Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kaca007
15. led 2009

lucko my dáme asi dvě jména Amelie Emma... líbí se nám totiž obě a nevíme, pro který se rozhodnout.
maxík je jasnej od začátku 😉

luckamb
autor
15. led 2009

Tak mi máme od začátku jasnou amálii
Ahoj amél 😉

lehna
15. led 2009

Ahoooj všem,
hezké jména máte vymyšlená děvčátka 🙂. Amálka se mi taky líbí a Ema taky🙂

Kačko- tak jsi začla chodit do cvičení pro těhu,jo? já taky chodila,akorát ne na plavání,bo já jsem neplavec😀. jo a to dýcháná je fakt sranda, jsem zvědavá jak ho použiju u porodu 😀

luckamb
autor
15. led 2009

Lehni už by si ho pomalu měla používat 😀

lehna
15. led 2009

myslíš Luci to dýchání,jo??? zatím nemám bohužel proč🙂

luckamb
autor
15. led 2009

Lehni já už začínám být napnutá jak kdybych měla rodit sama. 😉

lehna
15. led 2009

😀, to nejsi sama. já jsem taky napnutá kdy už to bude 😀.
S Ilčou se teďka budem předhánět která z nás si pošle první smsku,že jede do porodnice 😀

luckamb
autor
15. led 2009

Ty máš termín v neděli????

lehna
15. led 2009

v pondělí, v neděli mi ukazuje kůň, nevím proč

luckamb
autor
15. led 2009

aha, tak to je vllsntě ještě čas.

lehna
15. led 2009

ještě chvilinku 🙂

amelie001
15. led 2009

jo a gratulace obrovské Eximce k malé Nicolce 😵 😵

At je miminek čímdál víc

no a hekání je sranda a tlačení taky,sem zvědavá kolik toho pak užiju v praxi. 😵

ilonkaa
15. led 2009

Ahoj tak sms od Eximky....

Nicolka je hrozně hodné miminko celý den jí mám u sebe a pořád spinká.Jinak je mi dobře a co se porodu tyče,žádný med to nebyl,ale vydržela jsem to takže se ničeho nebojte vydržíte taky!!

Tak holky jsem na nás zvědavá 😀 😀 😀 😀

jitie
15. led 2009

ahoj holky 😀
moc gratuluju eximce k Nikolce 😵 hlavně ať jsou holky zdravoučký

maky82
15. led 2009

ahoj holky, zdravím vás 🙂

A Eximce taky moc gratuluju k Nikolce,ať jste obě zdravé a spokojené a brzo doma... 🙂

lehna
16. led 2009

dobré ránko,

tak po dnešní kontorle jsme trochu víc nadšná než minule. Na monitoru teda žádné kontrakce, prostě nic, tak doktorka říkala, že teda ještě čas, pak mě prohlídla a říká, ale jooo, už se to zkracuje,to by šlo. tak pokud do úterý neporodíme,tak se v úterý zas uvidíme. nooooo,tak jsme zvědavá co bude nebo nebude 🙂

jitie
16. led 2009

dobré dopoledne,
tak další adeptka bude lehna 😉

luckamb
autor
16. led 2009

jůůů Leni tak to už uteče a Sašenka bude na světě.

kaca007
16. led 2009

ahoj hoky, gratuluje eximce k nikolkce a mám takový tušení, že o víkendu bude na světě sašenka!
lehna jak to máš vůbec s tím pohlavím, potvrdili vám znovu tu holčičku nebo furt nevíte?

včera se totiž narodil kamarádce klučík, přestože čekali na holčičku... no sranda je to 😉

luckamb
autor
16. led 2009

ty jo holky to je stejně pecka, když vám řeknou že to bude na 100% něco a pak se narodí opačné pohlaví 😀 Musí to být docela překvápko.

martek
16. led 2009

cau lasko 😉

luckamb
autor
16. led 2009

jůůů čau brouku

ilonkaa
16. led 2009

Ahoj holky..

Kaca OO7.. mojí amošce se stalo to smá a prý jí řekli,že se to stává,že děvče se prý snadno za chlapce zamění.. 😀

kacenka25
16. led 2009

ahojky

mam ditko v naruci klofu jednim prstem. ma hlad, to ma blby 😀 jeste hodinku musi vydrzet

co to ctu? sasenka se chysta na svet? hele holky, vy nechatu Kubulku samotnyho klucinu jo? je to tu sama holcicka 😲 😝 to si bude mit teda z ceho vybirat 😉 to bude nevest 😉

eximko jo jo, ja na porod velice nerada vzpominam, dodnes se mi o tom zda a probudim se zmatena a uplakana. prej nejkrasnejsi zazitek - noooo ja osobne dlouho nebudu chtit dalsi miminko. ale uvidime casem, ten vsechno zahoji.

ma nekdo nove fotky?

vcera jmse byli v poradne. Kubulatko uz vazi 3520g 😵 😵 😵 ve 3 tydnech zivota 😉 nutrilon je koukam velice vyzivne mlicko, za tyden mi pribral 400g 😲 ve 2 tydnech mel 3180g. je ok, kycle tez, ale siroke baleni davam porad, tak do sestinedeli a kontrolniho utz urco. je to sice strasne osklivy a jemu se to nelibi, ale prevence je lepsi nez si pak neco vycitat.

holky, tak krasne si brouka 😵 😵 😵 😵 a kdyz riha, ttak vetsinou do meho obliceje. to natravene umele mleko smrdi jak cirkusackej stan s velbloudama 😀 nemytejma 😀

paaaaa jdu varit mlicko, Kubulatko na me kouli oci a natahuje na plac 🙂

kaca007
16. led 2009

kačí ahoooj !

lehna
16. led 2009

nazdárek🙂
jsem byla pokecat u kámošky, krápet jsme se zdržela od rána 😀.
Kači007- nooooo, nám tu holku moc právě,že nepotvrdili,takže nevíme pořád co to bude. ale my fakt doufáme,že to Sašenka bude🙂

jitie
17. led 2009

dobré sobotní dopoledne
tak co naše těhule, nerodí náhodou 😎 leni neboj, určitě to bude Sašenka 😵

lehna
17. led 2009

Jituško ahojky🙂

já nerodím, jsem stále doma a nic se neděje 🙂

jitie
17. led 2009

leni,co ty tady 😀
jak se cítíš??

lehna
17. led 2009

já se cítím výborně🙂.
nic mi není. včera jsme byli na pivku, už mě ale večer docela pobolívalo břocho,no ale nic z toho nakonec nebylo.

co ty,jak se máš?