Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
2. únor 2009

ahoj jitie...mě chřipka neskolila, ale skoluje (nebo kolí) mě něco jinýho, že... 🙂

Dnešní noc už byla jakž takž klidná, půjdu volat dr., co ty odběry a vlastně bude hotovej i výtěr z krku z minulýho týdne...

Jak jsi na tom ty Jitie? Všechno dobrý? Já jsem nachlazená uasi měsíc, posmrkávám a sem tam zakašlu...

ilonkaa
2. únor 2009

Ahoj holky,

Jiti děkuji Maxíkovi vyřídím,že se tetě líbí 😅

Jinak já zaim dobrý ve čtvrtek mě skolila teplota,tak jsme ležela a ležela a už je mě fain..
Takže dneska vyrážím na socialku a na pojištvnu.

A co vy kočky,jak je??

maky82
2. únor 2009

ahoj Ili, mně se Maxík taky líbí, je krásnej... 🙂

My jdem zítra na odběr krve s malým a ani nechci domýšlet, jak dlouho s ním vlastně budu doma... 😒

lehna
2. únor 2009

ahoj holky,

tak malý zas na chvíli spí,tak vás jdu aspoň pozdravit. je zvláštní,jak člověk ty chvilky co to mimčo spí se snaží využít k odpočinku, úklidu apod.

Maky: ať je malý brzy zdráv. máš ty ale pořád trápení

tercie
2. únor 2009

Ahoj holky, jsem tu, omlouvám se za včerejšek, vypadla jsem jak cukrář ani jsem se nestačila rozloučit. Manža zavelel - ženo večeři, tak jsem musela letět, znáte to, jak má chlap hlad, tak to nesnese odklad 😀

Aspoň jsem stihla pokochat se vašima krásnýma dětičkama, fakt všechny do jednoho jsou to nádherný miminka 🙂 No je vidět, že jste si daly záležet 😉
A co jinak, teď moc čASU NA TO POVÍDÁNÍ UŽ NEBUDE, CO? Jé caps... pardon.

Maky ať se malej co nejdřív uzdraví.
Leni já využívám čas k uklízení a odpočinku, když spí manža 😀

kaca007
2. únor 2009

ahoj holky, maxík i štěpánek jsou krásný kluci. ilon u tebe to bylo taky překvápko, nebo jsi věděla, že to bude kluk?
já mám pocit, že pokud si člověk přeje nějaké pohlaví, tak má vždycky to opačné 😉
holky všechny se držme, ať nás chřipka neskolí!

tercie
2. únor 2009

Katko tak to mi vůbec neříkej, protože já kluka chci 😀 Holek už v rodině máme.... 6 tak už by to pořádnýho chlapáka chtělo, ne? 😀

maky82
2. únor 2009

děkuju moc holky, taky bych si přála, aby byl co nejdřív ok...

byli jsme teď nakoupit a už zase ležía čučí na dvd o zvířatech...

hodím vám do alba na mrknutí nějaký fotečky...jestli mi to půjde... 😀

tercie
2. únor 2009

Maky tak aspoň je klid ne? :D Fotky dej, ať mám co šmírovat a nesedím tu na prázdno 😀

tercie
2. únor 2009

Jééé Maky to je krásný... snad takhle nějak bude vypadat i ten náš, naposledy jsem ho viděla v 6tt a teď ještě musím vydržet do 19.2. než ho znovu uvidím...

maky82
2. únor 2009

no moc jich Terci není, ale aspoň něco...

tercie
2. únor 2009

Však to stačí 🙂 Já mám jenom jednu 😀

maky82
2. únor 2009

Uvařila jsem malýmu oběd a co jedl...2brambory a 2kousky masa...nevím, jak ho donutit trochu víc jíst...Koláč mám taky upečenej a teď malýho půjdu nahnat do postele...ať je chvilku klid... 🙂

tercie
2. únor 2009

Maky jestli je mu blbě tak asi jíst nebude, hlavně ať hodně pije, však on to dožene 😉. Holt mu dej nějakou ňamku na kterou bude mít chuť, ať sní aspoň něco.

luckamb
autor
2. únor 2009

Ahoooj holky

Leni, Ilon: kluci jsou fakt krásní
terci: to je super, že už máš net, alespoń nás budeš navštěvovat častěji. A do 19. 2. ti to uteče jako voda, neboj se vlka nic 😀
Maky: tak malého je mi fakt líto. Já mononukleozu měla a je to pěkně na prd. Ble. Tak třebas testy ukážou že to je něco jiného. Budu držet palce.

maky82
2. únor 2009

Ahoj Luci a z čeho ti řekli že to můžeš mít prosím tě?

Dneska mi volali z práce, že ta paní, místo které tam jsem, bude pravděpodobně v dubnu nastupovat zpět, tak to mohlo hezky vyjít, kdyby nebylo tady těch pitomejch nemocí...V půlce dubna bych mohla jít na MD...zatraceně...

jitie
2. únor 2009

ahoj holky,
nestíhám, nestačím, já vás prostě nestačím...mám hodně práce 🙄

puckalucka
2. únor 2009

Ahoj holky, jak se máte?
Miminka máte krásný úúúplně všechny, doufám, že my jsme se tenkrát taky snažili 😀 .
Maky co to je za kočárky, co máš u sebe v albu?
V rychlosti jsme se koukli na kočárky v krámu a žádný bysme si nevybrali, děsný. Všechny jsou tak kosmický nebo vypadají jako chalupka na kuří nožce a nebo jsou tááák moc drahý.

luckamb
autor
2. únor 2009

Maky: je to třebas, když si od někoho kousneš svačiny a on už tu mono má, nebo dáš někomu pusu kdo jí má, prostě slinama

maky82
2. únor 2009

to je fakt šou Luci...no pročítala jsem si na netu...fakt chudák děcko, kde asi k tomu přišlo...

No Luci, obkoukaný na netu mám kočárky...a ten Dorjan Danny sport, náš prozatímní vítěz, ten jsem viděla v mimi prodejně v Blansku a zamilovala jsem si ho...je lehoučkej, odpruženej trochu a i sporťák vypadá docela velký, přes 90cm

puckalucka
2. únor 2009

Maky, kolik peněz tak budete dávat do kočárku? Pořád si říkám, že nechci dát moc, ale zase nechci šetřit abych pak nelitovala.
Malýho je mi líto, ale třeba to nakonec ta mono... nebude. Ještě má šanci, že to není ona ne?

luckamb
autor
2. únor 2009

Maky: hlavně si dej bacha můžeš to od něj raz dva chytit. Ale to tě nechci strašit. NIc po něm nedojídej a tak.
Je to děs no.
Pucka: Ahojky Luciii

puckalucka
2. únor 2009

Ahoj Luci, jak je? Co zvířectvo?

luckamb
autor
2. únor 2009

Všechno OK, všechno při starém 😀 Zvířectvo ani nic, jsou to ale miláčci 😀 Sice by je člověk občas zabil za to co vymyslí, ale ............. víš jak to je 😀

puckalucka
2. únor 2009

A co mrcha? Myslím, že jsi tu psala, že by teď někdy NEMĚLA dorazit. Jinak já jsem se o víkendu pustila do kreslení postaviček v pokojíku 😀 , vím, že si řeknete, že jsem blázen, že je to brzo, ale já do toho měla takovou chuť 😅 .

maky82
2. únor 2009

Luci, o ceně jsme se nebavili, ale ten Danny sport není až tak hroznej...7800bez skořápky nebo jak se říká té autosedačce 0-13kg, tu bychom měli mít od švagrové.

maky82
2. únor 2009

definitivně to asi potvrdí krev, ale doktor si byl jistej...

Někde na netu jsem četla, že by mononukleóza v těhotenství neměla uškodit...

puckalucka
2. únor 2009

Tak to je hezká cena a dá se na něj ta skořápka přidělat(na tu konstrukci kočárku)?
Doufám, že se ten doktor ve Vašem případě plete a bude to v pořádku 😉 . Zítra jdete na tu krev jo a výsledky budete vědět kdy?

maky82
2. únor 2009

skořápku bys Luci musela mít originál k tomu kočárku, komplet je do 10tis.
A výsledky nevím do kdy, to se budu domlouvat až zítra s dr.

puckalucka
2. únor 2009

Díky za info, Maky 😉.
Na ty výsledky Vám budu držet palečky, pak dej vědět, jak jste dopadli.
Luciáši, kam jsi zmizela?