Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
21. led 2009

Koukám holky že je to všechno pěkně složitý

petis
21. led 2009

Ahoj holky,
tak my máme za sebou návštavu a holky bojovaly, která bude řvát víc 😀
Přihodila jsem fotečku do albumku 😉

Jinak já v noci nebudím, malá spinká jak dudek, ona si totiž i přes den odbrkne tak 3x z celého dne a to ji můžu mít na rameni půl hodiny 😖

My dnes máme špatný den, za celý den spinkala akorát dopoledne v kočárku od 10 do 12 a pak už ne. Nejen, že ji bolí bříško, ale už je i přetažená a ne a ne zalomit.

Tak pa pa a dobrou nocku 😵

luckamb
autor
22. led 2009

Dobré ráno holky,

tady to teda dneska zase žije po ránu 😀

Petis: malá je krásná. Ta fotka jak je tam s kámoškou......fakt super 😉

luckamb
autor
22. led 2009

Lucásku, právě jsem koukala na tvoje album a malá je nádherná. Ještě jednou gratuluju. Už jsem ti jednu fotečku z alba ukralal a přidlala do našeho společného alba, které tvořím.
Luci, chybí mi u tebe datum narození. Prozradíš mi ho? 😀

jitie
22. led 2009

ahoj holky, dneska nějak prázdno 😕 😎

kaca007
22. led 2009

petis...hezká fotka, na co to tam ty holčičky tak koukaly 😉 ?
jinak musím vám napsat. dneska se mi zdál sen, že jsme jeli na návštěvu do Ostravy a představte si, jeli jsme jako k Petis . No fakt. Jela jsem s přítelem, ale najednou jsem byla v bytě, kterej byl úplně prázdnej a já tam byla sama. pak přišla jako Petis s manžou (no prostě dva lidi, který byli jako petis a manža) a říkali, že tohle je jejich nový byt, proto že je prázndý, že ho teprve zařizujou. a petis říkala, jak je ráda, že je na mateřský a že má malou. jo a vanu měli v kuchyni, kuch. linka ještě chyběla... no prostě chaos

ted fakta: plánujeme pozvat k nám na sobotu pár kamarádů na návštěvu, něco si uvařit a prostě se pobavit, dokud to jde, k tomu mi včera mi kámoška vyprávěla, že uvažujou o moderním pojetí ložnice, že tam chtěji vanu v otevřeném prostoru a ještě mám jednoho zákazníka v ostravě, se kterým jsem něco řešila...
no prostě, všecko se mi to v hlavě slilo dohromady a vzniklo z toho tohle.... 😀

luckamb
autor
22. led 2009

Kačko: 😀 😀 😀 ty máš teda sny.
Jíťo: ahojky

jitie
22. led 2009

kačí teda to jsou sny 😀 😀 občas se člověk diví,co všechno se mu může zdát 😀
mizim do školy,tak se mějte pěkně a paaaaaa zítra

luckamb
autor
22. led 2009

holky to tu fakt dneska nikdo není?

kaca007
22. led 2009

nikdo luci ☹

tercie
22. led 2009

Ahoj holky,přišla jsem se podívat co novýho. Kdybyste věděly jak mě to štve,že nemůžu do alb šmírovat ty vaše drobky... U nás nic novýho,manza pořád nemohoucí po operaci,a mě už to pekelně zmáhá,lítat kolem tý naší smečky a kolem baráku,snad už brzo vstane a začne se starat. Tenhle týden nám namontovali na baráček nový dveře,jsme nadšení,vypadá to moc krásně. Až budu moct na net,vypadá to slibně,byly nějaký komplikace ale už je to na dobrý cestě,tak snad příští týden to už vyjde. Mě je celkem fajn,občas nechutě,zjistila jsem,že nemůžu kuřecí maso...vařit ani jíst. Ale ještě jsem nezvracela. Předvčírem jsem ale měla namále,byla jsem v tescu nakoupit a byl tam tak hnusnej vzduch,že jsem letěla kolem regálů jak tajfun,sebrala jen to nejnutnější a mazala odtamtud pryč. A to ještě pokladní,nějaká brigádnice byla strašně pomalá,fakt už jsem hledala kam vrhnu,kdyby bylo nejhůř. Co si budem povídat,znáte to všechny,a zbytek pozná cobydup. Nějaký zprávy od Lenky a Ilonky nejsou? Tak já zas přijdu nakouknout,zatím se mějte,papa.

tercie
22. led 2009

Jak jsem psala o těch dveřích,tak jsem zapomněla napsat že dám pak fotky na střechu...jak si to po sobě nemůžu zkontrolovat,tak koukám píšu pěkný bludy 😀

kaca007
22. led 2009

terci, v pohodě, nám je to jasný 😉

luckamb
autor
22. led 2009

Terci, už aby si ten net měla. 😉

tercie
22. led 2009

Holky ani nevíte jak mi to chybí s vámi pokecat. Z toho mobilu to je fakt naprd,jsem rada,když sem vůbec dolezu. A to ještě než přejdu všechny stránky abych našla naše téma... Manza teď spí tak se nudím,nemůžu ani nic dělat abych ho nevzbudila,přitom bych potřebovala přebrat a dat prát prádlo a poklidit v kuchyni. V tom krcalku co jsme se to fakt nedá. Divím se,že si za dobu co jsme doma ještě nelezeme na nervy. Teď koukám...mi koník píše už 9 týden jak se to vlastně počítá to je nějaký divný,přehazuje se mi to až v neděli. Každej program to počítá jinak a pak se v tom někdo vyznej...

petis
22. led 2009

Ahoj zlatíčka,
tak my máme dnes za sebou další návštěvu, uf!! Malá asi dohání včerejšek a spinká jako andílem od 14 hodin až do teď, až se pomalu hrozím, v kolik pak zabere večer... No ale za 10 minut ji budeme budit a jdeme koupat!!

Kači, to jsou teda sny 😀 😀 Jsem se nasmála 😝 😝
Tož až pojedeš na Moravu, stav se na kafe, neboj, vanu v kuchyni nemáme 😉

kacenka25
22. led 2009

čaute maminky, těhulky a sněhurky

Peťulko my máme už třetí den divný 😖 přesně jak píšeš, nespinká aby náhodou o něco na tom světě nepřišel a pak nemůže zabrat. Je ukňouraný, nevrlý... nemůže zabrat. Jenže těžko za něj usnu že, tak mě to mrzí. Tož porušuju zásadu a chovám až usne... na pět minut pak se probere atd... kolotoč. Nevím, kde se stala chyba, že takhle blbne už třetí den.....

vy jste samá návštěva! hele a když zveš Kačenku na Moravu může i druhá Kačenka? Že bych otestovala vanu 😅 páč ta mi tady v novém bytě šeredně chybí.

jo a s tím říháním - třeba teď po krmení si neodříhl, to jsem ho budila a ani po 15 min nic, jen jsem docílila toho, že začal brečet, jako máááámooooooo proč mě ksakru nenecháš spát?

Tož já jdu poklidit binčus po koupání (nemám asistenta, manžel vezl mamku na bus) a zkontrolovat to nespící mrně a spala bych...

paaaaa

jitie
23. led 2009

dobré ráno všem
kačenko, pomůže jedině gumovou paličkou do hlavy a pak spí všichni jak dudci 😀 😀

já chci taky na Moravu za Petis a Kájinkou 😵

jitie
23. led 2009

jo a Terci, koukej si konečně pořídit ten net!!! 😠 😀

luckamb
autor
23. led 2009

Dobré ráno holky,

tak u Petis už vás bude hodně. Takže já se budu těšit až za mnou Kačenka přijede do Bollky. 😉

Jak je po ránu děvčátka?

martek
23. led 2009

dobre rano....
martek dneska spal asi dve hodiny, mam nervy jak svina...ms asi dolezla,ale nevim nevim.....

luckamb
autor
23. led 2009

Dobré ráno Martek 🙂

martek
23. led 2009

cau lasko 😉

luckamb
autor
23. led 2009

Musíš pořádně chrápat a ne jen tři hodiny 😉

martek
23. led 2009

😅 😕 🙄 😔 😖 😠 😒 ☹ 😀 😝 😝 😝 😝 😝

luckamb
autor
23. led 2009

Taky odpověď 😀

Jako tady je od včera mrtvo. Nikde nikdo nic. ☹

puckalucka
23. led 2009

Ahojky,
teď jsem psala Lehničce, jak se má a jak to zvládá a co malinkej, tak mi odepsala, že v noci chudák spala hodinu, že malý bantovat a chtěl pořád sosat a pokud se mu nerozjede moc žoutenka, tak je zítra pustí. Jinak Léňa se hojí dobře, bříško se srovnává, jak má, ale šití prý začíná být čím dál tím nepříjemnější-tahá. A pošle mi MMS Štěpánkááá 😀 , tak vyčkávám...

kacenka25
23. led 2009

ahoooooooooooooooojky dobré dopoledne, pro některé jedince (já) dobré ráno páč teprve snídají 😅

luckamb
autor
23. led 2009

Ahoj Lucíííí, tak mms pak hned šup na koníka nebo mailem nebo něco.
Kačenko ahoooj

puckalucka
23. led 2009

☹ , tak ono to Léně nejde poslat, tak prý až v neděli. Vydrž prťka vydrž...Jdu placovat, tak tu teď zase nebudu 😒 .