu!

amelie001
8. led 2009

Ahoj dámy,
Leni-asi je to fakt jak píše Lucka,na malou je asi moc zima,jinak musíš pochopit,že jí je líp v bříšku. 😀

Jinak my po kontrole ok,pokračujeme dál,ale ta žáha pálí jako prase.Asi budeme mít vlasáče,jak se říká.

lehna
8. led 2009

jj holky, venku zima,tak Sašenka hold ví,že má ještě zůstat tam kde je🙂. hold je po mamince🙂.
KAči- to je fajn,že u tebe taky kontroly v pořádku. tak žáha nevím jak pálí. ale sem tam jí cítím,takže nějaké vlásky snad mít budeme🙂

amelie001
8. led 2009

To my asi budeme vlasáči.Pálí od včerejška,valím do lékárny,mám ji u domu...tak jsme za chvilku zpátky,ne že utečete všechny... 😀

lehna
8. led 2009

všechny?? dyť tu nikdo není 😀 😀

amelie001
8. led 2009

ty a já a Sašenka a asi náš malej Dan 🙂 😀

lehna
8. led 2009

áááá, takže to vypadá na dalšího kluka?

a od včerejška tady nebyla Eximka. sakriš a já na ni nemám kontakt.
a i Sluninka má teďka někdy termín. musím jí pisnout 🙂

eximka
8. led 2009

eximka je tadýýýýýýýýýýý 😀

lehna
8. led 2009

jéééé ahooooooooj, já mylsela,že už rodíš 😀

puckalucka
8. led 2009

Amel, takovýhle zprávy z kontrol mám ráda 🙂 . Jak pálí žáha nevím ani já Leni a ani to nechci poznat 🙂 .

lehna
8. led 2009

Luci, no je to takové divné pálení pod krkem nebo tam někde. ale já to až tak nevnímám. tak kdo ví co to je😀

puckalucka
8. led 2009

Ahoj Exim, co Ty tu"otravuješ" 😀 😀 nemáš být v porodnici?

eximka
8. led 2009

no já už bych docela i chtěla ale Nicolka se nám tam asi ještě parádí a ne a ne ven 😀

eximka
8. led 2009

pucka to je děsný vid? 😀

puckalucka
8. led 2009

Musíš jí začít ukazovat krásné oblečky, co pro ní máte připraveý a ona ven půjde, parádnice 😀.

puckalucka
8. led 2009

No to 41tt se i teda vůbec nelíbí 😉 , Exim.

eximka
8. led 2009

holka ani tohle nepomáhá, další rady? 😀 😀 😀

lehna
8. led 2009

Teri, já už bych taky chtěla být v proodnici, no ale po dnešní kontrole mě dr. ujistila,že teda ještě néé, že času dost

eximka
8. led 2009

mě se to taky sakra vůbec nelíbí,zítra jdu ráno v 9 na kontrolu a na monitor tak uvidíme co mi řeknou, hned písnu až dorazím domů, jinak břicho ale trvrdne jako blázen 😀 😀 😀

eximka
8. led 2009

leni tak asi na vás počkáme s Nicolkou 😀

puckalucka
8. led 2009

Leni, ale to tu říkali všem 🙂 . Příště na tebe vybalí ten hmat chvat a Sašenka tu bude coby dup 😉 .
Jé holky ukažte mi Vaše předporodní"pupíčky" 🙂 .

lehna
8. led 2009

tak já ani na monitoru nic neměla. takže v klidu, břicho mě sem tam pobolívá, ale jinak nic, no☹