Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
9. dub 2009

panebože...to je hrůza 😢

jitie
9. dub 2009

terci moc mě to mrzí..proč je osud dopr...tak nespravedlivý!!!!!! 😠 😢

martek
9. dub 2009

nemuzu nic rikat, protoze bych musela byt hodne sprosta!
Ter, jen se drz..... 😔

puckalucka
9. dub 2009

😢 😢 😢 pane bože to snad ne!!!! To je nespravedlivý!!!
Míšo zlatíčko drž se, máme Tě rády!!! Teď to nebude jednoduché, ale Ty to s manželem zvládneš a dotřetice už bude všechno v pořádku a dočkáte se vysněného drobečka. Moc na Tebe myslím a přeju si ať je to pro Tebe co nejjednodušší a brzičko to přebolí.
Musil, děkujeme i když za hodně špatnou zprávu ☹ alespoň víme, co je s Míšou... Jak se máš ty? Dlooouho jsem Tě"neviděla".

strouzek
9. dub 2009

ty bláho nevím vůbec co říct ☹ snad jen život zkurve... , moc mě to mrzí, tercie drž se 😢

musilka
9. dub 2009

pucka no jde to transfer sice nevyšel ale ještě máme 7 mrazáčků takže tak na dva transfery to ještě bude 😉

amelie001
9. dub 2009

Já taky nemůžu nic říct,jsem na dně.Už druhý bobánek tento měsíc. 😢

amelie001
9. dub 2009

Já si dneska zapálím svíčku za Míšu a za Kristýnku,aby to zvládly. 😔

musilka
9. dub 2009

am žádný svíčky prosím za prvé dneska jsou holky ještě spolu a ani zítra až je osud rozdělí by si tohle míša určitě nepřála nějaký takový piety. Chce zapomenout co nejrychleji...

amelie001
9. dub 2009

Já vím,jak to myslíš.U nás v červnovém tématu už jedno miminko odešlo a na tichou vzpomínku jsme si každý zapálili svíčku,nikde jsme to ale nefotili,ani nezveřejnovali.

puckalucka
9. dub 2009

Musil, moc držím palečky, aby se i na Vás už to štěstíčko konečně usmálo. A vy se mrazáčci snažte budete mít hodnou maminu a taťku 😉 .

fim
9. dub 2009

Ahoj holky, nedalo mi to a musím taky připojit komentář. Nakukuju sem, pže sleduji pár holčin - samy to vědí. Je mezi nimi právě i Míša. Už jsem jí psala SMS, tak jsem sem nechtěla nic psát - ale vytočilo mě, když jsem otevřela net a tam na mě čumí takový HOVADINY, co řeší na Novinkách - jsem vytočená, naštvaná (slušně řečeno), na pokraji pláče jak mě to hrozně mrzí. 😢 😢 😢 Stydím se, že jsem si kdy posteskla na nějaký potíže a moc jim přeju, ať mají brzy nového zdravého drobečka, který jim pomůže zapomenout. 😔

amelie001
9. dub 2009

Fim-myslím že Míša ví,že ji máme rády a moc na ni myslíme a že jí přejeme jen všechno krásné a aby to co ji potkalo rychle překonala.Všechny věci co se řeší jinde jsou fakt hovadiny,proti tomu co musí prožívat maminka která přijde o miminko. 😔

fim
9. dub 2009

Hmmmm, vypadá to, že zbytek dneška probrečím - kam kouknu na něco smutnýho - brečím, kouknu na štěstí jiných - brečím. Kouknu na Toníčka a umačkala bych ho láskou..... 😔
Těhulky, držte se 😵 a hlavně ty, co jsou na úúúúúúplném začátku. 😉 I když jak je dnes vidět, ani první trimestr za sebou není 100% výhra. 😔

amelie001
9. dub 2009

Fim-to není,já mám strach pořád,dokud nebude venku a nebude u mě,tak nebudu mít klid,ale ten už nebudu mít nikdy.

lehna
10. dub 2009

včera už jsem tu nestihla pisnout, Míše jsem poslala smsku.
kurva život. Pardon,ale jinak to nzvat nelze.

no jdu dát pár foteček Štěpánka

petis
10. dub 2009

Ahojky,

Lenka to napsala nejlíp, kurva život. Sviňa nespravedlivá.

puckalucka
10. dub 2009

Ahojky,
Lení, krásné fotečky. Hezky se Štěpula směje a ty Sašenky tepláčky mu určitě sluší 😀 , hlavně mu takovouhle barvu neoblíkejte pak do školky 😀 .
Optám se Vás holky jako zkušených matek 🙂 , mám možnost mít kraťáskové lacláčky za krásnou cenu, ale je to velikost 62/68, myslíte, že má cenu je kupovat, když se máme narodit(vyrodit, jak by řekl můj synovec 😀 ) kolem 9.7.?

amelie001
10. dub 2009

Ahoj Luci,

já mám koupený taky tak velký lacláčky a ještě menší riflíky. 🙂

puckalucka
10. dub 2009

Ahoj Amel, ale když ony to jsou kraťásky, kdyby to byly dlouhé gaťky, tak to neřeším, ale aby na ně ještě pak bylo teplo až do nich dorosteme...Ty jsi přece jen napřed a teplíčko si řádně užijete.

amelie001
10. dub 2009

Já myslím že bych je brala i tak. 🙂

amelie001
10. dub 2009

No ale zase tak o moc napřed nejsem.

puckalucka
10. dub 2009

Jenom skoro o dva měsíce 😀 . Tak myslíš jít do nich, jo...ještě se na ně budu chvilku koukat a pak se rozhodnu 🙂. Jsou spíš takové klučičí, ale bez té kšiltovky by snad mohli být i na holčinu, co? Dám za chvilku fotečku do alba...

amelie001
10. dub 2009

Já myslím že i na holčičku by mohly být s tou šiltovkou,mě se líbí je to Next,a ten já můžu. 😉

amelie001
10. dub 2009

Luci,mám zase dotaz já,máte k x-landeru objednaný i slunečník?Já si ho chci koupit.

puckalucka
10. dub 2009

Slunečník k němu nemáme, popravdě mě ani nenapadlo ho koupit. Ségra měla taky prcka v létě a nic takového nepoužívala a tak asi proto jsem to neřešila ani já.

amelie001
10. dub 2009

No já jsem včera potkala spoustu maminek se slunečníkama,tak asi do něj půjdeme.Akorát ten váš červený by se sháněl líp jak ten náš modrý. 😉

puckalucka
10. dub 2009
amelie001
10. dub 2009

O díky,manžel koupí,má tam cestu 🙂

amelie001
10. dub 2009

Luci,já mám chut nadat těm zářijovkám,nevím proč Míšu řeší.Ony ji znaly nejmín. 😠