Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
6. dub 2009

ahoj holky, jak je při pondělku?????????

maky82
6. dub 2009

ahoj Jitie...vcelku pohodička, odvezla jsem malýho do školky a jdu se vrhnout do práce...chci mu převlíct povlečení, umýt okno v chodbě a asi už konečně vyperu něco na mimčo...

jitie
6. dub 2009

maky,teda ty jsi pracovitá..já bych nejradši zapadla do postele a spala..jsem unavená jak pes 🙄

maky82
6. dub 2009

ale jak to? že by nějaká jarní únava? nebo náročný víkend? když je hezky, tak mi jde práce od ruky...musím se nějak doma zabavit 😉

jitie
6. dub 2009

nejspíš jarní únava..přes víkend sem sice uklízela,ale zase sem to tak nepřeháněla,abych se moc neunavila 😀

maky82
6. dub 2009

nikde nikdo? a já myslela, jak budu dočítat... 😉

já od rána pracuju, nejdřív to okno a praní, pak jsem si okopávala skalku a teď jsem se hodinu mordovala s kvítkama, rozdělovala jsem hlízy dosen, až mě z toho začlo bolet břicho, o zádech nemluvě...všechno jsem zasázela a už nic nedělám...snad jen umyju balkon

zítra zase něco vyperu a okopu záhonek kvítek před barákem

jsem stále sama, malej je s našema, jeli do zahradnictví podívat se na kvítka a na pštrosi, tak mám nezvyklej klid 🙂

co vy všechny? jak se máte?

amelie001
7. dub 2009

Ahojka holky,

nic nového,všichni v pohybu.No nic. 🙂 😉

jitie
7. dub 2009

ahoj 🙂
jak se máte???

amelie001
7. dub 2009

Ahojky jitie,zaím to jde.Po kontrole budu úplně v pohodě.Snad to bude ok. 🙂

jitie
7. dub 2009

ami určitě bude všechno ok 😉 pěkně vám ty týdny nabíhají, zachvíli budeme mít další sněhuláčky 😵

maky82
7. dub 2009

ahoj jitie a am, ty máš dneska kontrolu? tak držím palce 😉 už jsi byla na posledním utz?

amelie001
7. dub 2009

Ahoj maky,dneska jdu na poslední utz.Mám z toho bobky,ale malej se hýbe docela čile,tak snad to bude ok.Musí,peru mu nějaký věci. 🙂

Jitie-díky,a jak jsi na tom ty?

maky82
7. dub 2009

jééé Am, já taky peru, už druhou pračku dnaska...

všechno bude v pořádku, proč by nebylo 🙂 já jdu příští středu a nemůžu se už dočkat 🙂

maky82
7. dub 2009

ještě bych chtěla do konce týdne objednat asi přes net matračku a skořápku, nevím ale, jak se bude tvářit manžel...

amelie001
7. dub 2009

maky-taky se těším,ale mám i strach aby to bylo ok.Akorát,však ty to znáš,dokud není mimi venku,tak ty obavy jsou.A budou i když bude venku.Na kolik pereš věcičky?

maky82
7. dub 2009

na 40st Am

amelie001
7. dub 2009

já taky,jenom jsem se chtěla ujistit jestli peru správně,já se už tak strašně těším jak ho budu strojit,prdolku.Ani nemusí být holčička a oblečení má taky hezký.

maky82
7. dub 2009

to jsem si taky říkala, když jsem věšela tu první várku 🙂 akorát jsem mu koupila sportovní kalhoty, takže k tomu spíš nějaký body asi, ale máme i košilky s límečkem...naštěstí jen myslím 2 🙂 ale bylo mi líto je vyhodit...uvidím, jak se mi v tom bude líbit

Am, taky si říkáš, jakpak asi vypadá? Já jsem hrozně zvědavá a napnutá a už bych to chtěla mít za sebou!

maky82
7. dub 2009

už máš všechny věci nakoupený a sehnaný?

amelie001
7. dub 2009

My jsme dostali i plátěný košilky od tchýně,ale to se už nenosí.Moje mamka sice říkala že v létě mu v tom bude dobře.Mám ale spoustu bodýček a overálků a bůh ví kolik toho ještě dostaneme.Tedka budu prát jen oblečení a velké prádlo jako povlečení a tak nechám na později,ještě musím oprat náš fusak.

My máme fotku z 3D ulrazvuku,ale opravdu se těším na to jak bude vypadat.Už aby to bylo,těším se jak budu chodit s kočárkem.

amelie001
7. dub 2009

většinu věcí už máme doma,něco je u našich,ale nemáme třeba plenky jednorázovky a ubrousky a pro sebe do porodky mám akorát jednorázové kalhotky.

maky82
7. dub 2009

Plátěnou nemám snad ani jednu...no nemám. Dneska frčí bodýčka. Plíny a povlečení taky asi vyperu až tak za měsíc. Já ještě začátkem května musím dát dohromady postýlku (buď od švagrové nebo od známé) a zjistila jsem, že asi nemám kojící podprdy. Měla jsem u Šimona 2, ale někam jsem je zašantročila.

maky82
7. dub 2009

vyfotila jsem břuch...to je síla, co? 😎

puckalucka
7. dub 2009

Ahojky,
Maky bříško máš krásný 😉 . A máte krásné povlečení 🙂.
Amel, košilky od tchýně 😀 , koukám, že to máme asi stejné já už jsem od ní taky pár věcí dostala a jsou schované pěkně vzááádu ve skříni a pak je nějak zlikviduju. Už jsem jí naštěstí naznačila aby nekupovala nějaký komplet se stříbrným vyšíváním a krajkama....

amelie001
7. dub 2009

Ahojky Luci 🙂

Maky-bříško super.Já bych ho měla taky vyfotit,manža to chtěl dokumentovat a nějak na to pozapomněl.Postýlku máme z Ikea,levnou ale dobrou,matraci jsme koupili molitan kokos.Velké prádlo opravdu nechám až za měsíc.

Holky-oblečení od thcýně jsem si okecala sama pro sebe hned,a pak jsem to říkala kamarádce a mojí mamce.Mamka se jenom smála,no já to sice peru,ale oblíkat mu to fakt nebudu.Dyt je to hrůza,je to do nebe volající. 😀

puckalucka
7. dub 2009

My budeme postýlku objednávat taky obyčejnou, matraci kokos/pohanka a k tomu rovnou pořídíme ten chránič matrace.
Amel, já když někde ukážu, co nám máma přítele pro prcka koupila, tak se všichni tlemí, to bych miminku přece nemohla udělat ho do toho oblíknout...a ještě od jedné paní mám už dva pletené svetříky, takové ty slaďoučké, jak se dřív dělaly, v nich uděláme fotečky speciálně pro ní a tím se svetříkama končíme 😀 .
Máme to těžký, co 🙂 , doufám, že jednou nebude dělat to samý 😀

amelie001
7. dub 2009

Tak snad to nebude tak hrozný,že by jsme byly šílený tchýně.

puckalucka
7. dub 2009

Já si taky myslím, že ne, hlavně když si to samy prožíváme teď na vlastní kůži 😉 .

amelie001
7. dub 2009

JJ,zkušenosti nás naučí.Já se po jídle začnu pomalu chystat na ten ultrazvuk.A odpoledne budu směle pokračovat s parním,at mám zítra co žehlit,já už se těším. 😵

puckalucka
7. dub 2009

Amel, ultrazvuk si užij a nebuj se, všechno bude v pořádku 😉 . Já už se taky moc těším až budu připravovat věcičky a teď jak je hezky, tak je mi líto, že nejsem doma a nemůžu na to vlítnout ☹ .