Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
13. led 2009

On je taky sprostej ,nesmím nic říct co mi vadí,musím držet hubu a krok lidově řečeno.On po mě umí jenom poslední dny řvát.Ani na oslavu narozenin mě nepozval.A tamta tam půjde.

maky82
13. led 2009

Tak to je teda docela drsný!!! 😲 A když se teda blbě zeptám-mimčo jste chtěli oba dva? Nám se taky teda hlavně manželova rodina diví, že chceme druhý, když se jen hádáme...Asi bláhově si namlouvám, že pak to bude třeba jiný. Jenže on svou mluvu asi nikdy nezmění. S tím já se ale zatím nedokážu smířit, už kvůli dětem ne!

amelie001
13. led 2009

Chtěli oba,ale já si nenamlouvám že ho to změní,spíš ne.To je jenom málo z toho co se tady děje.

maky82
13. led 2009

Já vím, je to těžký, ale snaž se být v klidu, ať je i mimčo spokojený...Soustřeď se jen na něj, já to taky dělám. Člověka to sice štve, ale když vidí, že žádná změna nenastává, nezbyde mu, než být sám a žít si po svém.

lehna
13. led 2009

ahoj holky,

teda Kačko- co to čtu, takové trápení s manželem 😢 . to je mi líto.
Maky- no ty to taky nemáš lehké.
holky držte se, ať máte mimíšky v pořádku a snažte se být v klidu. no já vím, ono se to lehko říká, někomu,kdo takové trápení s manželem nemá.
Kačko- manžel je možná nervozní z toho, že budete tři. třeba ho to přejde. my se ze začátku s manželem taky hádali, já byla protivná, pořád jsem mu něco vyčítala. u nás to taky nebylo lehké, ale nakonec je vše o.k. a těšíme se na SAšu, on snad ještě víc jak já🙂

Terezkoooo-mooooc držím palečky,ať to máš brzy za sebou.

Ilu- až budeš Exi psát,tak ji moc pozdravuj 😉

maky82
13. led 2009

ahoj leni, ty jsi ještě celá??!! no toto

lehna
13. led 2009

maky-jj, celá, bohužel. už mě to čekání fakt nebaví a to mám termín teprve příští týden

maky82
13. led 2009

no to se ti nedivím, já bych se asi zbláznila...

lehna
13. led 2009

však ty sis tím taky prošla,tak víš o čem je řeč,ne?

luckamb
autor
13. led 2009

EXI: Terezko, držím ti palečky ať to zmáknete a ať už jste spolu
AM: Kačenko, bude to dobrý, nedávno jste se vzali a čekáte mimi, zvládnete to. Věř mi, věř sobě a věř vašemu vztahu. Taky máme občas doma problémy.
LEHNI: Leni, ty už se taky sbal a mazej do porodnice
MAKY: Třebas se to opravdu tím druhým změní.

amelie001
13. led 2009

Holky,na to že by si mě měl vážit a hýčkat si mě,tak po mě jenom řve a to mu nic neříkám,nedělám nic zlého.Jenom jsem chtěla být na té jeho oslavě a moc mě mrzí,že mě tam nechce,nechtěl mě tam ani v loni a to jsme mimčo nečekali.

lehna
13. led 2009

Luci-ahojky. já s¨balená jsem,jen do té porodnice se mi pořád nechce😀

Am- já nechápu, proč když jsi jeho manželka tě nechce an svých narozeninách. to mi nejde do hlavy. jak dlouho jste vlastně spolu?

amelie001
13. led 2009

Nechce,kdybych ho náhodou chtěla v něčem omezovat,ale on by si mě nevšímal stejně jako vždycky,a já bych ho ani neomezovala.Proč taky?Skoro 5 let.

lehna
13. led 2009

Kači-to je mi fakt líto. ale s takovou to asi lepší nebude. je mi líto,že to píšu, ale když už chlap nechce svou ženu,ať už je manželka nebo ne na svých narozeninách,tak je to debil a ne chlap, co chce rodinu.J8 bych se na něho vyprdla a šla svým životem. i když je to teďka těžké,když si těhotná.Promiň,že to tak píšu,a le to pro mě není chlap, když utíká za jinou,když doma má svou ženu,kterou si letos z lásky vzal a čeká s ní teďka miminko.

amelie001
13. led 2009

Leni-nebude to lepší,já to vím,ale co dělat,jsem těhotná a nepřitažlivá a ona má 40 kilo i s botama a vypadá jako panenka Barbie.Já se jí nemůžu rovnat.Máš ve všem pravdu.

luckamb
autor
13. led 2009

AM: ale ty nemáš pravdu, rovnat se můžeš s každým. NEní to přece jen o kilech. Určitě ty máš něco co ona ne!

puckalucka
13. led 2009

Ahoj holky,
Lucásku Tobě velikááá gratulace k Beátce, už se moc těším na fotečky 😵 .
Exim, Tobě přeju pevné nervíky do porodnice a už teď netrpělivě čekám na info o Nikolce 😀 .
Amel, myslím si přesně to samé jako Lenička. Nechápu proč s někým takovým si, já vlastně ani nechápu, jak sis ho mohla vzít, Tobě se neználo divný už tenkrát, že NESMÍŠ na oslavu jeho narozenin???? Co to je za jednání, takhle kdyby se mnou chlap zacházel, tak s ním nejsem už ani minutu!!! Amelko, za rohem na Tebe určtě čeká chlap, který by Tě na rukou nosil a měl Tebe a miminko nejradši na světě!!! Vím, tak trochu o čem mluvím, protože něčím podobným si prošla moje ségra a teď má chlapa, který jejího syna bere jako vlastního a je jim fajn. Amel otevři oči jsi hezounká, mladá holka.....jo a jinak máme doma stejnou dětskou soupravičku z HM s tím nápisem jako Ty 🙂 .

maky82
13. led 2009

Leni, ne ne, to čekání já naštěstí nepoznala. Malej se narodil o +- 14dní dřív. Podle MS jsem měla termín 12.7. a podle utz 19.7. Vycházely mi ale špatně jaterní testy, měla jsem otoky a vysokej tlak, tak mi to vyvolali.

lehna
13. led 2009

Am- nejde o to jestli ona má 40kg i s botama a ty ne. pokud už tě loni nechtěl na své oslavě narozenin, to už by mi fakt bylo divné. je mi to fakt líto,že ti to musíme tady tak psát a ještě víc tě stresovat, ale tvůj chlap prostě myslí penisem a ne srdcem. toť můj názor. a taková panenka barbie,taky není žádná výhra, to mi věř 😉 . on to pozná, ale až časem o co vlastně přišel a co měl v tobě za zlatíčko. takže KAčenko hlavu vzhůru a dokud to jde a máš kde,tak se na něho vykašli a odejdi. já vím,že je to těžké, ale s ním to lepší nebude.

Maky-jo tak to sis teda nezažila. no tak si to snad zažiješ teďka u druhého🙂. jo a četla jsem že cítíš pohyby, to je fajn🙂. a budeš chtít vědět pohlaví?

maky82
13. led 2009

určitě budu chtít, já bych to asi nevydržela nevědět...hlavně kdyby to byla holka, chtěla bych si nakoupit něco pěknýho v barvách pro holky

lehna
13. led 2009

Maky,tak holku bych ti přála🙂. kdyjsi říkala,že jdeš na tu kontrolu? teďka někdy,že?

lehna
13. led 2009

tak Ilča ještě nerodí,je s manžou na úřadě.
a Eximka dostala tabletku navyvolání,tak čeká co se bude dít. 🙂

luckamb
autor
13. led 2009

Ty jo teda holky vy nás fakt napínáte. To je děs.

geveva
13. led 2009

ahojky holky jukněte na zavinovačku

díky

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

kaca007
13. led 2009

ahoj holky
exi: přeju moc moc štěstíčka, at vše dobře dopadne a obě jste štastné a zdravé
lehni a ilon: vy už taky jeďte kočky 😉

jinak ostatní co tady čtu, je moc smutný 😢 😢 😢 amel, vůbec si neumím představit být v tvé kůži. Teda jako opustit chlapa to jo, ale opustit chlapa, se kterým čekám miminko a nedávno jsme se vzali... to musí být odvaha. nejspíš je to to nejlepší řešení, ale ono se lehce řekne, ale hůř udělá. kolik je manžovi? připadá mi dost nevyzrálý...

maky82
13. led 2009

Leni, ve čtvrtek jdu jen do poradny a snad už budou tripple testy hotový a do toho Brna na genetický utz jedu "až"29.ledna! To je doba!!

Tak nakonec už Eximce dávají tabletky na vyvolání? To je rychlost...No kéž by to holka měla rychlý a ne jako já...První tbl.mi dali myslím o půl 7 ráno a malej se narodil až 17:10!

Máme s malým po obědě, uklizený nádobí, vypraný 2 pračky, spát jít nechce, tak já mu jdu chystat oblečení na prázdniny k našim. Bude tam do pátku a snad tam vydrží spát beze mě! Já budu od zítra zase v práci.

luckamb
autor
13. led 2009

A já jsem byla u dr. a zítra budu odpočívat doma, protože mám nějakýho bacila v krku. Ale počítám že ve čtvrtek už budu zase v práci.

maky82
13. led 2009

Tak jsem si vyházela ty mimi oblečky a přijdou mi jakýsi divný, nepoužitelný, starý...No jak se znám, dost si toho nakoupím...

Luci, brzy se vylež...

kacenka25
13. led 2009

ahojky holky

luckamb
autor
13. led 2009

Maky já bych taky nakupovala i kdybych měla doma 😀
Kačenko kuk 😀