Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
23. dub 2009

Ahojky,

já se láduju čokoládou ... a pak že kila nejdou dolů a nejdou 😖

Holky,
držím moc a moc palce !!!

Míši,
drž se, jsi moc silná.

petis
23. dub 2009

Leni,
Kája dneska taky nemohla usnout ve svou pravidelnou hodinu a to jsem s ní byla venku i v dešti, nakonec jsem ji uspala v 11 hodinv chodbě a ona ještě chrní. teda už nechrní, už se začíná ozývat, že má hlad 😉

lehna
23. dub 2009

Peti,
máš fajn,že ti Kája spí tak dlouho. to Štěpánek tak půl hodiny a konec. a jen jednou za čas spí tak hodinu nebo hodinu a půl. 😉

petis
23. dub 2009

Leni,
já s Kájou chodím každý den ven v 10 hodin, tak to je její spací doba - cca od té 10 do 12, jak kdy, někdy i od 11 do 13 ...
Ale odpoledne se jí moc spát nechce, v kočárku zaspí tak od 15 do 16, ale doma moc ne.

luckamb
autor
23. dub 2009

Ahoj holky,
já mám angínu, ble.
Terci: zlatíčko drž se, myslím na tebe.

petis
23. dub 2009

Luci,
tak to je pech, pěkně zalez do pelíšku a odpočívej, ať bacily brzo vyženeš !!!

lehna
23. dub 2009

to já s ním Peti chidím taky každý den dopo. ven. na hodinu určitě, sotva přijdem domů, za 5 minut se vzbudí🙂
pa¨k po obědě si pospí půl hodiny až hodinu pak ještě na půl hodiny odpoledne. no ale veškerý čas kdy nespí musím věnovat jemu. je to záhul,ale snad brzy bude lép 🙂

luci: přeji brzké uzdravení 😉

eximka
23. dub 2009

ahoooooooooooooooooooj

lehna
23. dub 2009

ha Terezka se na nás mrkla🙂. jak se vede holky? 🙂

eximka
23. dub 2009

ahoj leničko, vede se suprově, ted jsem si zasadila muškáty a pověsila je z balkonu, tak mám radost, nicolku vozí dědeček, tatínek je na rybách tak mám klídek, a co vy?
holky na všechny moc myslím, včera tu byla Ilča a já už spinkala to mě moc mrzí
a tercie když jsem si četla co jsi napsala u tebe v albíčku, úplně se mi uvnitř něco sevřelo a ukápla slza, nevím kdybych neměla nicolku tak by mě to třeba tak nesebralo, to bych si tu ale s vámi asi nepslala a měla bych jiné starosti, ale takhle jsme tu všechny na jedné lodi a tak s tebou moc cíítím a obdivuju tě, jak si statečná a jak si se rozhodla a přeji ti v těchto dnech moc síly. Já bych se rozhodla určitě stejně jako ty a myslím že takhle by se asi rozhodla každá rozumná holka.
Všechny vás moc zdravím

tercie
23. dub 2009

Exim ahoj, holky mě mrzí že vás rozesmutňuju svýma blbýma zkušenostma, když byste měly být kvůli vašim zlatíčkům v pohodě, ale musela jsem to někde ventilovat, tak aspoň v albu, jsou to věci, pocity a emoce se kterýma jsem se doma svěřit nemohla, a nechat si to sama pro sebe nešlo, muselo to ze mě ven... teprve příští týden jdu na reiki, moje zlatá, teď po letech co k ní chodím už přítelkyně, mě snad trošku pomůže, aby se mi ulevilo a mohla jsem aspoň spát aniž bych si to vyčítala a připomínala, a aby už to tolik nebolelo, i když zapomenout se nedá... A tolik podpory a útěchy co se mi od vás dostalo, vážím si toho ani nevíte jak, moc mi to pomáhá!! Díky Vám 😵
Je noc, manža je pryč, naši šli spát, sedím tu sama tak to na mě zas padá...

amelie001
24. dub 2009

Míšo,

ty jsi naše holka zlatá,a od toho tu jsme všechny aby jsme se podržely navzájem,aspon já si to myslím že to tak je.Vůbec si nedělej s ničím hlavu.Klidně se svěř s čím potřebuješ,nemůžeš nic dusit v sobě,jen aby to v tobě leželo,že nechceš nikoho trápit.Jsme tu od toho aby jsme se poslouchaĺy a pomohly si.

eximka
24. dub 2009

Mišičko to tě vůbec nemusí mrzet, je moc dobře že se snažíš to ze sebe dostat ven a nedusit svoje pocity v sobě a hlavně si nesmíš nic vyčítat a musíš věřit že takhle bude všem líp a rozhodně si udělala to nejlepší co si mohla 😉 máme tě tu všichni moc rádi a jsme s tebou i když takhle na dálku
holky dostala jsem nápad strašně moc ráda bych se s vámi sešla co takhle něco naplánovat, popřemýšlejte o tom a zkuste pouvažovat kdy a kde
pokud je tu někdo kdo by o to měl zájem tak napiště odkud jste a já si udělám takovej průzkum a zkusím najít místo všem nejbližší a uvidíme co z toho vyjde
co vy na tooooooooooooooooooooooooooooooooooo?

amelie001
24. dub 2009

Ahoj exi-no tak já bych pro sraz byla na 100%,ale co počkat,až odrodíme a vzít i dětičky 🙂

eximka
24. dub 2009

no jasný na vás ještě počkáme tak já bych to viděla asi tak na prázdniny vid? když už jsme to vydrželi tak dlouho tak počkáme i na vás amelko

amelie001
24. dub 2009

No nejen na mě,Lucka a Maky taky budou rodit,ne jenom já. 😀

eximka
24. dub 2009

dyt jsem napsala na vás 😀

amelie001
24. dub 2009

jo aha 😀

Tak si založíme diskuzi na srazících,vymyslíme datum a uvidí se. 😉

maky82
24. dub 2009

dobré dopoledne holky moje 🙂

maky82
24. dub 2009

Jééé, vy plánujete sraz? Tak moc ráda bych vás poznala a pokecala s váma... 🙂

eximka
24. dub 2009

ahoj maky další se hlásí super už jsme 3 a když se ještě někdo přidá bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic🙂

maky82
24. dub 2009

Mě napadlo sejít se třeba někde v zoo 😀 ale těch zologických zas tolik není, co? Abysme se mohli slízt skoro z celé republiky...

Ty jsi odkud Teri? Kutná Hora? Něco se mi asi plete.

Jinak mě dneska dr. poslala do rizikové těhu poradny do Brna na Obilňák, jedu v pondělí po obědě, možná si mě tam převezmou a budu rodit tam. Jaterní testy mám i 3x vyšší!! Jinak ale ok. Dneska jsem se snad poprvé se svou gyndařkou nasmála, až mě z toho musela skoro křísit 😀 Dostala jsem z ní záchvat kašle.

maky82
24. dub 2009

Jo a zase jsem 2kg shodila. Ta jen kroutila hlavou.

Holky, dneska jdu koupit něco pro kámoščinu holčičku, která se narodila v úterý a jdu si objednat novou záclonu do obýváku, konečně!!

eximka
24. dub 2009

jojo zoo mě taky napadla tak uvídíme kdo se nahlásí a co vyjde tak nejblíž všem, jojo já jsem od Kutné Hory ale za váma dojedu kamkoliv takže v pohodě🙂

amelie001
24. dub 2009

Ahoj Maky,

tak my dvě to k sobě máme asi nejblíž.Aspon do Brna,co?Budeš to mít lepší v rizikovce,aspon budeš pod dohledem,mě to břicho bolí pořád,snad malý bude ok.

maky82
24. dub 2009

Jo jo, pěkně nabalit kočárky, miminka, papání a hurá na výlet 😀

Dneska jsem se konečně trochu vyspala, kašel po slivovicovém zábalu trochu povolil...huráááááá 🙂

amelie001
24. dub 2009

Já jsem se nevyspala zase vůbec,od sedmé od rána,lítám po bytě a něco tady kutím.

maky82
24. dub 2009

Am, tebe bolí břicho? Z čeho prosím tě mamino? Tak odpočívej, ne?

amelie001
24. dub 2009

Maky,tvrdne mi.

maky82
24. dub 2009

aha, tak to mně taky, ale dr. toto nijak neřeší.