Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
13. led 2009

Kačko, teďka jsi mě rozesmála jak si Kubík načůral do pusinky😀 😀 😀

kacenka25
13. led 2009

já to taky neviděla, že natékám i v obličeji. ale jak vidím teď svoje fotky před třemi týdny, tak je to znát. už mi všechna voda odešla, z nohou, rukou i obličeje... a to nekojím, jde to asi samo. je fakt, že piju 4 l vody denně... tak to na to vliv má. no a na co mi to je? na hovno. pardon. stejnak nemůžu kojit 😢 😢 😢 už mi je to zas líto, jak o tom začnu přemýšlet.

lehna
13. led 2009

KAčenko, nebuď z toho smutná. nejsi první ani poslední. no bóže, dyť si psala, že ani ty ani Míra nejste kojení. tak z toho prosím smutná nebuď,ju? a usměj se babo,máš doma ten nejkrásnější dáreček a to tě musí těšit, ne smutnit z toho že nekojíš.
a dost úsměv prosím 😵 😵

luckamb
autor
13. led 2009

holky cpu se dortíkem

lehna
13. led 2009

Teda Luci, takové chutě. co bylo dnes na oběd?? já si dávám zrovna nutelu 😅

kacenka25
13. led 2009

já dojedla oběd, dřív jsem to nestihla a už asi nestihnu nic ani žehlit, mám půlhodinu do krmení, to se asi dítko vzbudí během chvíle.... a je po klidu, páč po 15,15 krmení už nespí...... další je v 18,15 to je dlouhý den...

tak pááá už mi tam piští nějaká myš... zatím nebrečí, jen piští vysokým hláskem

holky snad zítra paaaa dneska už to nestihnu

opatrujte se a kdyby miminko, písněte!!!! Eximka nebo Lenička ju?

lehna
13. led 2009

Kačko,papapapa

neboj o miminku dáme určotě vědět 😉

maky82
13. led 2009

Ahoj Katy a pozdravuj Kubíka! Taky jsem se zasmála, jak se počural.

maky82
13. led 2009

Dneska je nějaký blbý den či co na bolení břicha? Mě bolí teda šíleně, ještě víc, než po celodopoledním sezení v práci.

luckamb
autor
13. led 2009

HOlky tak ještě hodinu a už taky pofrčím domů. Vyvenčím hafíky a zalezu do pelechu.

lehna
13. led 2009

maky taky pobolívá? se ti tam mimíš roztahuje🙂

Luc-máš recht zalez do pelechu a nevylízej, to je nejlepší 🙂

luckamb
autor
13. led 2009

HOlky mě bříško nebolí 😀

maky82
13. led 2009

Holky, mějte se všechny hezky, já jdu něco ještě pouklízet, hrát si s malým a od zítřka zas budu v práci. Budu na vás chodit mrkat a ve čtvrtek večer snad písnu, co na kontrole. pa a opatrujte se... 🙂

lehna
13. led 2009

Maky-papa, taky se opatruj a ve čtvrtek se ozvi

luckamb
autor
13. led 2009

Maky papa
Lehni a ty co?

kaca007
13. led 2009

kačko kubík je krásnej....
holky to je stejnak zázrak...před nedávnem // a ted je kačka máma. o ostatní budou cobydup 😲

luckamb
autor
13. led 2009

No jo Kačko, si vem, že ty už si taky 29tt

lehna
13. led 2009

Luci-jako co já?? já nic,já tu firt sedím s váma😀

lehna
13. led 2009

Kači- no to je fakt, tobě tam ty týdny skáčou snad ze dne na den. ty jo 29tt, za chvíli budeš rodit🙂

a co Miša Otovka,nevíte jak jí se daří?

kaca007
13. led 2009

no holky už jsem 30tt,dneska jsem 29+2tt... fakt to letí. ve čtvrtek mě čeká velký utz. bojim bojim....

o míše nic nevím...

luckamb
autor
13. led 2009

Já si s Míšou píšu mailíky. Má se fajn. Teď měla jet někdy na hory, takže si myslím, že tam možná je právě tenhle týden.
Jinak mi psala že ji dr. řekla že bude ze zdrav. důvodů určitě rodit císařem.

lehna
13. led 2009

Kačko, nemáš se čeho bát, ukáže to jen jak miminko porostlo, zkontroluje ručičky,nožičky, ledviny a tak.

Luci-tak to je fajn,že si s ní v kontaktu,tak jak s ní budeš psát,tak jí pozdravuj

jitie
13. led 2009

kačí teda ty jsi mě pěkně rozesmála, jak si Kubík načůral do pusinky 😀 😀 a nesmutni pořád, svět se nezbroří, hlavně že je zdravej jako řípa 😉

leni,tak že by se schylovalo k porodu 😎

sluninka
13. led 2009

ahojík holký..jakpak se tu mátéééé?????

jitie
13. led 2009

sluni ahoj 🙂 ty ještě nerodíš?? 😀

sluninka
13. led 2009

jitie... nééé...Natálka se tváří, že jen tak ven nepůjde potvora malá

jitie
13. led 2009

teda,to je potvůrka, asi nechce aby jí venku namrzla prdelka a čeká až se oteplí 😀

maky82
13. led 2009

Tady je to napínavý jak šle 😀 😀 s těma porodama...šla bych hned rodit za vás...

jitie
13. led 2009

maky,já bych šla rodit taky,ale zatim neni co..
jinak holky, odpoledne mi volala dr. z Gennetu a prý mám výsledky dobrý, zítra jdu na kontrolu ke svýmu dr,tak to s ním všechno proberu a doufám, že začne snaženíčko 😵

ilonkaa
13. led 2009

Ahoj holky,

Tak info od Eximky...Ráno dostala tabletku na rozjetí a na uzrání hrdla po ní jí tvrdlo břicho a dostavilo se už i pár kontrakci,ale zatim je v pohodě!
Dr ji udělal hamiltona v noci dostane další tabletku a ráno taky a pak se prý do ní pustí,takže zítra už by mohli mít Nikču u sebe!!!Hnedka jak se dá dohromady mě písne..Mám Vás pozdravovat.

Amel...to je mě líto stim tvojim chlapem!!