Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
17. zář 2008

stůl je umytý a krásně bílý juchů. žaluzky jsem namočila a potřela savem, docela to pustilo, sice to páchne jak ve špitále, ale je to bílé. takhle umytý stůl jsem už dlouho neměla

luckamb
autor
17. zář 2008

Tak holky jem po o a jsem u vás. Měla jsem řízek s bramborem.

kacenka25
17. zář 2008

jeeeeeeeeeeeeeee řízek mńam

já si dala rohlík a máslo. rizoto šlo pryč

luckamb
autor
17. zář 2008

kačenko: kam šlo rizoto?? Jinak kačí i já se bojím cca od 3. šprinclíku na žebříku, takže je to s náma fakt legrace
Strouží: taky mám jednu kámošku co o dětech zatím ani neuvažuje a ta mi řekla, že když jako plaším po roce že nemůžu otěhotnět a měním doktorku tak že jsem divná, že bych ještě tak rok měla počkat. A to jsem si o sobě myslela že nijak extra neplaším. Ale lidem co prostě o tom ještě nepřemýšlejí to asi nelze vysvětlit.

lehna
17. zář 2008

Kači: šikulka🙂

Luci, si dáváš, ta maminka tě rozmazluje. řízek v týdnu, no toto 😀

Já tlačím nektarinku

luckamb
autor
17. zář 2008

jj, maminka je zlatíčko

lehna
17. zář 2008

hmm, my měli v neděli, ale řízek bych mohla furt 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

jj, taky mám ráda řízky, hlavně vepřový

tercie
17. zář 2008

Čau zlatíčka, taky jsem tu z oběda, měla jsem špagáty 😉
Řízek měli taky, ale nějak jsem na něj neměla chuť... jsem divná co? 😀 Ale mám radši domácí.

Kači - lidový umelec Venda Brabenec? Ještě žes na ty žaluzky nemalovala jeleny 😀

tercie
17. zář 2008

Lucko a k těm kámoškám, jak píšeš... mě tuhle jedna taky řekla, no bóže, když to nepůjde tak půjdeš na umělý a je to... Jako kdyby to šlo tam jít jak do sámošky. Fakt na hlavu.

kacenka25
17. zář 2008

Miško jeleny a zátiší s lokomotivou 😀 aby to bylo stylový a jelenovi se bude kouřit z tlamy....

prasátkovej řízek taky můžu, ty kuřecí jsou suchý....

Luci rizoto šlo do koše.... včera k véče bylo dobrý, ale dneska mi nejelo. Holky mám náladu pod psa.....

tercie
17. zář 2008

Kači přesně jak píšeš, ty řízky. Z krkovice jsou dobrý, a nebo jsem si docela oblíbila krůtí, ty nejsou suchý jako kuřecí. MM totiž vepřový nechce, jemu to smrdí prej... no on je někdy děsně vybíravej. Už neví samou roztažností co by do tý huby dal... co by za to daly děti v Africe, žejo? 😀
A proč máš blbou náladu?

kacenka25
17. zář 2008

taky dělám z krkovičky, mám je nejradši. Jsou takový šťavnatý. Z kýty mi přijdou suchý.......
jo jo, už ani Pinďa to nežere viď Pinďo že už taky nechceš králíka 😀 😀 😀
votrávený barvičky, ty jedovatý, anilínový, jak s nima malujeme ve škole 😀

tercie
17. zář 2008

Člověk se tady s tim piplá a von to tady pak tráví barvičkama jedněma....zelenejma....votravnejma !!!! 😀

kacenka25
17. zář 2008

😀 😀 😀 😀

hele a myslíš, že tomu klukovi fakt tolikrát ubalila? to musel mít modřiny co? taky jsem přemýšlela, jak flákla Blaženě, když se dozvěděla (stará Škopková) že to dítě je Vencovo, a Blažena vlastně druhou chytla o to umývadlo, myslíš, že jí taky vrazila doopravdy facana?

luckamb
autor
17. zář 2008

panenko podsrpenská vidíš to....

tercie
17. zář 2008

Kukejte co jsem se teď dočetla... zajímavé, že? 😉 http://www.novinky.cz/clanek/149795-vedci-bori-...

tercie
17. zář 2008

Kači myslím, že to někde bylo v rozhovoru s nima, co ty facky dostali, že byly fakt opravdový 😀 A Habera to taky říkal, když točili Fontánu pre Zuzanu 2 😉

tercie
17. zář 2008

Domove líbezný.......................................do.....o...prčic už!!!!

kacenka25
17. zář 2008

ty proužky jsem teď četla Miško 😀 😀 😀

hele a kterak Jan Saudek (73) chce příští rok se svou přítelkyní (29) svatbu a sestřičku pro jejich syna 😅 taky hustý

jitie
17. zář 2008

hello, musim ještě makat a zachvíli jdu domu 😉
tak se loučím, paaaaaaaaapaaaaaaaapaaaaaaaapaaaaaaaapaaaaaaaaapaaaaaaaaaapaaaaaaaa 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Jíťo pa
HOlky Saudek je střelec

kacenka25
17. zář 2008

paaaaaaaaaa Jiťo

taky bych šla... hajat..... moje záda a kyčle 😢 😢 😢 😢 kdo říkal že je těhu krásnej stav? to mám zas blbou náladu dneska bleeeeeeeee

tercie
17. zář 2008

Hele a tohle je taky zajímavý 😀 http://www.novinky.cz/clanek/149712-co-nam-sdel... asi se od našeho Sorbona naučím čenichat a už mi nic neunikne :-P

Jiti Páááááááááá

Saudek je střelec, ale taky je docela střelenej 😀 Manža je taky střelec teda a v ničem to nezapře 🙄

tercie
17. zář 2008

Kačenko dovol abych ti připomněla, co jsi psala v období cca březen-duben 2008 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Můj manžel je štír a štír a ryby je nejlepší spojení 😉

luckamb
autor
17. zář 2008

Co psala kačenka???

tercie
17. zář 2008

Luci mě všude píšou že Blíženec a Střelec je kombinace na zabití 😀

A Kačenka psala, jak už chce to bříško a že všechno vydrží jen aby už ho měla... v tom smyslu 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

TErc: je vidět že si správnej špion 😀 😀 😀
No tak já už bych to bříško taky chtěla a taky vydržím všechno, hlavně ať už je. 😀 😀 😀

kacenka25
17. zář 2008

Terci jo jo, já neříkám, že jsem nešťastná že jsem těhu, jsem jak blecha 😵 😵 ale dneska mám den blbec a štve mě snad úplně všechno na světě..... prostě mrzutá a naprdnutá tak mě prdí úplně všechno. nejradši zalézt hodně hluboko a do tmy a do kouta a nemluvit radši vůbec