Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

amelie001
4. bře 2009

JJ,dobře.Malej dneska kope jako kdyby hrál první ligu.

A co zoubky?

Fotka patří na nějaký amatérky.cz. 😀

kaca007
4. bře 2009

ahoj holky🙂
projela jsem nové fotky, miminka jsou fakt krásná. a ta fotka té paní..amel to napsala dobře amaterky.cz 🙂
jako co si dokazuje, to nechápu...

puckalucka
4. bře 2009

U našeho prďolky jsem včera poprvé zaznamenala škytku 😀 .
Zoubky já mám zatím dobré, ťuk ťuk, ty zlobí Kačku a Petis 😒.
Přesně amatérky.cz 😀

puckalucka
4. bře 2009

Nějak nám dneska v práci zlobí net, kdybych se neozývala, tak jsem to vzdala a nemám na to nervy 😀 . Krásný den.

amelie001
4. bře 2009

To si taky myslím že to sem nepatří,přece jenom tady nejsou všechny maminy 100% modelky.

kacenka25
4. bře 2009

nazdárek

pani sice krásná a štíhlá ale krapet odvážná ty vogo hodit si hambatou fotku na net... hustý no

takhle asi dlouho nebudu vypadat.... jestli ještě někdy 😀 ☹

tady prší chjo ani nemůžu jít s kočárkem, tak se doma cpu jídlem ☹ ta nejhorší varianta. Budulínek nespinká, ale naštěstí si povídá s vosou, tak mám chvíli.

Kači007, teda tobě to letí, tobě ty tt naskákaly!!! Panejo,za chvíli máme další miminko

Amelko ahoooooj jak je? Zcela zrdraví? 😉

kaca007
4. bře 2009

kačí, no jo letí to jako blázen, za chvíli budu mít i já ten svůj uzlíček 🙂

kacenka25
4. bře 2009

budeš neboj!!! těším se na fotky juuuu už aby to bylo Kači! máte doma všechno přichystané?

kaca007
4. bře 2009

už jakžtakž jo, postýlka je hotová, věcičky vyprané. ještě složit přebalovák, ale už je koupený...tak snad nic zásadního nechybí...
kočárek je připravený v obchodě
no, kdyžtak dokoupíme dodatečně.
a co ty kačí, už tě nic nebolí a už je to fajn, vid mamino? kubulka je nádhernej!

kacenka25
4. bře 2009

to jooo, už je fajn. ještě nejsem srostlá po tom roztrhání, ale na běžný život už to nemá vliv. musím znovu na gyn, na kontrolu, jeslti už je to ok. ale už sedím v poho i v autě na tvrdý sedačce 😉 už je nám na světě krásně, je fakt, že kdyby víc spal, bylo by to lepší, ale nemůžu chtít všechno 😉 jsem ráda, že mu UM chutná a že nestrádá hlady, když já mlíčko nemám.

já měla nakoupeno dost a přeci po porodu jsem hnala do obchodů. měla jsem málo oblečení, převlékám dvakrát za den, tak to jsou dvě bodýčka a dva overálky za den... nestíhajda na praní a žehlení, tak jsem musela dokupovat

tercie
4. bře 2009

Ahoj hoky, jste tu některá?

tercie
4. bře 2009

Haló?

jitie
4. bře 2009

terci ahoj 🙂

kaca007
4. bře 2009

kačí tak to já mám snad oblečení dost, spíš jsem měla strach, abysme ho unosili, ale jak to popisuješ, tak asi unosíme 🙂
ahoj holky, terci a jitie, vás jsem tu propásla...

jitie
5. bře 2009

dobré ráno,
hlásím příchod mrchy, zatím jde všechno podle plánu, musim si ji užít dlouhou dobu tu doufám už nebude!!! 😎
jinak zítra odlítám do toho Egypta, tak kdybych se sem nedostala,tak vám přeju krásný týden 😉

petis
5. bře 2009

Ahojky,

Jitu,
užij si dovolenku !!! Vrátíš se určitě plna elánu a užiješ si to tam dosyta.
Opatruj se a měj se tam moc a moc fajn 🙂

tercie
5. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem byla dneska na tom vyčetření NT ve Varech, co bylo včera viz album, a dnešní výsledky jsou:
zvýšené riziko výskytu chromozomální aberace u plodu, NT 3,2. Plod vitální, AS pravidelná, sonoanatomie bpn, CRL 75mm, odp. 13+3, dle PM 14+0 TP dle USG7/9/09, NT 3,19, NB nezobrazuji, placenta ve fundu na zadní stěnu, normohydramnion, doporučuji provedení CVS k ověření karyotypu plodu...
Takže zítra dopoledne jedu do Plzně na odběr z placenty a v pondělí budu vědět výsledky... 😢

strouzek
5. bře 2009

tercie bobku co to čtu? ach jo snad to bude dobré, do pondělka to ale asi budou nervy co? ☹ držím palečky a budu na vás moc myslet

tercie
5. bře 2009

strouži dík, jsem úplně s nervama v háji

strouzek
5. bře 2009

tercie to ti věřím, bože já doufala že teď si to těhu už užiješ a vynahradíš si to za to minulé. ach jo nevím kde vzala moje mamka názor že těhu je nej období života a jak si to vychutnávala, já mám pocit že to krásné sice je ale ty nervy pořád to je masakr, nejdřív člověk nerví že to nejde, pak nerví ať to není mimoděložní, pak se bojí potratu pak se bojí genetiky,pak něčeho jiného a nervy jenomnervy

tercie
5. bře 2009

jo, taky jsem byla tak naivní a myslela že po 12tým tejdnu už nic nehrozí, jenže jsem se zas sakra spletla

strouzek
5. bře 2009

bude to dobrý uvidíš a co že tam je za riziko?jako down nebo co??

petis
5. bře 2009

Terci,
co to tady čtu???
Beruško, buď silná, držím moc palečky, aby bylo miminečko v pořádku a věřím tomu.
Nervy musíš mít hrozné, ale snaž se je držet aspoň trošku na uzdě kvůli miminku.
Já se vůbec nevyznám v těch hodnotách, co tady píšeš, ale opravdu věřím, že to bude v pořádku.

tercie
5. bře 2009

strouži Down nebo srdeční choroba a nebo dalších 136 různých postižení...

Peti díky za podporu, snažím se ještě úplně flintu do žita neházet, ale je to těžký, naděje mi moc nedali

strouzek
5. bře 2009

teri musíš věřit,ono nic jinýho nezbyde ☹ moc vám držím palečky a co manža jak to bere?? teri můžu se zeptat, snad to nevadí nechali byste si mimi kdyby to nedopadlo??

tercie
5. bře 2009

holky blbne mi připojení, psala jsem příspěvek ale neložilo se to, a už se mi nechce to psát celý znova, jen že manža je v práci, jen jsme si volali, snaží se bejt statečnej před kolegama, ale taky mu určitě není lehko u srdce, teď někdy by měl přijet domů. O tý otázce jsem strouži ještě neuvažovala, ještě je naděje, zkrátka plavat začnu, až se budu topit...
Tak na nás prosím zítra myslete, v 10:30...
Děkuju, dám pak vědět. Papa všem a opatrujte mimísky!!

strouzek
5. bře 2009

tercie budu moc myslet a držet všechny palečky i pěsti co mám 😉

petis
5. bře 2009

Terci,
moc držím všechny palušky, co mám a Kája zatíná pěstičky, to jí opravdu jde 😉
Moc na tebe myslím, buď silná!!!

lehna
6. bře 2009

Míšo,
teda taková zpráva 😢 😢 . držíme se Štěpim palečky, ať to dobře dopadne. drž se!!

maky82
6. bře 2009

dobré ránko holky moje... 🙂