Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kaca007
19. led 2009

ahoooooj kačííí mamino!

kacenka25
19. led 2009

nazdaaaaaaaaaar Kači těhulátko 🙂

asi podesátý se snažím dát jinou fotku, nejde mi to. už jsem zkusila asi pět fotek, jestli nejsou třeba chybný a pořád nejdou....

jak ti je? jste OK? nemáte problémy?

lehna
19. led 2009

Kaci007- děkuji za pochvalu🙂. no možná mi po něm bude smutno, ale teďka už se těším na Sašenku,tak už ho nechci 🙂

Kac25 ahojky i tobě, on koník teďka blbnul,tak možná proto to nejde

lehna
19. led 2009

Mám info od Ilči - zítra ji fiknou, rozhodla se pro spinál,tak jak bude po,tak se ozve prozradí jestli je to MAxík nebo Sophhinka🙂

Kač25- mi je dobře, žádné problémy nemám🙂

kacenka25
19. led 2009

no mě mrskne, pojedenácté to nejde... tak já holt budu mít pořád těhu fotku

co s tím 😢

Leničko beruško na tvoji smsku čekám pořád a pořád, v rychlosti jsem před víkendem četla že máš nakročeno k porodu a pořád žádná smska nechodí... holka já celý víkend nespustila mobil z očí

kacenka25
19. led 2009

co je spinál????

Leni já se taky těšila na Kubulátko, ale teď mi je po bříšku smutno, jen když vidím fotku no 😅

lehna
19. led 2009

Kačenko, no jo, nakročeno sice asi mám, ale nic se neděje. navíc jsem po páteční kontrole měla ještě hrdlo uzavřeno, jen že je čípek zkrácen,tak mi dr. řekla,že by to mohlo jít,jinak nic.

nevím proč ta fotka nejde☹

lehna
19. led 2009

spínál je, že tě u císaře umrtví jen na polovinu těla, nemusíš být pod celkovou narkozou. kámoška tak rodila před skoro třemi lety a byla spokojena, věděla o všem,jen nohy a břicho necítila.

kacenka25
19. led 2009

http://rodina-deti.doktorka.cz/kdyz-kojeni-nedari/

ach jo holky, tady jsem se fakt našla 😢 😢 😢 😢 😢 prakticky všechny vyjmenované důvody se u mě projevily 😢 😢 😢

už dost, nebudu na to myslet, ale ve sprše večer brečím (tajně), když si schválně nemyju prsa abych je nedráždila 😢 😢 😢 😢 a holky, když Kubík před jídlem otáčí hlavičku k prsu....... přitom na něj mávám lahví..... v noci bulím jak želva, přes den ne, to je lepší

kacenka25
19. led 2009

Ilu musí na císaře? ježkovy zraky chuděrka naše malá 😢 to jí nezávidím

kaca007
19. led 2009

kačí,nic si z toho nedělej a netrap se! kubík má nejlepší mámu na světě i tak!

lehna
19. led 2009

Kacko, ty se tím pořád trápíš?? nemysli na to, hlavně že je Kubík zdravý a roste🙂.

Ilu musí na císaře,kvůli kloubům,nebo tak něco. od začítku jí to hrozilo.

kaca007
19. led 2009

tak at to ma ilu rychle za sebou a nejpozději zítra teda mimi v náručí! my vlastně nevíme co to bude, že???

lehna
19. led 2009

Zítra už bude mít miomčo v náručí. jak jí závdím. kéž by se nám to dneska taky rozjelo 😢

puckalucka
19. led 2009

Ahoj holky,
Exim, Nicolka je krásná-povedla se Vám 😵 .
Kačí25, nebuď smutná. Kubulka se má dobře 😉 .
Leni, Ty máš krásné bříško, takové malinké, to vůbec nevypadá, že máš dneska termín, nespletli se.... 🙂 .

lehna
19. led 2009

Pucinko ahooooj🙂
No já nevím jestli se nespletli. ale zrovna jsem nad tím včera přemýšlela🙂

kacenka25
19. led 2009

Kubulka roste jak z vody, chlapec jeden, 400 g za týden to jsme asi trhli rekord 😀 ale je fakt, že předchozích 11 dnů bylo jen 180 g, nic moc, teĎ to asi dohání ten hlad.

dávala jsem fotky i do albíčka, ale prostě to nejde, asi kůň stávkuje. Snad zítra se podaří. Dneska je Kubí milionovej, sice dopolko nespal, ale neplakal, hrál si s prstíčkama a kopal mámu do prsou nohama, šťastnej, že je bez plínky. jakmile jsem mu ji dala, začal brečet. tak asi hodinu jsme tu blbli na zemi bez gatí, počůral co mohl, třikrát jsem ho převlékala, ale co bych pro jeho spokojenost neudělala. krásně si broukal, natahoval na mě ručičky, no spokojenej. ve 12 hamal a do půlhodinky usnul.... parádička. spí doteĎ, já honem uklidila, vyprala dvě várky prádla, umyla si vlasy, najedla se, a za chvíli opět čas krmení. holky, užívejte klídku dokud ho máte 😀 😀 😀 😀 říká se to snadno, já vím, taky jsem se těšila. ale vy to budete mít mnohem klidnější než já, páč budete kojit. necháte mimi spinkat až se samo probudí a bude chtít hamat. já ho musím po třech hodinkách budit, v podstatě jsem bez mobilu vyřízená 😀 😀 😀 v noci na něj koukám pořád, jestli jsem nezaspala budík 😀 😀 😀 😀

lehna
19. led 2009

Kačenko,no vidíš 🙂. to se krásně čte,jak tak mluvíš jak jsi šťastná a spokojená a Kubí taky. Tak po večerech neplakej,vždyť nemáš proč 😉

kacenka25
19. led 2009

Leničko nedej na holky nic!!! Máš krásné bříško a TP určo nespetli. já měla taky malé bříšenko 😉 aspoň to líp shodíš. já nechala v prorodnici 7 kilo. odcházela jsem s nohama jak s konvema, oteklý obě dvě, dokonce i ruce a obličej. už to splasklo, asi ještě nějaké kilčo dolů odešlo s tou vodou.... moje lýtka byla jak stehna a chodidla? ty jsem poznala jen díky prstům na noze... to je to jejich pijte hodně, ať se tvoří mlíčko. já pila více než 4 litry denně (jednou šest, páč jsem měla pořád žízeň, v poro strašně topili) a mlíko jsem neměla stejně, ale otekla jsem jak pučmeloun 😠 už to mám dole. hurá

lehna
19. led 2009

Já nesjem oteklá skoro vůbec. trochu v puse mi známí říkají, ale jinak nic.
Tp,se asi nespletli, mě jen napadlo,že dr. TP počítá s cyklem 28 dní a já měla ty dva měsíce po vysazení cykly 35 dní,tak třeba mám ještě týden čas,víš? ale zase podle ultrazvuku jsme odpovídali dnešku. no tak jsem z toho jeliman, ale když se princezně nechce, tak se jí bude chtít později, neudělám nic,no

kacenka25
19. led 2009

Leni já jen kvůli těm prsům víš. nemám na ně sahat, abych zastavila laktaci, to bolí, moc bolí. ale jinak jsem šťastná, ty jo holky, to je fakt neuvěřitelná směs pocitů to miminko.... když vidíte, jak se vyvíjí, nejsou mu ani 4 týdny a už otáčí hlavu za mým hlasem a když si hraje s tátou a já k němu přijdu a hodně zblízka mu koukám do obličeje a promluvím, natahuje ručičky... jako kdyby snad už mámu poznával.... a začíná si výskat, už to není jen to ležící a spící hadrové..... 😵 . už si hraje, už výská když je šťastnej..... pobrukuje si když si hraje s ručičkama.... 😵 😵 😵 😵 no hormonální smršť je slabé slovo. občas byste brečely štěstím a v noci zas vztekem, když má oči jak tenisáky a vy chcete spát

kacenka25
19. led 2009

já přenášela, při porodu povídala PA: no ta placenta vypadá, to už bylo načase porodit teda no ta už je teda stará.... Leni to máš fuk, hlavně že je dítko zdravé... den sem den tam to máš jedno....

lehna
19. led 2009

no to věřím,že to bolí, ale snad to brzy přebolí a bude dobře 😉 .

Jůůů, to musí být prostě krásné, jak tě to miminko vnímá. 😵 😵 😵 😵

lehna
19. led 2009

jj KAči, já to zatím neřeším, jen jsem z toho den ode dne nervoznější,kdy to konečně přijde a navíc sms typu, tak co už??? mi lezou pěkně na nervy a nejradši bych ten mobil hodila z okna 😠

puckalucka
19. led 2009

Kači, ty to tak hezky popisuješ, úplně toho Vašeho kluka vidím 😵 😵.
Leni, ještě že jsem Ti takovou sms nenapsala, měla jsem chuť Ti to taky písnout.... 🙂 . Já právě znám holku, co jí spletli termín porodu, tak proto jsem to psala... Ona z toho měla chudák jen nervy.

lehna
19. led 2009

Luci, od tebe nebo holek tady z koníka mi to nevadí, nebo z beremka. ale třeba od rodiny, od kamarádů,kteří ví,že se ozvem kdyby něco. tak tě prostě budí už v sedm,jestli nejsme v porodnici. no to je fakt na ránu.

puckalucka
19. led 2009

Tyjo koník mě vyhodil a nemohla jsem se přihlásit 😠 .
Leni, to by mě taky štvalo a jestli se nám puclík nenarodí před termínem, tak to zažijeme taky s naší rodinou 😒 .

puckalucka
19. led 2009

papa

kaca007
19. led 2009

jé kačí krásně to popisuješ 😉
jinak holky, kdo znáte sluninku...je na cestě do porodnice, kontra po 10 min.

luckamb
autor
19. led 2009

jéé sluninka frčí do porodnice, to je super, bude tu další mimísek. Jupí jupí. Kačko tak to hlídej co to bude až to bude.
Kačenka25: ty přestň bulet brouku, nemáš vůbec proč. Malej roste jako z vody a je krásnej a zdravej a to je základ. Na nějaký mlíko se vyprdni.