Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eliiis
29. led 2009

jj přesně tak hodiny řve pak udělá jeden ksichtík a sežrala bych ji 😀

luckamb
autor
29. led 2009

ani eximka, já s ní mluvila naposled na icq a to mi psala že budou možná muset s malou do nemocnice a od té doby nebyla ani na icq, tak nevím.

petis
29. led 2009

Elis,
malá sice v noci spinkala jako Šípková Růža, ale zato od oběda ji trápí bříško a řvala jak tur, napomohlo cvičení, nahřívání, trubička ... nakonec jsem udělala fenyklový čaj a narvala do ní asi 10 lžiček a hurá, poprděla si a vysílením jí klapla očka a teď tu vedle mě leží.

Neboj, my taky nespíme takhle ukázkově pořád, většinou usínáme až ve 22 hodin, pak kojím kolem 3, pak v 6 a pak v 9...

S Kačkou jsem si dnes psala SMS, je chudík na narvy, protože Kubík pořád pláče a málo spinká. Kačka je hodně utahaná a nemá na Koníka čas 😢

eximka
29. led 2009

ahoj holčinky

eximka
29. led 2009

hlásím návrat z nemocnice tak jsme měli zánět nehtového lůžka asi ze záděrky a dostala se ji do toho infekce takže ji dávali dvakrát denně antibiotika
včera nám bylo 14 dní, hrozně to utíká a už máme 3,06 kg tak jsem ráda jak je to přes 3 kg je to hnedky veselejší
tak jsem četla Leničko že ti dělá problém kojení, hlavně si z toho nic nedělej, co já se nabrečela to bylo hrozné,dneska se tomu už jen směju, dokrmujeme Nutrilonem pač na jedno kojení dám tak 20,30 max 40 a to ji samozřejmě nestačí takže pak dokrmujeme
Jinak musím teda říct že je Nicolka hodná přes den krmíme tak každé 3 až 3,5 hodiny, v noci spí tak 5 hodin takže docela v pohodě, můžu si i odpočinout a za to jsem ji nesmírně vděčná
Tak se mějte holky moc hezky dneska mám ještě v plánu jít udělat véču tak se pomalu loučím pak budu muset jít dát papání
zase se zítra ukážu zatím papa
Petis Karolínka je nádherná holčina,takhle jak už je velká tak je to hned veselejší

jitie
30. led 2009

dobré páteční ráno 😔 , konečně pátek 😵

teda exi,koukám, že si s malou pěkně užíváte 😕 hlavně,že už je všechno v pořádku

hlásím příchod mrchy, mám bolesti jako pr.... 😖 bože už si tam tu potvoru nech ať se můžeme už konečně těšit z jiných a příjemnějších věcí 😵

luckamb
autor
30. led 2009

Dobré ráno holky 😀
Jíťo: mě to čeká někdy mezi tímhle a příštím víkendem, tak doufám, že už se nedočkám 😉

lucasaerik
30. led 2009

Ahojky holky....
Leni Štěpánek je vážně krásňoučký (a vlastně jste daly jméno jaké bych dávala já kdyby to byl opět klučík 😵 )...
Pet tak to můžeme jen tiše závidět spinkání...malá tím jak má tu frejkovu je strašně neklidná a ukňandaná...stále jen chovám hladím.... večer po hygošce je nejvíce aktivní, to už ale naštěstí pomáhá tatka...usíná až tak kolem 22-23hodiny za dvě až tři hodky první kojení a za tři hodky opět a pak zase...a po kojení neusíná nijak klidně že bych jí položila a spala...ale dávám to za vinu té peřince, jelikož když jí jedne večer neměla (peřinka se prala, jelikož si jí prokajdila) tak byla jak andílek..a to i vesměs když jí ji na chvíli sundám tak je to zlaté dítě, doufám že nám jí brzy sundají. Takže ještě pak se minimálně půlhodky někdy i déle trápíme s usnutím takže ani ty tři hodky od kojení nespím...no už jsem vážně utahaná jak pes... 🙄

luckamb
autor
30. led 2009

Ahoj Lucíku, tak koukám vy to taky nemáte jednoduché.
Exi: hlavně že už jste v pořádku doma

lucasaerik
30. led 2009

jj to tedy nemáme 😖 ..dnes v noci už jsem říkala manžovi jestli jí nedáme zpět do pupíku 😀

luckamb
autor
30. led 2009

Luci: 😀 Já myslím že je vám všem lépe když už je venku 🙂

jitie
30. led 2009

holky,přeju vám krásný a ničím nerušený víkend 🙂 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amelie001
30. led 2009

Ahoj holky,asi máte líp jak já.Mě dneska umřel pejsek a musím na nějaké vyšetření do nemocnice,takže mi je docela smutno.At se máte líp a nic vás netrápí.Opatrujte se.Zase ne vás nakouknu,jak mi bude líp.Zatím papa

puckalucka
30. led 2009

Amel, to mě moc mrzí 😢 ať je Ti co nejdřív líp a usmíváš se znova na svět, drž se.
Jinak přeju všem krásný víkend(v rámci možností...)a ať je co nejdelší 😉 .

kaca007
30. led 2009

ahoj leničko! štěpánek je krásnej 😵 😵 😵 moc gratuluju
a strouží, ty jsi fakt hvězda v těch odhadech...sakriš že já jediná jsem výjimka u koho ti to zatím nevyšlo, říkám zatím, páč se uvidí až na porodním sále. ale snad se mudr. nemýlí, když říkal už několikrát, že holčička...

holky krásný víkend, at se vám daří a miminka vás nechají aspon trošku vyspat 😉

maky82
31. led 2009

dobré sobotní ránko...asi vás tu moc nebude, co? 🙂

jitie
31. led 2009

ahoj maky,tak co pohlaví???už víš??????

kaca007
31. led 2009

březnovky téda...na třetí stránce jsem vás vypátrala...krásnou neděli všem 😉

tercie
1. únor 2009

Ahoj holky,nemůžu spát tak se tu plácám v posteli... V cizí,protože mám na návštěvě rodiče a ti spí v mojí. Jo musím vám říct novinku,jupí, už máme net,takže doufám že teď píšu z mobilu naposled a jak mě k tomu neteř pustí tak tu rozjedem pořádnej krafací mejdan. Tak jdu zkusit opět usnout,tak papapa zítra odpoledne vás poctivě dočtu,doufám, že je u vás všechno v nejlepším pořádku!! Dobrou 😉

maky82
1. únor 2009

ahoj holky...máte se? co miminka? papkají a rostou?

My nemáme šťastné období, včera jsem byla s malým na pohotovosti a dr.naznal, že má mononukleózu!! Zítra nebo v úterý s ním mám jít na krev, aby to bylo stoprocentní. Jsem zvědavá, jak mu to provedou, hysterce naší. A už vůbec nechci domýlet, jak to bude dál s prací, s dietou, nic mi nechce jíst, protože se mu to špatně polyká...

Pohlaví už jste si možná přečetly v pase, takže taky žádná sláva...

Valím něco dělat, malej usnul, tak mám chvilku klid...pa pa a držte se.... 😒

jitie
1. únor 2009

ahoj holky 🙂
maky nezoufej s pohlavím, hlavně že to bude zdraví děťátko a třeba do třetice to holčička bude 😵 u nás jsou lidi, kteří mají 5 dětí a samí kluky, pořád se snažili o holčičku a ono nic...
jinak s tou monenukleózou je to blbý, bude muset dodržovat přísnou dietu a hlavně klid a ne žádný lítání, a to tomu malýmu dítěti vysvětli 😒 držim ti palce holka, taky to nemáš lehký

terci, no konečně máš net, tak až bude čas,tak šupajdi za náma 🙂 😀

tercie
1. únor 2009

Ahoooooooj hokyyyyyyyyyy, jste tu některá? 😉

jitie
1. únor 2009

já tu jsemmmmmmmmmmm

tercie
1. únor 2009

Juchu tak to se nepovedlo, jak jsem napsala, tak mi akorát přijela návštěva, ale už tu jséééém 🙂 😀 😀 😀

petis
1. únor 2009

Ahoj holky,
tak víkend zase za náma, co? Ach jo, toto utíká ...
V pátek jsme byli na kontrole kyčlí, vše je OK a další kontrola nás čeká ve 3 měsících. Pak jsme měli návštěvu s 3měsíčnm chlapečkem (foto v albu), bylo fáááááááááájně 🙂 🙂
V sobotu jsme zase vyrazili na návštěvu my a dnes jsme byli u našich a najednou je víkend v čudu.

Maky,
buď ráda, že čekáš krásné a zdravé miminko !!!
S mononukleozou mě to mrzí, snad bude brzy v pořádku a nechá si vysvětlit klidový režim, dietu atd.

My za chvíli budeme koupat.
Já jsem něco požehlila, manžel dostal za úkol hrát si s malou a mezitím oba dva usli. Ach jo, a pak mám od dcerušky chtít, aby šla spinkat večer dříve. No za všechno může taťka 😎 😀

tercie
1. únor 2009

Ahoj Peti a Maky, to je jasný, kluk, nebo holka, hlavně že je to tvoje, a zdravý, nebuď přece zklamaná 🙂

Holky já zatím pořád ještě luštím došlý maily, mám jich tu na 150, tak to musím probrat aby mi nezapadlo něco důležitýho. Chci ještě dneska ošmírovat v albíčkách vaše drobátka, už se moc těším 🙂 a do svýho alba taky dám fotku z UZ a tak. Jé to je parád, mít net doma 😀

ilonkaa
1. únor 2009

Ahoj holkyyyy

Maky..nezoufej hlavně,že bude prcek zdráv a je fuk jestli je to holka nebo kluk........ 😅 A nebuj s maličkým to dopadne dobře!!

Terci ty jo ty už jsi 10TT to to,ale letíí...

No a já taky letím kričí namě dítko..

Paaaaa

maky82
1. únor 2009

Však já holky vím, hlavně to zdraví. A mimčo krásný je, ukazovala mi ho na 3D. Celej Šimon.

mějte se hezky, malej už mě zase volá, naštěstí ležía nelítá!!

jitie
1. únor 2009

ilkonko, Maxík je nádherný 😵

terci,tak teď doufám, že budeš za náma chodit častějc, když už jsi on-line 😀

jitie
2. únor 2009

dobré pondělní ráno
co chřipka holky, neskolila vás???? 😨